Suverénní start Veselanek

Veselí nad Moravou Sport 05 / 09 / 2012

Výrazné třináctibrankové vítězství vybojovaly v prvním kole nového ročníku interligové házenkářky Veselí nad Moravou na palubovce Písku. Duel třetího a druhého týmu z posledního českého šampionátu byl vyrovnaný jen pět minut...
Písek - VESELÍ 15:28
Jihočešky, které v minulé sezóně skončily třetí v České republice, se představily s úplně novým týmem. Z nejrůznějších důvodů se vyměnila polovina kádru a na hře to bylo znát. Ačkoliv Veselanky začaly nervózně, po pěti minutách měly hru jasně pod kontrolou. Už do poločasu si vytvořily pětibrankové vedení, když se o střeleckou produktivitu staraly zejména obě odchovankyně uherskohradišťské házené ve veselské sestavě - Salčáková se Štěrbovou.
Po změně stran už byl zápas jasnou záležitostí hostujícího celku. „Fungovala nám velmi dobře obrana a za ní spolehlivě chytaly Vyhlídalová se Zvoničovou. Je však otázkou, jestli jsme hráli tak dobře, nebo jestli byl soupeř tak slabý,“ uvedl po zápase sportovní ředitel veselského týmu Vlastimil Procházka. Sedmičky 1:4, vyloučení 3:3. Rozhodčí Hájek, Macho, 250 diváků. Poločas 7:12
VESELÍ: Vyhlídalová, Zvoničová, Nejezchlebová – Rajnohová 2, Kratochvílová, Jagošová, Štěrbová 7, Jandásková 1, Viniatynská 3, Tomečková 1, Chmelařová 4, Fleková 1, Kočí 1, Salčáková 8/4.