Šupka ovládl třetí kolo

Šupka ovládl třetí kolo
Uherské Hradiště Sport 24 / 01 / 2011

Ve třetím kole Zimní pětky se nejvíce dařilo Františku Šupkovi z Kunovic, který se s devíti body stal vítězem tohoto kola. Vítězem kola druhého se stal Josef Špaček z Veselí nad Moravou. V celkovém pořadí se na průběžnou první příčku probojoval Ladislav Fiala.
9 Šupka F. (Kun.).
8 Salvet P. (Bojkovice).
7 Vaškových R. (Ořechov), Fiala L. (UH), Bělovská J. (Kněžpole).
6 Svoboda P. (M. Písek), Slováčková M. (SM), Gajdošík S. (UH), Brázdil Z. (UH), Janůšek M. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Gajdošík F. (Jar.), Srnec J. (UB), Mařák I. (UH), Plundrák M. (M. Písek), Schnürmacher F. (UB).
5 Kraváček B. (Kudlovice), Abrhámová M. (UH), Vaškových M. (UH).
4 Kret Š. (UO), Ludvíček J. (Boršice), Bukvald A. (SM), Grebeníček J. (ONV), Pauřík J. (Kun.), Brož Z. (Jar.), Šimík V. (Nedakonice), Gášek J. (UH), Schön J. (Mistřice), Měrka M. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Fusek M. (SM), Schnürmacherová J. (UB), Ševčík P. (UB), Macela M. (Mařatice), Rýc Z. (Svárov), Kyncl J. (SM), Weintrittová M. (Míkovice), Bečica M. (Mařatice), Špaček J. (Veselí n/M.), Doležal T. (UH), Rýc F. (Svárov), Stehlíková M. (UB), Vacula P. (UB), Vacula P. (UB), Jančová P. (D. Němčí), Bělovský M. (Kněžpole).
3 Holásek R. (UH), Křůmal P. (Březolupy), Hubáček A. (Kun.), Kovařík L. (UO), Botek F. (Kudlovice), Pauřík A. (Kněžpole), Thomayerová J. (UB), Omelka J. (Bánov), Vacula L. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Zemek J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Rozsypálek M. (Jar.), Kundera M. (SM), Stehlík P. (UB), Zapletalová M. (Vlčnov), Měrka R. (Mařatice), Jančová Z. (D. Němčí), Dvořáčková M. (Třebíč), Zemek R. (UB).
2 Křůmal F. (Březolupy), Pongo Ľ. (UH), Svoboda L. (Podolí), Vaculová L. (UB), Kolaja A. (Svárov), Bukvald P. (SM), Hykl D. (Jar.), Synčák S. (Šumice).

Celkové pořadí po třetím kole
22 Fiala L. (UH).
20 Salvet P. (Bojkovice), Doležal T. (UH).
19 Bělovská J. (Kněžpole), Kraváček B. (Kudlovice), Stehlík P. (UB), Šupka F. (Kun.), Vacula P. (UB).
18 Schön J. (Mistřice), Thomayerová J. (UB), Mařák I. (UH), Ševčík P. (UB).
17 Blaha K. (Huštěnovice), Gášek J. (UH).
16 Brázdil Z. (UH), Janůšek M. (UH), Omelka J. (Bánov), Schnürmacher F. (UB), Kolaja A. (Svárov), Schnürmacherová J. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole).
15 Kret Š. (UO), Slováčková M. (SM), Hubáček A. (Kun.), Gajdošík S. (UH), Bukvald A. (SM), Svoboda L. (Podolí), Vacula L. (UB), Vaculová L. (UB), Zemek J. (UB), Kundera M. (SM), Špaček J. (Veselí n/M.), Vacula P. (UB), Vaškových M. (UH).
14 Ludvíček J. (Boršice), Pauřík J. (Kun.), Brož Z. (Jar.), Gajdošík F. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Bánovský A. (Kněžpole), Kyncl J. (SM), Měrka R. (Mařatice), Schnürmacher F. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč), Bělovský M. (Kněžpole).
13 Svoboda P. (M. Písek), Kovařík L. (UO), Grebeníček J. (ONV), Botek F. (Kudlovice), Srnec J. (UB), Fusek M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Bečica M. (Mařatice), Rýc F. (Svárov), Stehlíková M. (UB).
12 Pauřík A. (Kněžpole), Měrková V. (Jar.), Rozsypálek M. (Jar.), Jančová Z. (D. Němčí), Jančová P. (D. Němčí).
11 Šimík V. (Nedakonice), Měrka M. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice).
10 Jančová M. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Krpal A. (Stříbrnice), Bukvald P. (SM), Zapletalová M. (Vlčnov), Synčák S. (Šumice).
9 Zelinka P. (D. Němčí), Macela M. (Mařatice), Hykl D. (Jar.), Doležalová M. (UH), Abrhámová M. (UH).
8 Jelínek L. (UH), Pongo Ľ. (UH), Mazurková J. (UH), Mikulášek A. (Bojkovice), Zemek R. (UB).
7 Křůmal F. (Březolupy), Kopeček K. (UB), Hůsek F. (UO), Vaškových R. (Ořechov).
6 Duda F. (Březolupy), Fiala T. (UH).
3 Holásek R. (UH), Křůmal P. (Březolupy).
1 Piňos F. (Hluk).

Správné výsledky 3. kola
1. 2:3   2. 3:2   3. 7:3   4. 6:5   5. 29:23

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace