Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 26 / 03 / 2012

Zatímco stadion se otřásal nadšením a hráči se radovali, Ladislav Volešák měl sklopenou hlavu. Po druhé žluté jej sudí Mikel poslal ze hřiště za simulování. Právě za něj dostal ve čtvrtek od disciplinárky třicetitisícovou pokutu. Šel jsem na branku s míčem a Adámik mi do cesty vložil nohu. Faul to prostě byl. Nebylo to ve vápně, tak by přece ani nemělo logiku, abych něco přifilmovával. Vždyť já ani nevím, jestli není žlutá za filmování jen za simulování ve vápně.
Dalším smutným mužem byl Michal Kordula, který musel ze hřiště už po půlhodině hry a důvodem nebyl karetní trest. Balon mně přeskočil nohu a já jsem udělal takový nekoordinovaný pohyb. Noha mně ujela a já si natáhl přitahovač nebo tříslo. Uvidím až podle podrobnějšího vyšetření. Nevím, jak dlouhá pauza mě čeká, ale nemyslím si, že za týden by to bylo dobré.
Naopak muž, který zářil radostí naplno, byl tvůrce rozhodující branky Jan Lukáš. Ač faulován, poslal nádherný centr přímo na nohu rozběhnutého střelce branky. Chtěl jsem jít sám na branku, ale cítil jsem, jak mě tahá. Počítal jsem, že to pískne, ale nakonec byl potichu, tak jsem to zasekl, otočil se a viděl jsem, jak Filip nabíhá na zadní tyč. Tak jsem to tam poslal a Filip to vyřešil perfektně. Snad už se konečně trefím i já. Dnes jsem tam měl šanci, kterou na tréninku s přehledem dávám, ale chybí mi asi štěstí.
Filip Hlúpik se rozstřílel. Branku zaznamenal v Budějovicích a ta sobotní byla dokonce tříbodová. Honza mně to poslal nádherně do běhu. Já se soustředil na placírku a abych trefil bránu. Gólman si to sklepl pod sebe a míč se už do sítě dokutálel.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace