Suchá Loz odstartovala ze sestupového dna

Slovácko Sport 12 / 06 / 2014

OS B 12. kolo

Záhorovice - D. Němčí B 1:6 (0:5)
Branky: 69. Klesnil L. - 6. Kadlček R., 10. Stojaspal Ma. ml., 35. Kelíšek S., 43. Světinský A., 44. Zimčík L., 84. Škařupa P.
Diváci: 110.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Michal Pavlíček (laik), Libor Daněk (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J.(46. Beníček B.), Šust R. (36. Denemark J., 73. Kubica D.), Šabršula V. (46. Kročil T.), Polanský I., Ondrušek D., Michalčík Ri. (46. Jál J.), Kočí Z., Klesnil L., Grunděl J., Bahrytsevitch S.
Trenér: Miroslav Andrlík.
D. Němčí B: Bobčík Martin - Zimčík L., Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. ml., Mikulec M., Kelíšek S. (46. Salát J.), Kadlček R. (46. Škařupa P.), Hlaváček J. (46. Mahdal A.), Tinka T., Ondra L. (65. Stojaspal O.).
Trenér: Miroslav Baroň.
Za nádherného počasí, které panovalo v Záhorovicích se hosté zakousli do domácích a dali jim nadílku. Už v 6. minutě si potáhl míč Kadlček do šestnáctky a přízemní střelou otevřel skóre - 0:1. V 10. minutě si Stojaspal naběhl na přihrávku - 0:2. Domácí pak delší dobu vzdorovali hostům, ale ti ve 35. minutě opět udeřili, když si Kelíšek naběhl na příhrávku - 0:3. Ve 43. minutě si Světínský pohrál s obranou domácích - 0:4 a do poločasu udeřili hosté ještě jednou, když si na centr naběhl Zimčík a doklepl na 0:5. Ve druhém poločase se domácí snažili o korigování výsledku a dočkali se v 69. minutě, kdy si Klesnil naběhl na centr a snížil na 1:5. Ke konci zápasu hosté opět udeřili, když si Skařupa potáhl míč do šestnáctky a upravil na konečných 1:6.
Nejlepší hráči: Vít Struhelka - Tomáš Tinka

Suchá Loz - Strání B 8:1 (4:1)

Branky: 10. (p), 20. (p), 76. Straňák L., 32. Vítek F., 41. Krajčovič Z., 65. Velecký Z., 72. Král V., 85. Máčalík M. - 36. Grebík M.
ŽK: 35. Král V. (Suchá Loz).
ČK: 20. Tóth P. (Strání B).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Jiří Mahdal (laik), Josef Tóth (laik).
Suchá Loz: Mahdal Př. - Vítek F. (46. Gazdík P.), Velecký Z., Straňák L., Plesner O., Mahdal M., Máčalík M., Král V., Krajčovič Z. (77. Smetana K.), Kliment T., Bujáček V.
Trenér: Rostislav Bradáč.
Strání B: Popelka M. - Zderčík P., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka D., Motola J., Janyga V., Houšť V. (46. Popelka J.), Grebík M. (60. Zámečník L.), Pomajbík D. (46. Pavlína J.).
Trenér: Pavel Tinka.
Domácí ohrožení sestupem začali v tropickém vedru náporem. Po ruce hostů v pokutovém území kopal Lukáš Straňák penaltu - 1:0. Ve 20. minutě hostující Pavel Tóth zahrál na brankové čáře rukou, byl vyloučen a z následné penalty se znovu trefil Straňák - 2:0. Ve 32. minutě utekl hostující obraně Vítek a zvýšil na 3:0. Hostům se vydařil útok ve 36. minutě na 3:1, snížil Martin Grebík. Ve 41. minutě se Krajčovič ocitl sám před brankou a zvýšil na 4:1. Ve druhém poločase začaly padal góly do hostující branky. V 65. Velecký - 5:1, v 72. minutě Král - 6:1, v 76. minutě Straňák na 7:1 a na konečný debakl hostů upravil Máčalík - 8:1.
Nejlepší hráči: Lukáš Straňák - Miroslav Popelka

St. Hrozenkov - Boršice u Bl. 6:2 (4:1)
Branky: 30., 35. Keňo T., 37., 57. Lebánek L., 32. Lacina K., 69. Blaho T. - 25. Kusenda P., 65. Bilík V.
ŽK: 68. Keňo T. (St. Hrozenkov).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - Lukáš Juračka (laik), František Motyčka (laik).
St. Hrozenkov: Drga A. - Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Kročil J. (46. Zigo M.), Keňo T., Juriga V., Janíček P., Husařík R. (75. Ostravský R.), Husařík M., Blaho T.
Trenér: Václav Juriga.
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Tureček M., Šimek R., Ondra P. (17. Doležal R.), Nožička P., Nožička J., Kusenda P., Ježek P. (46. Huspenina M.), Halík M., Bilík V. ml., Bilík V.
Trenér: Vladimír Bilík.
Utkání připomínalo přátelské klání. Hosté ve 25. minutě zaútočili po pravém křídle a prudký centr usměrnil k tyči Pavel Kusenda - 0:1. Domácí srovnali o pět minut později Keněm. O dvě minuty později dal druhou branku domácí Karel Lacina a o další tři minuty později přidal další branku domácích opět Tomáš Keňo. Konečný výsledek prvního poločasu uzavřel Lukáš Lebánek ve 37.minutě - 4:1. Ve druhém poločase byli domácí lepším týmem. v 57. minutě přišla nejhezčí akce utkání, kdy Marek Husařík založil protiútok, zacentroval za obranu a Lukáš Lebánek z voleje zvýšil na 5:1. Hostům se podařilo snížit v 65. minutě poté, co domácí zahráli nešikovně malou domů - 5:2. Konečnou podobu výsledku dal Tomáš Blaha v 69. minutě.
Nejlepší hráči: Lukáš Lebánek - Martin Halík

Komňa - Popovice 1:3 (0:3)

Branky: 75. Kříž R. - 15., 29. Omelka J., 42. Mimránek L.
ŽK: 61. Kala M. - 62. Musil O.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Jiří Šašinka (laik), Tomáš Hanke (laik).
Komňa: Urbánek J. - Vaverka I. (36. Kříž R.), Staník M., Sochor L., Prchlík J. (66. Matoušek M.), Pospíšil L., Machara P., Králík M., Kala M., Janek T. (46. Varaďa M.), Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Popovice: Mikel J. - Tureček P. (46. Prajza M.), Šácha P. (46. Musil O.), Omelka J., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R., Hladný T., Hanáček J. (56. Viktora R.), Halouzka J. (20. Michelfeit Václav).
Trenér: Lukáš Mimránek.
Do utkání lépe vstoupili hosté, když se již v 15. minutě dokázal prosadit Omelka. I nadále byli hosté aktivnější a ve 29. minutě přidal Omelka druhou branku. V 41. minutě po rohovém kopu hlavičkoval domácí Kala, Mikel jeho hlavičku chytil, rozehrál rychle míč, čehož využil Mimránek - 0:3. Mírnou převahu v druhé půli měli domácí, čehož ale nedokázali využít Kala a následnou dorážkou ani Kříž. Podařilo se jim skórovat až v 75. minutě, když Kala střílel a Kříž tentokrát poslal míč do sítě.
Nejlepší hráči: Michal Králík - Lukáš Mimránek

H. Němčí - Pitín 3:0 (1:0)
Branky: 22., 60. Bahula L., 85. Svadbík J.
ŽK: 58. Malík T., 65. Jančařík F. - 50. Trllo Z., 56. Čuč R.
Diváci: 65.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Roman Macalík (laik), Pavel Berčík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Ji., Tureček P. (65. Tinka A.), Tureček M., Svadbík J., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M., Bahula L., Šmelina J.
Trenér: Petr Rybnikář.
Pitín: Kozubík A. - Trllo Z., Struhař P., Staněk Š., Maňas M., Lukáš D., Kavka P. (70. Janota R.), Hrnčář S., Divila J., Čuč R., Bureš M.
Trenér: David Lukáš.
Za horkého počasí, jenž doprovázelo tento zápas, vstoupili lépe do utkání domácí, když Bahula krásnou střelou orazítkoval tyč. Domácí byli i nadále aktivnější a vytvářeli si šance. Ve 22. minutě poslal Bahula domácí do vedení - 1:0. Hosté se začali pomaličku zvedat. Ve 40. minutě se po krásném pasu dostal k míči Maňas, ale těsně minul bránu. Druhou půli opět začali lépe domácí, kteří svou aktivitu přetavili v další gól, který vstřelil opět Bahula v 60. minutě. Hosté se zvedli, ale jejich koncovka byla marná. V 85. minutě se k míči z rohového kopu dostal Svadbík a upravil na konečných 3:0. Domácí vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Pavel Struhař

Březová - Bystřice p. L. 5:0 (2:0)
Branky: 27., 68. Čaňo P., 15. Plášek V., 75. Janků M., 76. Miškář V.
ŽK: 39. Čaňo P., 40. Uher J. - 40. Brázda V.
Diváci: 180.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Josef Janků (laik), Petr Novák (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Plášek V., Miškář V., Maršálek M. (79. Moravčík D.), Křeháček M., Janků M., Janků D. (75. Mudrák P.), Čaňo P. (71. Čaňo L.), Čaňo D. (51. Majer J.).
Trenér: Ladislav Kalina.
Bystřice p. L.: Novák L. - Zelinka P., Struhařík L., Matucha K., Machala Ra., Mačát J., Kučera P., Kubena P., Dornica P., Brázda V. (70. Machala Ro.), Blahuš P.
Trenér: Vladimír Mačát.
Domácí hráli technický fotbal, který okořenili dvěma brankami. V 15. minutě po samostatném úniku se prosdadil Plášek, ve 27. minutě zvyšoval na 2:0 hlavou Pavel Čaňo. Z dalších útoků obou mužstev do poločasu branka nepadla. Ve druhém poločase se jasně ukázala kvalita domácích hráčů. V 68. minutě z hranice velkého vápna nechytatelnou střelou zvýšil na 3:0 opěl Pavel Čaňo. O sedm minut později po samostatné akci zvýšil na 4:0 Michal Janků. Střelecký účet uzavřel v 76. minutě Václav Miškář po nedorozumnění domácí obrany. Bylo to zasloužené vítězství domácích.
Nejlepší hráči: Michal Janků - Lukáš Novák