Suchá Loz na svou první výhru stále čeká

Rozhodčí: Josef Zámečník - Jiří Mahdal (laik), Jan Kubáň (laik).
Suchá Loz: Mahdal P. (2. Velecký M.) - Velecký Z., Straňák L., Plesner O. (61. Vítek F.), Mahdal M. (75. Klaus M.), Máčalík M., Král V. (75. Bradáč R.), Kliment T. (70. Smetana K.), Gazdík P., Bujáček V., Krajčovič Z.
Trenér: Rostislav Bradáč.
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J., Šust R. (60. Jál J.), Šabršula V., Polanský I. (46. Kovařík L.), Michalčík R., Kročil T. (15. Ondrušek D.), Klesnil L., Hamšík Z., Grunděl J., Denemark J. (80. Beníček B.).
Trenér: Miroslav Andrlík.
Už v 8. minutě se hosté ujali vedení hosté, kteří využili hrubou chybu domácích obránců - 0:1. Brankáře překonal Šust. V dalším průběhu utkání si vytvořili šance domácí, ale výborného brankáře nepřekonali. Ve druhém poločase měli hosté šest vyložených šancí, když šli sami na brankáře, ale ani jednou ho nepřekonali. Domacím se podařilo vyrovnat v 85. minutě z ojedinělého útoku. Střelou k tyči překonal z dvaceti metrů brankáře Vítek - 1:1. Do konce utkání se již stav skóre nezměnil.
Nejlepší hráči: Marek Velecký - Vít Struhelka

St. Hrozenkov - D. Němčí B 0:1 (0:0)
Branky: 70. Stojaspal Ma. ml.
ŽK: 44. Keňo T. - 15. Stojaspal Mi.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Lukáš Juračka (laik), Libor Daněk (laik).
St. Hrozenkov: Janíček P - Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Keňo T., Juriga V., Husařík M., Breznický R. (86. Husařík R.), Blaho T., Tigo M. (70. Breznický P.), Ostravský M. (80. Hodulík P.).
Trenér: Václav Juriga.
D. Němčí B: Škařupa P. - Zimčík L., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. ml., Salát J., Mikulec M. (90. Čaník R.), Kelíšek S., Kadlček R., Ježek V. (75. Daněk L.), Hlaváček J., Květinský A.
Trenér: Miroslav Baroň.
Utkání začali lépe hosté, kteří si vytvářeli obrovský tlak, ale všechny šance skončily před šestnáctkou domácího celku. Největší příležitost měli ve 35. minutě, kdy nastřelili břevno. Do kabin se šly týmy za stavu 0:0. Druhý poločas začal podobně jako první. Hosté stále tlačili na branku domácích, ale ne a ne se prosadit. V 70. minutě se odrazil míč ke Stojaspalovi a ten krásnou ranou z voleje pod břevno otevřel skore na 0:1. V 85. minutě mohl Keňo vyrovnat na 1:1, ale trefil pouze nohy obránce. Domácí dohrávali v deseti, když se zranil Hodulík a domácí již neměli nikoho na vystřídání.
Nejlepší hráči: Tomáš Keňo - Jan Hlaváček

Pitín - Bystřice p. L. 2:0 (0:0)
Branky: 51. Bureš M., 89. Maňas M.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Pavel Berčík (laik), Petr Novák (laik).
Pitín: Kozubík A. - Struhař P., Mlček T., Lukáš D., Krahula L. (58. Maňas M.), Kozubík J. (88. Staněk Š.), Hrnčář S. (85. Kavka P.), Čuč R., Bureš M., Pokorný R. (80. Janota R.), Domorát P.
Trenér: David Lukáš.
Bystřice p. L.: Novák L. - Zelinka P., Struhařík L., Matucha K., Machala R., Kumpa D. (46. Masařík R.), Kubena P. (46. Beníček J.), Koktavý L., Horňák J. (74. Mačát J.), Dornica P., Blecha P. (46. Blahuš P.).
Trenér: neuveden.
Utkání začali lépe hosté. V 8. minutě se zjevil v šestnáctce Horňák, ale trefil pouze Kozubíka. Za zmínku pak už stojí jen střela domácího kapitána David Lukáše ve 40. minutě, která skončila vedle branky. Do druhého poločasu hosté udělali v sestavě 3 změny s cílem strhnout vedení na svou stranu. Ve 47. minutě se Krahula dostal po pěkné akci do šestnáctky, ale jeho střelu gólman vyrazil do autu. O 3 minuty později se ke slovu dostali hosté, kdy Dornica pálil zpoza šestnáctky, ale Kozubík zázračně vyrazil jeho střelu na roh. V 51. minutě se už měnilo skóre, kdy domácí zahrávali standardní situaci a Bureš střelou k tyči otevřel skóre utkání - 1:0. Hosté začali domácí mírně přehrávat, ale všechny jejich snahy ztroskotaly na nepřesné koncovce. A tak přišel v 89. minutě trest, kdy Maňas po pěkné kombinační akci zvýšil na 2:0.
Nejlepší hráči: Tomáš Mlček - Petr Zelinka

Komňa - Boršice u Bl. 0:0

ŽK: 88. Nožička P. (Boršice u Bl.).
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jiří Pollach (laik), Bohuslav Vávra (laik).
Komňa: Urbánek J. - Vaverka I., Varaďa M., Staník M., Prchlík J. (65. Janek T.), Machara P., Lisoněk L., Králík M., Kala M., Hanke T., Dolina M. (85. Pospíšil L.).
Trenér: Ladislav Krpálek.
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Šimek R., Ondra P. (69. Doležal R.), Nožička P., Nožička J., Ježek P., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Gál J., Kusenda R. (75. Kusenda P.).
Trenér: Vladimír Bilík.
V prvním poločase se hrál oboustranně útočný fotbal. Ve 31. minutě kopali hosté pokutový kop, který ale Martin Halík neproměnil. Oba celky si další velkou šanci nevypracovaly, a tak se diváci v prvním poločase branky nedočkali. Hosté po přestávce přidali, zatlačili domácí celek a mohli i skórovat. V 65. minutě měl velkou šanci Roman Šimek, ale z malého vápna překopl. V 70. minutě mohli domácí vstřelit branku, ale Tomáš Hanke se z malého vápna mýlil. Zbytek utkání se dohrával mezi šestnáctkami, ale bez šancí.
Nejlepší hráči: Jan Urbánek - Petr Hlůšek

H. Němčí - Popovice 0:3 (0:2)
Branky: 66. Knot M., 9., 32. Omelka J.
ŽK: 11. Tetera T. (Popovice).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Jiří Dolinský - Roman Macalík (laik), Robert Kaňovský (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (80. Tureček P.), Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Malík T. (84. Sup P.), Kadlček V., Bahula L., Jančařík F., Chmelina J. (73. Bobčík D.), Dítko M. (46. Fábry I.).
Trenér: David Velecký.
Popovice: Mikel J. - Tetera T. (58. Knot M.), Šácha P., Omelka J., Musil O. (68. Michelfeit V.), Mimránek L., Mikulec P. (53. Halouzka J.), Mikulčík R., Mikulčík L., Hladný T., Obal M.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se hned v 9. minutě ujali vedení brankou Omelky. Nicméně diváci viděli vyrovnaný zápas, ve kterém si šance vypracovávali i domácí. V prvním poločase trefili tyč a břevno, ale branky dávali jen hosté. Ve 32. minutě se opět prosadil Omelka - 0:2. Ve druhém poločase se tempo hry značně snížilo, ale domácí stále nic nevzdávali. Nicméně branku vsítili opět hosté, když se v 66. minutě prosadil střídající Knot. Domácí si do konce zápase vytvořili několik slibných šancí, ale štěstí jim nepřálo.
Nejlepší hráči: Marek Tureček - Jiří Omelka

Březová - Strání B 3:1 (3:1)
Branky: 10. Janků M., 30. Šimek P., 32. Křeháček M. - 1. Bušo M.
ŽK: 23. Popelka J., 31. Straňák M., 55. Tóth P. (Strání B).
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Josef Janků (laik), Václav Popelka (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J. (90. Ševčík T.), Šimek P. (68. Smítal J.), Strecha J., Plášek V. (82. Majer J.), Mudrák P., Miškář V., Křeháček M., Janků M., Janků D. (88. Čaňo L.), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Strání B: Popelka A. - Zderčík A., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Straňák M., Popelka J., Popelka D., Nuzík P. (55. Krchík M.), Houšť V., Bušo M.
Trenér: Pavel Tinka.
Diváci viděli první branku už v první minutě utkání. Nusík našel z přímého kopu Buša, který hlavou otevřel skóre - 0:1. Domácí se chopili iniciativy a začali ovládat hru. Vyrovnávací branky se dočkali v 10. minutě, když se z přímého volného kopu trefil Janků, který mířil do pravého horního rohu. Další příležitosti domácím pochytal Popelka. Na střelu z 30. minuty od Šimka ale nedosáhl a domácí se radovali z druhé branky - 2:1. O dvě minuty později z přímého kopu vystřelil Uher. Gólman míč pouze vyrazil před osamoceného Křeháčka, který bez problému zvýšil na - 3:1. Do konce prvního poločasu se již nic nezměnilo. Druhou půli ovládali domácí. V 65. minutě zakončoval Janků, Popelku ale nepropálil. Hosté zahrozili v 70. minutě, když se do brejku dostal Bušo, ovšem branku netrefil. Do konce se již nic vážného nestalo. Domácí zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Dominik Janků - Pavel Tóth