Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 14 / 05 / 2012

V pěti zápasech inkasoval Dušan Melichárek jediný gól a i na něj si sáhl. Čtyři nuly, to je určitě výborná vizitka pro příští sezónu. Ale gól to byl a dobře i za něj, aspoň je klid od nějakých statistik. Dnes ale při mně stálo veliké štěstí. V prvním poločase určitě. Příbram měla veliké gólovky. Nedali penaltu, nastřelili břevno. Bylo tam všechno. Ještě jednou musím říci, že při mně stálo dnes skutečně štěstí.
Všichni fotbalisté Slovácka, kteří odcházeli v sobotu večer ze stadionu u Litavky, byli rozesmátí, jen na úsměvu Jana Lukáše byl malinký stín. Přitom zbytečný. Odehrál výborný zápas a opět přichystal spoluhráčům góly. Ale na ten svůj stále čekám. Zase jsem měl hodně velké tutovky. Na tréninku to trefuju, už se mně smějí i kluci. Musím asi počkat na příští sezónu. Tu největší šanci jsem měl v první čtvrthodině, kdy jsem šel na Hrušku sám. Zkoušel jsem to na zadní tyč, ale netrefil jsem. Asi jsem měl udělat ještě krok blíž k němu.
Spokojeností zářil i Ladislav Volešák, který si letošní gól schoval do posledního utkání, stejně jako na podzim. Samozřejmě jsem rád. I za Došana. Dnes nám to tam napadalo snad za celou sezónu. Zápas ale mohl vypadat jinak, kdyby proměnili penaltu, ale při posledních kolech při nás stálo štěstí a asi jsme si jej vzali zpět za branky, které jsme dostávali v posledních minutách. Doufám, že jak jsme skončili tuto sezónu, tak začneme tu novou.
Spokojený byl i Jan Trousil, který musel kvůli zranění už po půlhodině odejít ze hřiště a kapitánskou pásku předal Doškovi, a pak začaly padat góly do příbramské sítě. To je v pořádku. Já jsem tam od toho, abychom góly nedostávali. Jeli jsme sem vyhrát a ne na výlet. Motivací bylo sedmé místo... Domácí mi prošlápli kotník. Není to tak hrozné. Je to snad jenom zhmožděné.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace