Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 27 / 02 / 2012

Ladislav Volešák odcházel ze hřiště se sklopenou hlavou. Není se čemu divit. V závěru první půle měl na kopačce vedoucí branku, díky níž se mohl zápas vyvíjet úplně jinak. Je to moje chyba. Měl jsem to vzít na sebe. Pokazil jsem to. Slyšel jsem Čtvrtňu (Josef Čtvrtníček), jak si zavolal, a myslel jsem, že to bude dávat do prázdné brány. Strašně mě to mrzí. O to víc, že jsme v nastaveném čase dostali branku.
Právě Josef Čtvrtníček si v sobotním utkání odbyl ligovou premiéru v základní sestavě. Ke spokojenosti však měl hodně daleko, stejně jako ostatní spoluhráči. Bylo to hodně rychlejší než ve třetí lize, na kterou jsem zvyklý. Týmu jsem ale moc nepomohl. Hodně jsem kazil. Přál jsem si podat mnohem lepší výkon a moc mě takováto porážka mrzí.
Zatím co v Olomouci David Pavelka při své premiéře vstřelil svůj první ligový gól, tentokrát vyšel gólově naprázdno. To i přes to, že se do vyložených šancí dokázal dostat. Byly dokonce dvě. V první jsem byl trochu zbrklý a ve druhé jsem si myslel, že mám víc času. Hodně jsem zaváhal a Škerle mě stačil zblokovat. Při té první jsem mířil na zadní tyč, ale míč mi vyskočil víc, než jsem počítal, a šlo to snad čtyři metry vedle.
Miroslav Filipko svůj tým opět několikrát podržel. Co však už nedokázal zachránit, byl poslední trestný kop v nastavení. Hlavní chybou bylo, že míč při standardní situaci z boku nesmí projít přes zeď. Jeden hráč (Kubáň - pozn. redakce) nadskočil a prošlo mu to pod nohou na první tyč. Zkoušel jsem udělat maximum a vyrazil jsem to do tyče. Od ní šel míč před brankovou čáru a náš hráč (Došek - pozn. redakce) nastřelil jejich útočníka. Bylo tam více chyb za sebou.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace