Šumice obraly Nedachlebice o body

Sport 08 / 10 / 2008

1. A třída sk. B

V. Otrokovice B - Ořechov 2:1 (1:0)
Domácí byli po většinu utkání lepším mužstvem, hosté utkání zdramatizovali až ve chvíli, kdy Zlatý snížil na rozdíl jediné branky. Domácí si ale vítězství pohlídali.

Šumice - Nedachlebice 1:1 (0:1)
V bojovném utkání nebylo znát, že hraje poslední celek tabulky s mužstvem ze samé špice tabulky. Hosté začali sice aktivně, ale domácí postupně hru vyrovnali a pak převzali iniciativu, jejímž výsledkem byla dvakrát nastřelená tyč. Hosté šli do vedení Čabalou, jehož krásná střela z trestného kopu skončila v šumické síti. Po přestávce bylo více snahy na straně domácích, kteří v 66. min. po pěkné kombinační akci vyrovnali Tlachem na 1:1. Domácí měli i další šance, hosté naopak hrozili po nebezpečných brejcích, takže oba golmani si zachytali.

1.FC Slovácko C - Žalkovice 1:1 (1:1)
Hosté více jak půlhodinu na hrací ploše dominovali a ve 30. min. vedli zásluhou Kučery. Domácím se podařilo vyrovnat ve 40. min. Balaštíkem a o dvě minuty později byl vyloučen hostující Bouchal. Domácí se snažili proti oslabenému soupeři strhnout vítězství na svou stranu, největší možnosti k tomu měli Beránek a Remeš, ale i hosté v deseti měli několik rychlých brejků, ovšem bez brankového efektu.

Prakšice - Boršice 3:0 (1:0)
Domácí byli v první půli bojovnější a ve 41. min. šli do vedení Jurákem. Po přestávce hosté hru vyrovnali a nastřelili tyč. V závěru hosté dohrávali bez vyloučeného Budíka a domácí se ještě prosadili brankami Němečka a Čecha.

Újezdec - Březolupy 1:1 (1:0)
V první půli lepší domácí zaslouženě vedli brankou Kobzinka z 15. min. a další šance domácí zahodili. Po přestávce se hosté zvedli a v 70. min. vyrovnali Holubem. V závěru si pak oba celky vytvořily možnosti ke vstřelení branky, ale vítězství se už ani jednomu celku nepodařilo strhnout na svou stranu.

Kvasice - Luhačovice 5:2, J. Otrokovice - Mladcová 5:1