Šumičtí zabrali, odnesly to Březolupy

Slovácko Sport 12 / 04 / 2018

I.B třída, sk. c

Drslavice - Újezdec 2:0 (1:0)
Za aktivitu byly Drslavice odměněny poprvé až pět minut před koncem poločasu, kdy si vstřelil kapitán hostů Kobzinek vlastní gól. Ve druhém poločase přidali domácí pojistku po dvaceti minutách, kdy proměnili nařízený pokutový kop. Branky: Kobzinek (vlastní), Orlovský.
Kunovice - Staré Město 5:1 (2:0)
Druhý tým tabulky z Kunovic v utkání jasně dominoval a jedinou kaňkou na vysokém vítězství může být korigující gól Trubačíka z druhého poločasu. Na snížení však dokázali svěřenci trenéra Chaloupky rychle odpovědět a dalšími třemi góly tak uštědřili Starému Městu porážku 5:1.  Branky: Masařík 2, Chaloupka, Náplava, Petřek - Trubačík.
Nedakonice - Tlumačov 1:2 PK (1:1)
V utkání padaly branky pouze v prvním poločase. Střetnutí dvou celků z předních pater tabulky načal domácí Beránek, když dokázal proměnit pokutový kop. Hosté ještě do přestávky srovnali krok a po zbytek zápasu diváci marně čekali na gólové rozuzlení. To nepřišlo a penaltová loterie byla na světě. V té se lépe dařilo Tlumačovu (2:4). Branka: Beránek.
Zborovice - Havřice 2:3 (1:2)
Také Havřice berou na jaře své první tři body. Poslední celek tabulky ze Zborovic držel sice po celé utkání se svým soupeřem krok, o jednu branku v každém z poločasů byli však šťastnější hosté z Havřic. Čtvrtý celek tabulky tak na jaře konečně zabral a nenechal se v tabulce předskočit svými pronásledovateli. Branky: Kojetský 2 - Masařík, Doležálek, Janíček.
Šumice - Březolupy 4:0 (1:0)
Zlepšený výkon odnesly Březolupy, které držely krok se svým soupeřem pouze v prvním poločase, který i tak ovládli domácí těsně 1:0. Po změně stran Šumice přidaly na tempu a březolupský gólman Hromeček musel ještě třikrát lovit míč ze své sítě. Branky: Mach, Žampach 2, Kelíšek.
Zlechov - 1. FCS B 2:1 PK (0:0)
Předposlední celek tabulky může po zápase litovat, že nebere body všechny. Zlechovští totiž v utkání od 55. minuty vedli, o svůj tenký náskok však deset minut před koncem přišli. Druhý bod tedy musely určit až penalty, v nichž se lépe zadařilo Zlechovu (3:1). Branky: Kremr - Mareček.
Ludkovice - Morkovice B 6:1 (4:1)