Švancara: Slovácko opouštět nechci

Švancara: Slovácko opouštět nechci
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 30 / 05 / 2011

Slováckem hýbe osud Petra Švancary, kterému končí smlouva a klub zvažuje, zda uplatní opci nebo spolupráci po dvou letech ukončí.
„Je to věc jednání, opci můžeme uplatnit do 31. května. Časového prostoru chceme maximálně využít,“ uvedl Aleš Mazúrek, tiskový mluvčí klubu.
Švancara je každopádně z dlouhého vyčkávání už nervózní. „Všechno vypadalo, že se velmi rychle dohodneme. Jenže po utkání s Brnem jako bych se probudil do jiného klubu. Nikdo mi nechce říct nic definitivního.  A já bych přitom rád slyšel, jak to se mnou bude,“ reagoval Švancara, který chyběl při derniéře v Teplicích. Důvodem však byly svalové potíže.
„Když člověk neví, co s ním bude dál, tak mu to na klidu nepřidá.  Zatím vycházím z reálného stavu věci a tím je fakt, že ve Slovácku mám stále platnou smlouvu a nejraději bych byl, kdyby byla alespoň o rok prodloužena. Pokud by ale měla být překážkou dalšího působení výše mé současné smlouvy, tak jsem připraven jednat i o jiných podmínkách. Když ale jednání nedopadnou, život půjde dál a já se porozhlédnu po něčem jiném. Na fotbalový důchod se ještě necítím,“ věří ve svoji fotbalovou budoucnost Petr Švancara. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace