Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 12 / 03 / 2012

V zeleném dresu se objevil i Martin Abrahám, který ve Slovácku nastartoval svoji kariéru. Pro mě jsou to vždycky krásné vzpomínky. Tady jsem byl nejdéle. Je to pro mě srdcová záležitost. Nikdy nezapomenu na pana Valentu sen., který vždycky říkal, že se těší, jak se vrátím zpátky. To byl jeden z mála lidí, který mě neházel do škatulky. Při nějakém průšvihu nebo novém angažmá mně vždycky volal. Ať jsem přestoupil do Boleslavi, Sparty nebo na Kypr, tak mně zavolal. Proto tento region miluju a chci se sem i s manželkou vrátit, i když už asi ne fotbalově.
V průběhu utkání byly nad autorem úvodní branky Bohemians pochybnosti. Jan Trousil se ale k autorství postavil čelem. Jasně že to byl vlastenec. Balon padal z výšky a padal do prostoru, ani na hlavu ani na nohu a protože jsem viděl přibíhat zleva Nešpora, tak jsem to chtěl dát stehnem na roh a dal jsem to do brány. Kdybych nehrál v obraně, tak by se to nestalo. My jsme ale zápas otočili a o to je vítězství cennější.
Stejně tak nejasný byl i osud třetí branky Slovácka, na které měl velký podíl Vlastimil Daníček, ale autorství byl přiznáno Žižkovi. Dával jsem míč pod sebe a modlil jsem se, ať je tam někdo od nás. Nakonec možná metr před bránou si to tam sami srazili. Moje střela ale do brány nešla. Věřím, že vítězství nás zvedne jak bodově, tak hlavně psychicky.
Ladislav Volešák se opět dostal do několika vyložených šancí. Navíc se po faulu na něj kopala penalta. Kaufman sám ví, že mě fauloval. Rozhodčí možná mohl na mě zapískat i druhou penaltu, když na mě v závěru šel míč odražený od břevna, tak mě obránci srazili na zem.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace