Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Uherské Hradiště Sport 30 / 04 / 2012

Kapitán týmu Michal Kordula v každém zápase dokazuje, že jeho srdce je skutečně modrobílé. I tentokrát jeho zápal do hry ocenil rozhodčí Kovařík žlutou kartou, v pořadí sedmou. Osmá by znamenal stop na dvě utkání a konec sezony. Je to skutečně sedmá a doufám, že sezonu dohraju na hřišti, i když teď je to ohrožené, řekl s lehkým úsměvem a pokračoval: V prvním poločase jsme měli dvě dobré šance Voldou (Ladislav Volešák) a měli jsme je proměnit. Bez gólu se vyhrát nedá.
Poprvé si v ligovém zápase vyzkoušel trávník stadionu Miroslava Valenty Dušan Melichárek, který se do rodného klubu vrátil po sedmi letech. Na Slavii byl při své české premiéře přemotivovaný i díky tomu, že měl v ochozech rodiče. Určitě jsem měl v hledišti hodně známých i dnes, ale moji nervozitu to neznamenalo. Dnes jsme hráli výborně defenzivně. Už od zálohy, takže jsem neměl ani nějaký krizový zákrok. Chyběl tomu jen vítězný gól.
Další skoro půlhodinu na ligovém trávníku si připsal Jan Lukáš, který za juniorku střílí o sto šest, ale v lize na premiérový zápis stále čeká. To jediné mně ještě chybí a je otázka, kdy se mi to podaří splnit. Góly z béčka bych vyměnil za první ligový. Dnes k tomu ale moc šancí nebylo. Bylo to spíše křečovité a asi to byl skutečně zápas na 0:0.
V jarní části prvoligové soutěže si vydobyl stabilní místo v sestavě Petr Reinberk a jeho výkon roste zápas od zápasu. V sobotu jej mohl dokonce korunovat gólem. Určitě zvýší sebedůvěru, když cítíte podporu. Dnes se mi hrálo velmi dobře a měl jsem i tu jednu vyloženou šanci. Chyba, že jsem ji nevyužil. Kluci v kabině říkali, že jsem to měl zkusit na zadní tyč. Já to chtěl dát na přední, ale sjelo mně to po nártu. Jinak vzadu jsme si musel dávat pozor na šikovného Vúcha.   

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace