Branky: 75. Hamšík Z. - 60., 85. Omelka J., 10. Kadlčík J., 12. Tetera T.
Rozhodčí: Miloslav Knot - Michal Pavlíček (laik), Robert Kaňovský (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J., Šabršula V. (60. Hamšík Z.), Polanský I., Ondrušek D. (62. Kubica D.), Michalčík R., Kočí Z., Klesnil L. (42. Kročil T.), Jál J., Grunděl J., Bahrytsevitch S.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Popovice: Mikel J. - Tetera T. (80. Tureček P.), Šácha P., Prajza M., Omelka J., Musil O., Mimránek L. (55. Obal M.), Mikulčík R., Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J. (60. Halouzka J.).
Trenér: Lukáš Mimránek.
Utkání se hrálo za vydatného deště a ten spíše vyhovoval hostům. Ti se už v 7. minutě dostali do nebezpečné šance Teterou, ale jeho pokus gólman vyrazil na roh. Hosté se ale dočkali v 10. minutě, kdy se prosadil Kadlčík. O dvě minuty později Popovice zvýšily na 0:2, a to zásluhou Tetery. Domácí poté zvýšili aktivitu a vytvořili si i několik slibných šancí, ale gólu se v první půli nedočkali. Ve druhém poločase se hrálo mezi šestnáctkami s velkou řadou nepřesností, a to na obou stranách z důvodu velmi mokrého terénu. I přesto v 60. minutě se hosté dostali do výborné šance, po níž Omelka upravil na 0:3. Domácím se podařilo v 75. minutě snížit Hamšíkem. Konečnou podobu výsledku stanovil v 85. minutě popovický Omelka. Hosté si tak po zásluze odvezli tři body.
Nejlepší hráči: Igor Polanský - Jiří Omelka

Suchá Loz - Pitín 3:2 (2:1)

Branky: 4. Straňák L., 38. Plesner O., 48. Vítek F. - 27. (p), 90. (p) Bureš M.
ŽK: 26. Krajčovič Z. - 50. Struhař P., 70. Čuč R., 75. Hrnčář S.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Jiří Mahdal (laik), Pavel Berčík (laik).
Suchá Loz: Gazdík P. - Vítek F., Straňák L., Plesner O., Mahdal M., Máčalík M., Král V., Krajčovič Z., Bujáček V., Bradáč R. (60. Kliment T.), Bradáč J. (46. Velecký Z.).
Trenér: Rostilav Bradáč.
Pitín: Kozubík A. - Trllo Z., Struhař P., Lukáš D., Krahula L. (40. Maňas M., 83. Staněk Š.), Kozubík J., Hrnčář S. (76. Kavka P.), Domorát P., Divila J., Čuč R., Bureš M.
Trenér: David Lukáš.
Za špatného počasí vstoupili do utkání lépe domácí. Už ve 4. minutě se dostal k míči Straňák a poslal míč k tyči - 1:0. Až do 27. minuty viděli diváci vyrovnaný fotbal. Pak v pokutovém území zahrál rukou domácí hráč a z nařízeného pokutového kopu Bureš srovnal - 1:1. O deset minut později se postaral o změnu stavu na 2:1 Plesner, a to po dorážce z rohu. Ve 48. minutě se dostal k míči Vítek a navyšoval už na 3:1. Posledních pět minut se zvedl i Pitín a podařilo se mu zkorigovat výsledek v 90. minutě, kdy byl nařízen další pokutový kop, ke kterému se postavil Bureš a stanovil konečný výsledek na 3:2. Domácí zalouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: Zdeněk Krajčovič - Pavel Domorát

Strání B - Boršice u Bl. 4:1 (2:0)
Branky: 21., 48. Nuzík P., 33. Adámek M., 89. Grebík M. - 53. Nožička P.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Josef Tóth (laik), František Motyčka (laik).
Strání B: Tomanec L. - Zderčík A. (11. Grebík M.), Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka D., Nuzík P. (79. Popelka M.), Janyga V., Houšť V., Haloda J., Adámek M. (62. Horňáček J.).
Trenér: Pavel Tinka.
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Šimek R., Ondra P. (56. Tureček M.), Nožička P. (70. Doležal R.), Nožička J., Ježek P., Hrbáč E., Halík M., Gál J., Bilík V. ml. (82. Slaník J.), Bilík V.
Trenér: Vladimír Bilík st.
Utkání začali lépe domácí, měli převahu, kterou vyjádřili ve 21. minutě, kdy si Nuzík naběhl na přihrávku a skóroval - 1:0. Ve 33. minutě se k odraženému míči v pokutovém území dostal Adámek a upravil na 2:0. V posledních deseti minutách první půle převzali inciativu hosté, několikrát ohrozili branku, ale gól se jim nepodařilo vstřelit. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, šance byly na obou stranách, ale hosté se opět střelecky neprosadili. Ve 48. minutě Nuzík vstřelil třetí branku domácích. V 53. minutě hosté Nožičkou snížili na 3:1. V 89. minutě po rohovém koopu Grebík hlavou upravil na konečných 4:1.
Nejlepší hráči: Dominik Popelka - Vladimír Bilík st.

St. Hrozenkov - Komňa 4:1 (1:0)
Branky: 35., 59., 80. Keňo T., 58. Husařík R. - 64. (p) Machara P.
ŽK: 60. Lacina K. (St. Hrozenkov).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Roman Bednář - Lukáš Juračka (laik), Jiří Šašinka (laik).
St. Hrozenkov: Kročil J. - Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Keňo T., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Husařík M., Havier J., Breznický R.
Trenér: Václav Juriga.
Komňa: Urbánek J. - Varaďa M., Staník M., Pospíšil L. (46. Kříž R.), Machara P. (90. Urbánek P.), Lisoněk L., Králík M., Kala M., Janek T., Hanke T. (56. Matoušek M.), Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Hosté začali lépe, v 5. minutě zahodil obrovskou šanci Kala, který netrefil prázdnou branku. I po zbytek poločasu byli hosté aktivnější, jasně lepší, domácí ale podržel Kročil v brance. Stav se měnil ve 35. minutě, kdy z přímáku ze třiceti metrů se nádherně trefil Tomáš Keňo. I ve druhé půli byli hosté lepší, ale neproměňovali šance a přišel trest. V 58. a v 59. minutě skórovali domácí, autory byli Husařík a Keňo. V 64. minutě hosté kopali penaltu, Petr Machara ji bezpečně proměnil. Po hrubé chybě v 80. minutě zvýšil na konečných 4:1 Keňo a završil tak svůj hatrick. Dnes zvítězilo spíše šťastnější mužstvo.
Nejlepší hráči: Rostislav Husařík - Michal Králík

D. Němčí B - Bystřice p. L. 4:0 (1:0)
Branky: 42. Kadlček R., 46. Čaník R., 71. Stojaspal Mi., 81. (p) Hlaváček J.
ŽK: 47. Matucha K. (Bystřice p. L.).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Martin Fišera - Libor Daněk (laik), Rudolf Novák (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Zimčík L. (70. Kelíšek S.), Škařupa P., Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. ml., Stojaspal K. (60. Míšek J.), Salát J. (77. Stojaspal O.), Kadlček R., Ježek V. (46. Čaník R.), Hlaváček J.
Trenér: Miroslav Baroň.
Bystřice p. L.: Novák L. - Zelinka P., Struhařík L., Matucha K. (72. Novotný P.), Masařík R., Machala R., Koktavý L., Horňák J. (67. Mačát J.), Dornica P., Brázda V., Blahuš P. (57. Kubena P.).
Trenér: Vladimír Mačát.
Během první půle byly síly na obou stranách vyrovnané. Domácí se dokázali prosadit až v samém závěru poločasu. Přečíslení využil Kadlček - 1:0. Hned po změně stran hosté zaspali, toho dokonale využil střídající Čaník, který prokličkoval hostující obranou a upravil na 2:0. Hosté se do útoku dostávali sporadicky, a když už se dokázali probojovat před domácí bránu, jejich útočníci neměli den. Dolněmčané přidali další branku z přímého kopu ze sedmnácti metrů, kdy přesně zamířil Michal Stojaspal - 3:0. V závěru utkání hostující obránce podrazil jednoho z domácích útočníku v pokutovém území a z nařízené penalty se Hlaváček nemýlil - 4:0.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Petr Dornica

Březová - H. Němčí 4:2 (2:2)
Branky: 4., 59. Janků M., 6., 47. Janků D. - 14., 35. Cmol M.
ŽK: 65. Čaňo P. - 41. Chmelina J., 56. Malík T.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Josef Janků (laik), Petr Kadlček (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecho J., Plášek V., Mudrák P. (46. Čaňo P.), Miškář V., Maršálek M., Křeháček M., Janků M., Janků D. (60. Majer J.), Čaňo D. (85. Smítal J.). Trenér: Ladislav Kalina.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Tureček M., Svadbík J., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J., Fábry I., Cmol M. (61. Tureček P.), Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
Domácím vyšel nástup a již ve 4. minutě dal vedoucí branku utkání Michal Janků. O dvě minuty později to bylo už 2:0, branku dal pro změnu Dominik Janků. Hosté ve 14. minutě snížili Cmolem na 2:1 a začalo se jim dařit, ve 35. minutě opět Michal Cmol dal branku a  vyrovnal na 2:2. Domácím vyšel ve druhém poločase opět nástup. Ve 47. minutě vstřelil Dominik Janků třetí a svoji druhou branku, o dvanáct minut později přidal čtvrtou branku a svoji druhou branku Michal Janků. Nutno podotknout, že se hrálo za neustálého deště na velmi těžkém terénu.
Nejlepší hráči: Dušan Bruštík - Lukáš Bahula