Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Praha Sport 20 / 02 / 2012

Zápas na Letné byl rozhodnut pomalu dříve, než začal. Už ve čtyřicáté páté vteřině se trefil Andrej Kerič. Dlouhé auty jsme zkoušeli ve Španělsku. Dnes nám to vyšlo hned při prvním. Jarošík to prodloužil hlavou, my do toho naběhli s tím, že jednoho nás to snad trefí. Naštěstí to trefilo mě a povedlo se to. Měli jsme i další šance, ale neproměnili je. To nás trápilo celou zimní přípravu. Důležitá je ale výhra a také nula vzadu.
Zdá se, že by Slovácko mohlo najít další fotbalový talent. Na Spartě se představil čerstvě dvaadvacetiletý Josef Čtvrtníček a hned se mohl zapsat mezi střelce. Jeho rána z 82. minuty síť bohužel nenašla. Mrzí mě, že jsem netrefil bránu. Gólem to mohlo skončit. Dával jsem to placírkou a mířil do vrchu. To byla chyba. Měl jsem zvolit ránu po zemi. Samozřejmě jsem byl ale rád, že jsem vůbec nastoupil, i když jsem myslel, že přinesu větší oživení.
Lukáš Kubáň si zápas na Spartě dokonale užil. Proti sobě měl Sionka a později Kadeřábka. Tato výměna možná charakterizovala nejlépe snahu o proměnu Sparty. Zatímco Sionko byl pomalejší, Kadeřábek dělal na pravé straně pořádný vítr. Bylo to i tím, že pomalu začínaly docházet síly. Přece jen to bylo ke konci zápasu. Každopádně ale Kadeřábek lépe načasovával své průniky, a tak vypadal nebezpečnější. Nebezpečný byl i samotný Kubáň, který stále čeká na první ligový gól. V sobotu mohl padnout. Jenže do vlastní sítě. Zapomněl jsem, že Mira Filipko šel pomoci do šestnáctky Sparty. Samozřejmě to byla moje chyba, ale dobře, že neskončila gólem.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace