Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: mao
Praha Sport 28 / 11 / 2011

Po jednozápasové pauze za karetní trest se vrátil do sestavy Lukáš Kubáň a na kraji obrany to bylo hned znát. Těšil jsem se na to. Do čtvrtka jsem byl v napětí, ale pak mně trenér řekl, že můžu hrát, a já byl hrozně rád. Jsem také rád, že mi trenér hned dal důvěru, a snad jsem ji nezklamal. Navíc vezeme tři body, pro které jsme si přijeli, takže jsem spokojený.
Tomáš Košút byl dalším pilířem obrany, která se tentokrát vyvarovala chyb. Bylo to hodně o soubojích. Nám se je dařilo vyhrávat, takže jsme se nedostali pod žádný velký tlak. Jen jednou nám propadl míč, ale Mira Filipko to chytil. Dnes jsme se ale tlačili dopředu a podařilo se nám i vstřelit branku, která nám hodně pomohla.
Jeden z dvojice kmenových hráčů Slovácka, kteří hostují na Žižkově, seděl na lavičce domácích a moc spokojený nebyl. A to i přes to, že vyhrál jeho mateřský klub. Teď jsem na Žižkově, a tak samozřejmě přeju jemu. Proto nemůžu být spokojený. Chtěli jsme poslední dva zápasy vyhrát a pokusit se tak vrátit do boje o záchranu. Po příchodu nového trenéra se atmosféra v kabině uklidnila, začali jsme pořádně makat a všechno bylo v pohodě. Jenom jsme měli dnes uhrát nějaký bod. Teď musíme uhrát tři proti Příbrami.
Čtvrtá trefa Davida Pavelky jej posunula do čela tabulky střelců slováckého celku. Zaznamenal další tříbodový gól. Kadeřábek asi špatně vystoupil, Venca Ondřejka mně to dobře sťuknul a já jsem byl sám před gólmanem. Snažil jsem se počkat, co udělá, a uklidil jsem to na přední tyč. Samozřejmě jsem rád, že se mi střelecky daří, a ve Slovácku bych chtěl zakončit celou sezonu.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace