Sušičtí kousali i v deseti

Slovácko Sport 29 / 10 / 2015

Okresní přebor

Bílovice - Bánov 2:4 (1:2)
Branky: 28. Věrný R., 51. Fojtík P. - 31. Velecký R., 42. Lux R., 79. Križko P., 90+3. Mahdal Dominik ŽK: 17. Gajdošík E., 45. Fojtík P., 58. Morava T., 87. Dujka J. - 32. Križko P. Diváci: 88.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Tomáš Polášek, Miroslav Raichel (laik).
Bílovice: Hanáček L. - Věrný R. (80. Dujka F.), Semela E., Pravdík M., Otáhal L., Morava T., Matějík J. (10. Čejka Marek, 73. Dostálek V.), Gajdošík E., Fojtík P., Dujka J., Čechmánek O.
Trenér: František Kukla.
Bánov: Franc P. - Velecký R., Vaňhara J. (10. Horňák P., 90. Bulejko P.), Suchánek P., Polák V. (88. Mahdal Dominik), Martinka P., Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R. (73. Polanský L.), Križko P., Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
V 10. minutě přihrál Věrný míč Čechmánkovi a ten krásně vystřelil, ale hostující gólman vyrazil na rohový kop. Ve 28. minutě v půli hřiště nacentroval Dujka a z velkého vápna Věrný otevřel skóre, 1:0. O tři minuty později odkopl domácí gólman od branky, po jeho chybě se k míči dostal Velecký a vyrovnal na 1:1. Ve 42. minutě nacentroval Mahdalíček z pravé strany a z malého vápna upravuje poločasové skóre Lux, 1:2. V 51. minutě domácí srovnali zásluhou Fojtíka, poté co se míč odrazil od břevna do prázdné branky, 2:2. V 79. minutě zvýšil na 2:3 Križko a v 93. minutě ukončil skóre sólem z půlky Mahdal na 2:4. Hosté si zaslouženě odvezli tři body.
Nejlepší hráči: Tomáš Morava - Lukáš Mahdal

D. Němčí B - Sušice 4:2 (1:1)
Branky: 42., 47. Škařupa P., 81. Pochylý M., 91. Krchnáček R. - 5. Příplata F., 69. Janošek P.
ŽK: 89. Pochylý M. (D. Němčí B). ČK: 25. Lahola I. (Sušice). Diváci: 70.
Rozhodčí: Roman Bednář - Pavel Králíček, Vojtěch Jahoda.
D. Němčí B: Bobčík M. - Škařupa P., Pochylý M., Míšek J., Mahdal A. (46. Daněk K.), Krchnáček R., Ježek Vít, Ježek Václav (83. Stojaspal O.), Ježek P., Chladil P. (54. Salát J.), Hlaváček J.
Trenér: neuveden.
Sušice: Chmelař P. - Šur V., Příplata F., Omachlík D. (87. Šrámek V.), Mikulík M., Lahola I., Janošek P., Hejda M., Hejda A. (76. Šlechta J.), Hastík P., Fojtášek V.
Trenér: Radek Pekárek.
Za pěkného počasí se hrálo slušné utkání. Začátek vyšel lépe hostům, kteří se ujali vedení již v 5. minutě, kdy Příplata prostřelil domácího gólmana, 0:1. Domácím se ve 42. minutě podařilo srovnat Škařupou, který zužitkoval centr, 1:1. Do druhého poločasu tentokrát vstoupili lépe domácí. Nejprve vystřelil Ježek jehož střelu stačil Chmelař vyrazit, ale na dorážku Škařupy už nestačil, 2:1. V 69. minutě se Sušicím podařilo vyrovnat, kdy se štěstím v pádu vystřelil Janošek, 2:2. Štěstí se přiklonilo na stranu domácích, kdy v 81. minutě Pochylý upravoval na 3:2 a v nastaveném čase Krchňáček dal konečnou podobu výsledku.
Nejlepší hráči: Petr Škařupa - Vjačeslav Šur

Drslavice - Uh. Ostroh 6:1 (2:1)
Branky: 16., 53. Vystrčil M., 72., 82. Orlovský M., 44. Šrámek M., 48. Hroch V. - 40. Lopata M.
ŽK: 83. Pavlas Z. (Uh. Ostroh A). Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Tomáš Svoboda, Kateřina Součková.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T. (83. Přecechtěl P. ml.), Šrámek M., Orlovský M., Mikulinec R. (82. Švajda D.), Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. (62. Máčala R.), Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Procházka Z., Pavlas Z., Mrkva T., Mrkva J., Lopata M., Jurčeka J., Jáně F., Horák M., Durna M., Čápek J.
První poločas začaly domácí Drslavice velmi aktivně a vytvářely si spoustu příležitostí. Nakonec se ujala střela z otočky v 16. minutě Martina Vystrčila. Drslavice nadále bušily do hostující obrany, ale paradoxně po rychlém úniku ve 40. minutě srovnával Lopata. Poslední slovo v prvním poločase měli domácí, kteří se ve 44. minutě po rohovém kopu ujali vedení, hlavou zvyšoval na 2:1 Šrámek. Drslavice vlétly do druhého poločasu jako uragán, daly dva rychlé góly a oba hlavou, ve 48. minutě Hroch a v 53. minutě Vystrčil. Hosté už působili hodně odevzdaně a v 72. minutě a 82. minutě dostali další dvě branky a obě z kopačky Orlovského. Tři hodové body zůstaly v Drslavicích.
Nejlepší hráči: Miroslav Šrámek - Jiří Jurčeka

Jarošov - Havřice 1:3 (0:2)

Branky: 82. Staroba R. - 28., 76. Rachůnek T., 45. Pokorný D.
ŽK: 14. Šipka J., 66. Jančík M. - 11. Rachůnek T., 58. Masařík P., 64. Slavětínský R. Diváci: 109.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ondřej Vlk, Pavlo Danyuk.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Staroba R., Omelka Martin (75. Stojaspal M.), Omelka Marek, Malina J. (80. Kolečkář L.), Laga D. (70. Kováč O.), Jančík V., Jančík M., Bobčík P., Blaha D. (80. Kamočai L.).
Trenér: Radek Vyoral.
Havřice: Rachůnek T. I. - Slavětínský R., Rachůnek T., Rachůnek M., Pokorný D., Masařík P., Maršálek M., Franc Z., Crla T., Buráň R. (65. Bania J.), Janíček T. (70. Bania M.).
Trenér: Václav Zámečník.
Už ve 3. minutě měli hosté šanci, kterou ale neproměnili. Úvodní branky se dočkali ve 28. minutě, kdy Tomáš Rachůnek zblízka rozvlnil síť 0:1. Domácí měli převahu, hosté spoléhali na brejky, a tak byly k vidění šance na obou stranách. Ve 45. minutě se hosté radovali z druhé branky, kdy se prosadil Pokorný. Druhý poločas se nesl ve znamení marného dobývání branky Havřic. Hosté zkušeně čekali na své příležitosti a v 76. minutě Tomáš Rachůněk upravil na 0:3. Střeleckou nemohoucnost domácích protrhl v 82. minutě Staroba, který upravil na konečných 1:3.
Nejlepší hráči: Radim Staroba - Tomáš Rachůnek

Slavkov - Nezdenice 1:2 (0:0)
Branky: 52. Habarta J. - 50. Kociňák T., 86. Struhař P.
ŽK: 44. Stojaspal R. - 40. Adámek R., 55. Šašinka O., 70. Struhař P. Diváci: 60.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Patrik Šustek, Jakub Pindeš.
Slavkov: Pochylý P. - Stojaspal R., Sedlář A. (78. Švardala Z.), Rožnovský T., Pištěk M., Peter O., Mančík M., Jankůj M., Chovanec M., Halík J., Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Nezdenice: Malaska T. - Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Kolínek M. (86. Kopták J.), Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Jurásek L., Gabrhel R. (55. Kociňák T.), Adámek R.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Úvod utkání byl nervózní z obou stran. Až ve 29. minutě se dostali do domácí do vyložené šance, když Mančík vystřelil, ale gólman si se střelou poradil. Ve 37. minutě hosté měli vyloženou šanci, Kolínek přeloboval brankáře, ale pouze do břevna. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:0. V 52. minutě domácí zahrávali rohový kop a po hlavičce Habarty gólmanovi vypadl míč z ruky a skončil v bráně, 1:0. V 60. minutě hostující Šašinka potáhl míč po čáře a nacentroval přesně na Kociňáka a ten vyrovnal 1:1. Čtyři minuty před koncem proklouzl po lajně Kociňák a po zemi poslal míč Struhařovi a ten zajistil hostům výhru 1:2.
Nejlepší hráči: Martin Janků - Oldřich Šašinka

Šumice - Zlámanec 6:3 (4:2)
Branky: 10., 17., 39. Pilka S., 13. Žampach Jan, 73. Valášek P., 86. Vykydal M. - 19. Blaško R., 44. Sadil L., 59. Svízela P. ŽK: 41. Juřeník M., 61. Marek V. - 20. Machala O., 40. Svízela P., 66., 75. Koželuh J., 76. Maquete A. ČK: 75. Koželuh J. (Zlámanec).
Diváci: 65. Rozhodčí: Václav Mahdal - Kateřina Součková, Martin Tokoš.
Šumice: Šidlo M. - Žampach Jan, Valášek P., Pilka S., Pančocha J., Ondřej V. (88. Janíček J.), Ondřej T., Marek V., Kunovský R., Juřeník M. (56. Zálešák F.), Jahoda D. (83. Vykydal M.).
Trenér: Martin Zicha.
Zlámanec: Hanák A. - Šuta J., Svízela P., Smolka F., Sadil L., Mimránek M. (74. Šnajdar R.), Maquete A., Machala O., Koželuh J., Hubáček A., Blaško R. (56. Mrázek M.).
Trenér: Afonso Maquete.
Na branky bohaté utkání zahájili střelecky už v 10. minutě domácí, kdy na konci byl Pilka. O dvě minuty to už bylo 2:0, střelecky se zaskvěl Žampach. V 17. minutě Pilka po chybě obrany dopravil míč do sítě. Opět po chybě obrany snížil Blaško. Ve 39. minutě domácí dali čtvrtou branku Pilkou. Minutu před půlkou proměnil hostující Sadil penaltu a snížil na 4:2. V druhé půli hosté zatlačili domácí a dali Svízelou kontaktní branku v 59. minutě. V 73. minutě z penalty zabodoval Vlášek. O dvě minuty stejná situace, Sadil kope penaltu, ale tentokrát přestřeluje. V 75. minutě šel předčasně do sprch Koželuh po podražení zezadu. V 86. minutě Mimránek hlavou dal výsledku konečnou podobu.
Nejlepší hráči: Stanislav Pilka - Lukáš Sadil