Sušice během dvou minut vstřelily dvě branky

Slovácko Sport 16 / 05 / 2012

Slavkov dotahoval v závěru

Šumice - Sušice 0:3 (0:2)
Domácí v úvodu promarnili tutovku, hosté pak v 10. a 12. minutě dvěma střelami z dálky získali rozhodující náskok. Domácí si do přestávky vytvořili několik šancí, ale střelecky se jim nevedlo, což potvrdili i v nástupu do druhé půle. V samém závěru hosté do otevřené obrany přidali třetí úspěch. Branky: Hejda, Šur, Mikulík
Jalubí - Slavkov 3:3 (2:1)
 Dramatické utkání, ve kterém domácí ještě v 82. min. vedli 3:1, pak však hostující Stojaspal dvěma slepenými góly zajistil hostům bod. Branky: Bičánek 2, Dobiáš - Stojaspal 2, Polášek
Nedakonice - V. Otrokovice B 2:3 (1:2)
Dramatické utkání, ve kterém byli hosté důraznější před brankou soupeře. Branky: Šoustek, Belák - Gruber, Vavruša 2
Strání - Zlechov 3:0 (1:0)
 Prvních deset minut domácí tlačili, pak se hra vyrovnala. Domácí si vytvořili více šancí a brankou „do šatny“ se ujali vedení. Ve druhém dějství domácí ovládli hru a po hodině hry se dvakrát gólově prosadili. Branky: Vojtek 2, Frühauf.
Zlámanec- Havřice 5:3 (3:0)
 O osudu zápasu se rozhodlo už do přestávky, domácí získali tříbrankové vedení, které si po změně stran hlídali. Hosté v samém závěru dvěma góly upravili na konečných 5:3. Branky: Šurmánek 2, Smolka, Damborský, Němec - Franc 2, Crla
Koryčany - Kudlovice 2:1 (1:1)  Mušálek, S. Koval - Bohun

Bojkovice - Osvětimany 4:1 (3:0)
Domácí vletěli na svého soupeře jako velká voda a už po čtyřech minutách bylo jasné, kdo více prahne po třech bodech. Diváci se ještě neusadili a na ukazateli skóre svítil stav 2:0. Už ve druhé minutě přišel z levé strany centr Zýky, Varga míč posunul na Křižku a ten neměl problém otevřít skóre zápasu. O dvě minuty později vystřelil na hostujícího brankáře Hladík. Ten jeho střelu neudržel a dorážející Křižka dal ve 4. minutě svou druhou branku zápasu. I v dalších minutách byli hráči Bojkovic lepší a drželi nad svým soupeřem převahu. Ve 28. minutě potěšil diváky krásnou brankou domácí Daniel Vacula.
Do druhého poločasu nastoupily týmy opatrněji. Další branky se diváci dočkali až v 64. minutě. Nejprve střelu domácího Vaculy vyhlavičkoval hostující hráč z brankové čáry, následná dorážka Bartoše se však zastavila až v síti. Hostům se podařilo snížit jen o dvě minuty později Brhelem. Hráči Osvětiman do konce zápasu ještě několikrát zahrozili, na skóre se však už nic nezměnilo.
Branky: Křižka 2, Vacula, Bartoš - Brhel Rozhodčí Měšťánek - Štěpánek, Gazdík ŽK: Varga - Zapletal, Drobil Diváci: 80.
Bojkovice: Konečný, Spáčil, Liška, Bartoš, Hladík, Valíček, Zýka, Varga, Křižka, Hanke, Vacula. Střídali: Řezníček, Jančovič, Holík
Osvětimany: Strýček, Zapletal, Blecha, Březina, Drobil, Hajný, Brhel, Trávníček, Trefilík, Žandovský, Dobeš. Střídali: Karlín, Struha, Janča.

autor: red, lf