Sušice vezou bod z Bojkovic

Slovácko Sport 13 / 09 / 2011

Šumice doma dvakrát dotahovaly, nakonec získaly za remízu se Zlechovem bod

Šumice - Zlechov 3:3 (1:0)
V první půli domácí dali vedoucí gól a dvakrát trefili tyč. Po přestávce hosté otočili skóre na 1:2. Domácí odpověděli vyrovnávací brankou, ale Zlechovští opět šli do vedení. Domácí srovnali na konečných 3:3 v 80. min. Branky domácích Gregor, Kunovský, Šmíd.
Havřice - Kudlovice 4:0 (0:0)
V první půli byli lepší hosté, ale ze tří jejich šancí se ani jedna neujala. Domácí dali v 55. min. vedoucí gól a od tohoto momentu převzali taktovku. V dalším průběhu přidali ještě další dva góly a rozhodli tak o jasné výhře.
Branky: Josefík 2, Masařík R., Ulčík.
Zlámanec - Osvětimany 3:4 (2:2)
Bojovné a dramatické utkání,  ve kterém domácí nezvládli závěr první půle a začátek půle druhé. Hosté tak získali rozhodující náskok, který domácí v závěru jen korigovali.
Branky: Damborský 2, Huráb - Křemeček R. 2, Brhel, Dobeš
Strání - V. Otrokovice B 3:0 (1:0)
Domácí měli dobré vstupy do obou poločasů, když dali branky ve 2. a 50. min. Hosté podali houževnatý výkon, ale domácí byli zkušenější a důraznější v koncovce. Branky: Pomajbík, Bruštík, Frühauf.
Koryčany - Slavkov 2:1 (1:0)
 Hosté začali náporem, ale po patnácti minutách se hra vyrovnala. Ve 22. min. dali domácí vedoucí branku Lyskem a z další šance trefili tyč.
Po přestávce se hostům z rychlého protiútoku podařilo vyrovnat Stojaspalem, ale domácí dále kontrolovali vývoj zápasu a v 80. min. dali vítězný gól K. Věžníkem.
Bojkovice - Sušice 0:0
Favorizovaní domácí se nedokázali prosadit proti soustředěné obraně hostí. Ti se k vážnější šanci nedostali, branku ohrožovali jen sporadicky střelami z dálky. Domácí měli v zápase více ze hry, ale v první půli zahodili několik šancí.
Nedakonice - Jalubí 4:2 (1:0)
V utkání dominoval celek domácích, kterému se po přestávce podařilo svou převahu i brankově vyjádřit. Nedakonice v soutěži dosud nepoznaly hořkost porážky a jsou po právu v čele tabulky.
Branky: Bartošík 2, Beránek, Šoustek - Knap, Novák.