Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Uherské Hradiště Sport 29 / 08 / 2012

Na Milanu Kerbrovi je vidět, že útok mu sedí rozhodně lépe než kraj zálohy. Tentokrát se přimotal k vyrovnávací brance a jeho podpis nese i branka vítězná. Marián Kovář akci výborně rozjel, Jirka Valenta to přiťukl a já si na jeho míč nabíhal. Přede mě se tam ještě vecpal Filip Hlúpik a pak to byla jasná penalta. Při té vítězné brance udělal rozhodující práci Libor Došek. Na hřišti jsem se cítil dobře. Sice tam byly ještě zbytečné ztráty, ale trenér po mně chtěl, abych ten zápas odjezdil a já už měl snad v 65. minutě křeče. Tak jsem tu jeho úlohu snad splnil.
Filip Hlúpik nebyl na hřišti moc vidět. Ukázal se ale v pravý okamžik. Zničehonic se zjevil za obranou a následoval penaltový zákrok Rosy. Ani nevím, jak mě zboural na zem. Vrazil mně nohou nebo tělem do boku. Byl bych sám před gólmanem a snad bych to i proměnil. Ještě to po zranění není ale ono. Nebyl jsem moc ve hře.
Dušan Melichárek sice čisté konto neudržel, ale spokojenost z něj jen zářila. Nevadí, nevadí. Hlavně že jsou to tři body. To je nejdůležitější. Lepší byla i hra. Myslím, že diváci mohou být spokojeni. Bojovali jsme. Konečně nám není co vyčítat.
Střeleckou smůlu konečně protrhl i Libor Došek, který tentokrát začínal zápas na lavičce. Už když jsem šel z lavičky na hřiště, tak jsem klukům říkal, že dám gól. Jsem rád, že to vyšlo. Hra sice ještě nebyla ideální, ale už to mělo hlavu a patu. Byly ve hře pasáže, kdy jsme drželi míč a hráli jsme fotbal. Určitě tam zlepšení je.  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace