Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 19 / 03 / 2012

O zvrat v utkání se postarali mladíci v dresu Slovácka, a to autor první branky Filip Hlúpik patří v jednadvaceti letech k těm zkušenějším. Přebral jsem si míč od Čtvrtni, který mi parádně sklepl přímo do běhu Trousilovo nakopnutí a já to trefil z jedničky. Trenér nám říkal, že máme chodit za obranu. Moc se nám to sice nedařilo, ale nakonec to vyšlo.
Gólový obrat završil v nastaveném čase Josef Čtvrtníček, který zachoval v rozhodující chvíli chladnou hlavu. Ondra Franta hodil dlouhý míč. Honza Truska jej dobře prodloužil, Lengyelovi to prošlo mězi nohama a odrazilo se to ke mně. Jedním dotekem jsem si přichystal míč a zavěsil. Byla to moje druhá vyložená ligová šance. Tentokrát jsem v ní zachoval víc klidu. Na hřiště jsem šel s tím, že nemám co ztratit, a byl jsem tentokrát mnohem více uvolněný. Tentokrát jsem si vůbec nepřipouštěl, že bych mohl minout. Toto jsou moje pozice. Byla to moje první ligová branka a samozřejmě že mě bude něco stát. Michal Kordula už na mě mával a připomínal se. Kolik ale budu platit, neřeknu, to zůstává v kabině. Já to ale samozřejmě rád zaplatím.
Ligový debut si odbyl na hřišti sedmnáctiletý Michal Trávník, který nahradil zkušeného Volešáka. Jeho příchod přinesl do hry oživení. Na dorostence si vedl velmi dobře. Určitě jsem rád, že jsem mohl poprvé nastoupit v první lize. Šel jsem tam za stavu 0:2 a ani jsem moc nevěřil, že to ještě zkorigujeme. Samozřejmě jsem rád, že z toho byla aspoň remíza. Cítil jsem se dobře, až mě to zaskočilo. Už se těším na další start.   

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace