Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 01 / 08 / 2012

Za zraněného Michala Kordulu si natáhl kapitánskou pásku Jan Trousil, který po zápase nešetřil kritikou do svých řad. Nehráli jsme fotbal. Přehrávali nás v záloze, tím měli hru ve své moci. My jsme nehrozili prakticky žádným způsobem. Vyhráli zaslouženě. Gól v páté minutě nás nemůže nijak ovlivnit. Kdybychom hráli normálním způsobem, tak se dá do zápasu vstoupit i po té brance. My jsme kazili ale neskutečné míče a oni se na nás valili v pěti šesti hráčích. Takto hrát nemůžeme, to se musí radikálně změnit.
Do řeči nebylo ani dalšímu exbrněnskému fotbalistovi Liboru Doškovi. Z Brna jsem deset let pryč, takže jsem ten zápas bral úplně normálně jako kterýkoliv jiný. Gól dostaneme v páté minutě, přesně jako s Opavou, kdy jsme jej dostali už v první. Dnes jsme ale nehráli. Něco si říkáme před zápasem a na hřišti je to úplně něco jiného. Nedostali jsem se do pořádné šance. Nechápu to.
Radost z výhry si užíval především kapitán brněnského celku Petr Švancara. Samozřejmě že mám radost. Uvědomte si, že letos v březnu jsme v Brně seděli a byli čtrnáctí ve druhé lize a dnes slavíme výhru nad Slováckem v první lize. Mám to tady samozřejmě pořád rád, ale pořád jsem Brňákem, a tak si to užívám. Mám radost i z výkonu, protože naše výhra byla zasloužená. Ke Slovácku můžu říci jen to, že nás ničím nepřekvapilo. Z jejich strany to byly jen nakopávané míče.
Na obnovenou prvoligovou premiéru se po příchodu z Ústí těšil Jan Martykán. I jemu radost z návratu do ligy po devadesáti minutách zhořkla. Pocit na hřišti byl špatný. Nedostali  jsme se vůbec do hry. Brno nás přehrávalo, bylo živější. Po úvodní brance jsme to otevřeli a mohli jsme dostat čtyři branky. Musíme se z toho poučit.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace