Suché Lozi stačilo na vítězství deset hráčů

Branky: 29. Antál T. - 16. Trecha J., 31. Čaňo D.
ŽK: 6. Lacina K., 65. Blaho T. - 42. Čaňo D., 65. Smítal Ja., 70. Plášek V.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Rostislav Husařík (laik), Josef Janků (laik).
St. Hrozenkov: Zábranský M. - Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Husařík M., Gabrhel J. (77. Ostravský R.), Breznický R. (76. Kročil J.), Blaho T. (86. Semela P.), Antál T., Neuman M.
Trenér: Václav Juriga.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal Jo., Smítal Ja. (80. Čaňo L.), Plášek V. (90. Čaňa T.), Miškář V., Křeháček M., Havlík J., Čaňo D. (87. Ševčík T.), Bartoš A.
Trenér: Ladislav Kalina.
V úvodu zápasu zatlačili techničtější hosté domácí před jejich branku a vyvíjeli na ně neustálý tlak. V 16. minutě si domácí pomohli rukou, k míči se postavil kapitán Březové Trecha a nechytatelnou střelou z dvaceti metrů změnil skóre na 0:1. Ve 29. minutě domácí zaútočili po pravé straně a Antál srovnal na 1:1. Hosté rozehráli a hned z protiútoku Čaňo vrátil Březové vedení - 1:2. Za zmínku stojí ještě střela Lebánka ze 43. minuty, při níž vynikl um hostujícího brankáře, který vyškrábl míč ze šibenice. Druhý poločas přinesl na obou stranách vyrovnaný fotbal. Gólové šance se nevyskytly, souboje probíhaly převážně ve středu hracího pole.
Nejlepší hráči: Martin Neuman - Jaroslav Smítal

Suchá Loz - H. Němčí 2:1 (1:1)
Branky: 36., 54. Plessner O. - 30. Zámečník Jo.
ŽK: 24., 44. Král V., 60. Král Š. - 76. Holboj M.
ČK: 44. Král V. (Suchá Loz).
Diváci: 90.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Přemysl Mahdal (laik), Roman Macalík (laik).
Suchá Loz: Gazdík P. - Vítek F., Straňák L., Plessner O. (77. Bradáč R.), Mahdal M., Máčalík M., Král V., Král Š. (66. Haloda L.), Krajčovič Z., Kliment T., Bujáček V.
Trenér: Rostislav Bradáč.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Jančařík F., Chmelina J. (38. Ježek V.), Holboj M., Halík T., Fibicher R. (41. Kadlček V.), Cmol M. (65. Huňka V.), Bahula L. (50. Tureček P.).
Trenér: Roman Pagáč.
Utkání začalo ve svižném tempu, kdy se první šance chopili hosté, ale domácí brankář míč vyrazil na rohový kop. První branky se diváci dočkali v 30. minutě, kdy Zámečník vyslal nechytatelnou bombou z dvaceti metrů k tyči - 0:1. Domácí odpověděli ve 36. minutě po kopu z rohu, kdy Plessner vyrovnal hlavou na 1:1. Ve 44. minutě byl vyloučen po druhé žluté a následně červené kartě domácí Král, ale i tak domácí ubránili poločas za stavu 1:1. V druhém poločase domácí neustále útočili a v 56. minutě Plessner opět dorazil míč ze skrumáže do sítě - 2:1. Hosté v závěrečné desetiminutovce nastřelili břevno, ale gól vstřelit nedokázali. Domácí si vítězství i v 10 hráčích zasloužili. Stínem utkání po zápase bylo nevhodné chování domácích diváků.
Nejlepší hráči: Ondřej Plessner - Petr Rybnikář

Záhorovice - Orel Uherský Brod 2:3 (0:2)
Branky: 70. Michalčík J., 90. vlastní - 7. (p), 18., 56. (p) Žižka Z.
ŽK: 54. Gřunděl J. - 30. Durďa V., 61. Machala R., 70., 78. Karlík J., 72. Slovák J., 90. Žižka Z.
ČK: 78. Karlík J. (Orel UB).
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Jiří Gřunděl (laik), Martin Polách (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Surý M., Polanský I. (48. Kovařík L.), Ondrušek D. (56. Šabršula V.), Kročil T. (60. Beníček B.), Kočí Z., Jál J., Gřunděl J., Dvořák P., Bahrytsevitch S., Michalčík J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Orel UB: Maršálek M. - Žižka Z., Šmíd J., Slovák J., Skřivánek V. (46. Kočica M.), Meindlschmid P., Machala R., Konrád P., Jahoda K. (90. Ševčík R.), Gášek L. (65. Karlík J.), Durďa V. (88. Popelka J.).
Trenér: Milan Juřeník.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří měli v 7. minutě výhodu pokutového kopu po faulu na Vl. Durďu. K penaltě se postavil hostující kapitán a nedal domácímu brankáři šanci. V 18. minutě se dostal míč po autovém vhazování na velké vápno k Žižkovi a ten prudkou střelou na bližší tyč upravil na 0:2. V 54. minutě měli domácí výhodu pokutového kopu, ale míč skončil mimo bránu. Prakticky z protiútoku získali hosté svůj druhý pokutový kop v utkání a hostující Žižka dovršil čistý hattrick - 0:3. V 70. minutě se ke střele z úhlu dostal domácí kapitán Michalčík a snížil na 1:3. V 78. minutě byl vyloučen hostující Karlík, který byl na hrací ploše jen 13 minut. Po tomto vyloučení domácí zvýšili tlak, ale nedařilo se jim překonat hostujícího gólmana. Povedlo se to v nastaveném čase, kdy si Orlové vstřelili vlastní branku.
Nejlepší hráči: Zdeněk Kočí - Milan Maršálek

Komňa - Strání B 2:3 (1:3)
Branky: 11. Trllo Z., 72. Kala M. - 18. Frýhauf P., 19. Žajgla T., 45. Popelka J.
Rozhodčí: Ivo Vaverka - Jiří Šašinka (laik), Marek Bušo (laik).
Komňa: Urbánek J. - Varaďa M., Trllo Z. (46. Ridoško M.), Sochor L. (46. Vaverka I.), Prchlík J. (60. Matoušek M.), Pospíšil L., Machara P., Králík M., Kala M., Hanke T. (62. Janek T.), Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Strání B: Děcký R. - Žajgla T. (88. Zámečník L.), Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka J. (90. Nuzík P.), Pavluš M., Janík D., Janiga V. (55. Adámek R.), Kolaja J., Frýhauf P.
Trenér: Pavel Tinka.
V úvodu utkání měli ze hry více domácí, kteří se ujali vedení brankou z trestného kopu v 11. minutě. Během dvou minut ale hosté zvládli otočit výsledek na 1:2. V 18. minutě vstřelil branku Frýhauf a vzápětí, minutu na to, se prosadil i jeho spoluhráč Žajgla. Ve 45. minutě zvládl ještě domácí Popelka zvýšit na 1:3. Ve druhém poločase se domácí snažili zvrátit výsledek utkání, ale přes veškerou snahu se jim to nedařilo. Dočkali se až v 72. minutě, kdy Kala snížil na 2:3. V závěrečném náporu se domácím vyrovnat nepodařilo a tak skončilo utkání vítězstvím pro hosty.
Nejlepší hráči: Petr Machara - Tomáš Žajgla

Pitín - Boršice u Bl. 1:0 (1:0)
Branky: 6. Kozubík J.
ŽK: 40. Kozubík J., 55. Mlček T., 90. Salvet L. - 38. Huspenina M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Pavel Berčík (laik), František Motyčka (laik).
Pitín: Salvet L. - Staněk Š. (83. Maňas M.), Mlček T., Machala P. (32. Kavka P.), Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bureš M.
Trenér: David Lukáš.
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Stodolák M., Ondra P. (70. Bilík V. st.), Nožička P., Nožička J., Kusenda P., Huspenina M., Hrbáč E., Gál J. (68. Hrabal F.), Doležal R., Daněk L.
Trenér: Vladimír Bilík st.
V 5. minutě střílel domácí Mlček z dvaceti metrů, Kadlček ale jeho střelu vyrazil na roh. V 6. minutě domácí založili rychlý protiútok, hosté na polovině hřiště zaspali a Jakub Kozubík postupoval sám na Kadlčka, kterému nedal šanci - 1:0. V 15. minutě hosté zahrávali trestný kop a Nožička v pokutovém území mířil hlavou vedle. ve 20. minutě Krahula z dvaceti metrů protáhl Kadlčka, který byl ale na místě. Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním stav zápasu minimálně srovnat a vytvořili si územní převahu. V 55. minutě se před pokutovým územím uvolnil Hrbáč, ale jeho střelu k tyči Salvet vyrazil na roh. V 65. minutě už se zdálo, že hosté Kusendou srovnají, ale Salvet na čáře čaroval. Domácí spoléhali na rychlé protiútoky. Do konce zápasu se ale už stav nezměnil.
Nejlepší hráči: Ladislav Salvet - Radim Doležal

Popovice - Bánov 2:1 (1:0)
Branky: 42. (p) Šácha P., 90. Musil O. - 50. Lux R.
ŽK: 79. Omelka J. - 25. Mahdal L., 38. Mahdal D., 44. Lux R., 71. Vaňhara J., 87. Petrůj L.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Robert Kaňovský (laik), Břetislav Polanský (laik).
Popovice: Tetera T. - Šácha P., Prajza M., Omelka J., Obal M., Mimránek L., Mikulčík L. (75. Musil O.), Michelfeit V., Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Bánov: Franc P. - Velecký R., Vaňhara J., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal L., Mahdal D. (78. Černý O.), Lux R., Kokták J., Horňák P., Gorčík L. (46. Petrůj L.).
Trenér: Karel Kopeček.
Hra se přelévala ze strany na stranu až do 42 minuty, kdy si Petr Mahdalíček pomohl faulem a domácí kopali pokutový kop. K němu se postavil Pavel Šácha a poslal domácí do vedení - 1:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, zakončující Radim Velecký byl faulován v malém vapně a rozhodčí nařídil pokutový kop. Hosté z něj zásluhou Roberta Luxe srovnali 1:1. Od té doby viděli diváci vyrovnaný fotbal. Už to vypadalo, že utkání skončí remízou, ale hosté se zapomněli a udělali velkou chybu v 90. minutě, kdy se dostal k míči Ondřej Musil a ten z 20 metrů pokořil do té doby dobře chytajícího France - 2:1.
Nejlepší hráči: Pavel Šácha - Petr Franc