Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 10 / 04 / 2012

Plzeňský duel byl tak trochu duelem návratů. Po šesti zápasech se na hřišti objevil Václav Ondřejka, který však se svým výkonem spokojen příliš nebyl. Byla to dlouhá pauza a navíc jsem minulý týden měl neštovice, takže jsem neměl vůbec natrénované. Málo jsem si věřil a zápasová pauza byla znát. Fyzicky to tak náročné nebylo, protože jsem se měl pohybovat mezi stopery a nesbíhat si pro míče. Jenže zápas je zápas a to se natrénovat nedá.
Po měsíci se na hřiště vrátil i Tomáš Košút, jenže v průběhu utkání nezamířil na svůj stoperský post, ale na hrot útoku, kde trenér vsadil na jeho důraz. Potřebovali jsme dát dopředu vysokého hlavičkáře a udržet míč, tak jsem šel na hrot. Za těch několik minut pobytu na hřišti jsem však spíš plnil roli rozehrávače. Při brejku jsem se snažil roztáhnout jejich obranu a přihrát Láďovi Volešákovi do zakončení, což se podařilo. Škoda že to nevyšlo. Zdravotně i kondičně jsem připravený, tak doufám, že příště dostanu příležitost zase v obraně.
Do základní sestavy se vrátil i Martin Kuncl, jenže i on si svůj návrat představoval určitě jinak. Právě přes něj totiž Bakoš zaznamenal rozhodující gól. Bakoše jsem měl mít osobně. Urval se mi. Myslel jsem, že míč jde za, ale on pak rychle spadl a přímo jemu na hlavu. Jednoznačně moje chyba.
V závěru se domácí museli strachovat o výsledek. Jednu z největších šancí na vyrovnání měl David Pavelka, který svým střeleckým pokusem nechal vyniknout brankáře Pavlíka. Byla to stoprocentní tutovka. Možná jsem si to mohl ještě posunout a dát to na zadní tyč. Chtěl jsem to vyřešit co nejrychleji a gólman byl u tyče včas.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace