Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 22 / 08 / 2012

Lukáš Fujerik se téměř po roce vrátil na ligový trávník. Na Julisce vystřídal po hodině hry dalšího rekonvalescenta Filipa Hlúpika. A budu si muset asi vyměnit plíce. (smích) Vletěl jsem do rozjetého zápasu a stačilo mně to. Jsem ale strašně rád, že jsme urvali bod. Určitě to byl velmi cenný bod a bude mít nesmírnou hodnotu.
Do základní sestavy na Julisce se vrátil i Radek Mezlík, který vydřený bod nijak nepřeceňuje. Bylo to těžké a ještě to těžké bude. Po prvním poločase to vypadalo všelijak, zvlášť když jsme ani pořádně neohrozili jejich branku. I když jsme šance na střelu měli, tak jsme je nevyužili. Pořád jsme to tam jen nějak šmrdlali. Začátek druhé půle nás nakopl, Marián Kovář tam měl ještě dva tři dobré průniky, krásnou střelu, která se odrazila naštěstí k Láďovi Volešákovi, a na konci nás podržel Dušan Melichárek. Bod bereme všema deseti.
Když se ve třiadvacáté minutě nádherně trefil Pavel Hašek, se Slováckem to nevypadalo moc růžově. Po Bergrově přetaženém rohu se opřel do míče z první a Melichárek v bráně byl bez šance. Pro mě to byla snad životní trefa. Snažil jsem se trefit dobře míč a bránu. Je jen dobře, když to takhle vyjde. Nešlo ani tak o nacvičenou akci, i když víme o tom, že to Tomáš někdy přetahuje až na druhou stranu. Tentokrát to skutečně vyšlo.
Duo Kovář-Volešák rozložilo Duklu. Ladislav Volešák první gól mladíkovi připravil a druhý mu na oplátku připravil zase Kovář. Asi to bylo Mariánovo umění, že trefil tyčku a míč se odrazil ke mně. (smích) Teď vážně. Je to šikovný fotbalista a je s ním radost hrát. Zapomenout nesmím ani na Michala Trávníka. Tito mladí kluci ale musí mít pokoru a nás starší poslouchat, takže za to, že mi nachystal druhý gól, mu na ten prvoligový střelecký zápis do pokladny přispívat nebudu. (smích)  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace