Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Uherské Hradiště Sport 16 / 04 / 2012

Hráči odcházeli ze hřiště se sklopenými hlavami. Možná nejvíce dole ji měl Ladislav Volešák, který nešťastnou tečí pomohl Hradci do vedení. Chtěl jsem přeskočit Černého, ale jak do mě strčil, tak jsem v pádu míč lízl a poslal jsem jej do vlastní brány. Byl to můj první vlastní gól. V Plzni jsme hráli slušný fotbal, teď jsme si možná mysleli, že to přijde samo, a dostali jsme na držku. Musíme se z toho vzpamatovat. Je to naše chyba a v nikom jiném to hledat nebudeme.
Těžko hledal slova i kapitán týmu Jan Trousil, který  nosí kapitánskou pásku při absenci Michala Korduly. Do zápasu jsme vstoupili, jak jsme chtěli. Pak jsme si sice dali nešťastného vlastňáka, ale do konce poločasu jsme měli míč v držení a měli i šance. Byli jsme ale jen před vápnem, kam se Hradec stáhl v deseti lidech. Takoví fotbalisti asi nejsme, abychom to překonávali nějakým technickým fotbalem. Pak jsme zkoušeli i nákopy. Sice to tam lítalo, ale bez vyložené šance. V kabině jsme si řekli, že zkusíme hrát po stranách, dát góla, abychom hru otevřeli. Přišel druhý gól a pak už to byla křeč.
Dalším smolařem utkání byl Petr Reinberk. Sice si vlastní gól nedal, ale při druhém gólu mu Štěpán upláchl jako Kájínek z Mírova. Měl jsem náběh dopředu. Přišel faul uprostřed hřiště, Štěpán byl na ofsajdové lajně a já už neměl síly, abych ho dohnal. Byl docela rychlý. Bohužel z toho padl druhý gól.
Samozřejmě v úplně jiném rozpoložení byl střelec utkání Vojtěch Štěpán. První branka byla šťastná. Trenér nás nabádá, abychom kopali standardky ostře, a propadlo to tam. Druhý i třetí gól byl po střelách, které mně už dlouho tak nesedly. Dnes se štěstí tak nějak nakupilo a samozřejmě jsem za to hrozně rád.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace