Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 23 / 04 / 2012

Že má modro-bílé srdce, potvrdil Jan Trousil i na Slavii. Dlouhé minuty dohrával se sebezapřením, ale nakonec musel přece jen vystřídat. V první půli mě trefili do lýtka, mám na něm tržnou ránu, a trefili mi i kost. Ve druhé půli to začalo tvrdnout a chytala mě do toho i křeč. Vydržel jsem do osmdesáté páté minuty, ale pak bych byl kolem vápna zbytečný, tak bylo dobře, že tam šel Mezla, který šel nejdřív do zálohy a pak to výborně zvládl vzadu. Doufám, že to bude jen zhmožděné a na Teplice to bude v pohodě.
Michal Kordula i letos splní svoji normu. Co rok, to vstřelený gól. Ten na Slavii patřil ale k těm nejkrásnějším. Přišel po dokonalé kombinaci. Sám nevím, kde jsem se tam objevil. Jak míč letěl ke mně, tak jsem si říkal, že už to můžu jenom pos...kazit. Nahrávka od Filipa Hlúpika byla před prázdnou bránu. Už jsem si říkal: Panebože, jenom tref bránu! Jako náplast na porážku s Hradcem to ale neberu. Stále mě mrzí, že jsme před našimi fanoušky prohráli. Ta správná náplast přijde až výhrou s Teplicemi. Je pravda, že co jsem ve Slovácku, tak každý rok vstřelím jednu branku. Rád bych toto pravidlo ještě do konce sezony změnil a přidal aspoň ještě jeden gól.
Tomáš Košút po zápase rychle pospíchal na reprezentační sraz jednadvacítek. Byl to těžký zápas. Pomohl nám ale rychlý gól v úvodu. Vzadu jsme si hodně užili. Slavia má výborné útočníky. Ke konci hráli čtyři vepředu a všechno směřovalo na ně.
Naopak Filip Hlúpik si dával načas. Ze sprchy šel jako poslední. Přitom byl u klíčových okamžiků utkání. Nejprve spálil vyloženou šanci a pak předložil Kordulovi tutovku. Při té první šanci jsem prováhal správný okamžik. Chtěl jsem si to dát z levé nohy na pravou. Měl jsem to střílet hned. Před gólem jsem viděl Michala Kordulu, tak jsem mu to tam dal. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace