Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 05 / 03 / 2012

Řada hráčů po utkání nechtěla ani mluvit. Zklamání bylo velké, role mluvčího se tak ujal Ladislav Volešák. Máme nula bodů, nula gólů a dostali jsme se tam, kam jsme vůbec nechtěli. Vypadá to, že my musíme hrát pořád pod tlakem. Teď se ale z toho musíme dostat sami. Čeká nás zápas s Bohemkou a ten bude zlomový. Musíme se na něj dobře připravit.
Libor Došek se na hrotu útoku sice rval, ale zůstával tam spíše osamocen. Proto ani jemu nebylo moc do řeči. Je to špatné. Chybí šance, chybí góly. To není fotbal, co hrajeme. Ve druhém poločasu začneme konečně hrát a Dukle stačí jeden odkop, je to 2:0 a je také po zápase. Góly, co dostáváme, jsou katastrofální. Třikrát to zkusí z levé strany a napočtvrté dostaneme ze stejného místa branku. Momentálně je to zmar.
Zpytovat svědomí po zápase musel Lukáš Kubáň. Právě jemu zaběhl za záda domácí Pázler a druhou brankou definitivně rozhodl zápas. Já jsem ho neviděl a on mně zaběhl za záda. Uvažoval jsem, že jej zfauluji, ale to by byla červená karta. Měl jsem to víc zajistit. Hrát ale jenom zezadu taky nejde. Celý zápas jsme se snažili kombinovat. Když ale nedáte gól, tak je to těžké. My ovšem netrefíme ani branku.
Vlastimil Daníček při posunutí Michala Korduly do stoperské dvojice plnil roli defenzivního štítu a se svojí rolí se vypořádal celkem úspěšně. Ke spokojenosti měl ale hodně daleko. Prospali jsme začátek, kdy nás Dukla přečíslovala hlavně ve středu zálohy. Tam jsme se s nimi nechytali. Ve druhé půli to bylo už lepší, ale zase je to o gólu. Do vyložené šance jsme se ale nedostali. Chyběla nám finální fáze.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace