Šumice naložily Koryčanům

Slovácko Sport 30 / 08 / 2010

Sousedské derby pro Jalubí, Slavkov slaví první výhru

Havřice – Strání 0:0
V souboji s nováčkem byli domácí aktivnější a v první půli si vytvořili čtyři tutovky, které však zůstaly neproměněny. Po přestávce tlak domácích už nebyl tak výrazný, přesto dvakrát jejich střely orazítkovaly tyč havřické svatyně. Hosté využívali každou možnost k rychlému brejku, největší jejich šanci spálil v nastaveném čase Franc.
Zlechov - Sušice 2:1 (1:1)
V utkání si udržovali mírnou převahu domácí, ale jejich aktivita končila před hranicí pokutového území. Do vedení je poslal ve 12. min. Slavík, hosté o šest minut později vyrovnali Jankůjem. Sušičtí hráli velmi pozorně v obraně a soupeře do šancí nepouštěli, smůlu však měli v 88. min., kdy Kaštánek ve snaze odkopnout míč do bezpečí trefil domácího Zajíce a od toho se míč dostal do sušické sítě.
Hluk B - Zlámanec 1:3 (0:2)
Hosté zaskočili svého soupeře rychlou brankou Hubáčka už z první minuty zápasu. Domácí se ale rychle otřepali a zatlačili svého soupeře na jeho polovinu a jejich hru provázela v koncovce řada nepřesností, brankáře hostí protáhl technickou střelou Chytil. Po půlhodině hry tak udeřilo na straně druhé, Jirsák si pohrál s obranou domácích a zvýšil na 0:2. V 64. min. dali domácí kontaktní branku T. Horákem a zdálo se, že utkání bude ještě dramatické, proti byl ale hostující Damborský, který v 78. min. pojistil výhru hostí.
Bojkovice – Slavkov 0:1( 0:1)
 Hostům se v Bojkovicích daří a potvrdili to i v tomto zápase. Slavkovští pozorně bránili a ve 34. min. z rychlého brejku dal vítězný gól Šimek. Po přestávce si domácí vytvořili drtivou územní převahu, ale proti zhuštěné obraně hostí se nedokázali prosadit. Hráči se zlobili na hlavního rozhodčího, že po přestávce neodpískal proti hostům penaltu.
Jalubí - Kudlovice 2:1 (0:1)
 Sousedské derby přineslo zajímavé a dramatické utkání. V 10. min. byl vyloučen domácím Gajdorus a hostující Bohun z následného trestného kopu dal vedoucí gól. Po přestávce domácí přidali, srovnali skóre Ulmanem a v 85. min. se prosadil Dujka, který zajistil Jalubským tři body.
J.Otrokovice - Osvětimany 1:0 (1:0)
Utkání velmi dobré úrovně, hosté se představili jako zdatný soupeř, ale do vedení šli domácí zásluhou Štěpaníka. Po přestávce se hosté snažili o vyrovnání, ale na překonání domácí obrany recept nenašli.
Šumice - Koryčany 6:1 (5:1)
Diváci viděli útočný fotbal, ve kterém se více dařilo domácím. Ti už v 5. min. vedli 2:0 a to je uklidnilo a v dalším průběhu první půle skóre navyšovali. Po přestávce se utkání v poklidu dohrávalo. Branky: Pilka, Zajíc 2, Kunovský 2, Gregor – Věžník M.