Sušice unikají sestupu

Slovácko Sport 01 / 06 / 2010

Namočen dále zůstává Uh. Ostroh a Jalubí, v ohrožení i Kudlovice

Sušice – Jalubí 4:2 (2:1)
 Hosté dali rychlý gól Dobiášem a v úvodu domácí potrápili. Sušičtí ale ještě do přestávky vývoj utkání otočili a do šaten odcházeli spokojenější, když Mikulík a Švejčara otočili i skóre. Ve druhé půli dali krátce po zahájení třetí gól Kaštánkem a zdálo se být o osudu zápasu rozhodnuto. Jalubské ale vrátil do hry vlastní gól Šura - 3:2. Domácí hráč ale v 82. min. vše odčinil a čtvrtou brankou pečetil konečný výsledek.
Koryčany – Uh. Ostroh 5:1 (2:1)
V první půli domácí vedli už 2:0, ale hosté byli nebezpeční z rychlých protiútoků, po jednom z nich Knotek snížil na 2:1. Po přestávce byla hra dvacet minut vyrovnaná, pak už převzali bezpečně vývoj zápasu do svých rukou domácí a třemi góly zlomili odpor hostí.
Branky vítězů dali Lysko 3, Foltýn, Jančík
Bojkovice – Osvětimany 2:6 (1:2)
Domácí drželi krok se soupeřem jen v první půli, po přestávce se už projevila fotbalová vyspělost lídra tabulky.
Branky: Zoubek, Spáčil – Drobil 2, Křemeček, Macek, Dobeš, Březina
Slavkov – Zlámanec 0:2 (0:1)
 Utkání se domácím hráčům nepovedlo, zachraňující se hosté z minima vytěžili maximum a dvěma přesnými trefami Damborského si vítězství zasloužili.
Kudlovice – Hluk B 1:1 (0:0)
 Hosté měli lepší vstupy do obou poločasů, brankově se ale prosadili až po přestávce. Ve 47. min. skóroval Miroš. V dalším průběhu utkání domácí zvedli hlavu a vynutili si výraznou převahu. Z řady šancí se jim ale podařilo vyrovnat až v závěrečné minutě, kdy se ve skrumáži nejlépe orientoval Hložný.
J. Otrokovice – Šumice 5:0 (0:0)
Po bezbrankové první půli se domácí prosadili a bezpečně zvítězili.
Branky: Koplík 2, Žárský, Sotolář, Martinec
Strání – Zlechov 1:1 (0:0)
I přes nepříznivé počasí a těžký terén viděli diváci zajímavé a bojovné utkání výborné úrovně, které nakonec skončilo spravedlivou dělbou bodů. Hosté vedli od 52. min. brankou Zajíce, za domácí srovnal v 75. min. Frühauf.