Švancarovy góly by měl nahradit Došek

Švancarovy góly by měl nahradit Došek
Uherské Hradiště Sport 04 / 07 / 2011

Slovácku se podařilo přivést zkušeného útočníka.

Zdá se, že cíl, který si vedení klubu dalo před začátkem přípravného období, se daří naplňovat. Trenéra Miroslava Soukupa tlačila bota nejvíce v útoku, kde se sice hráči dostávají do šancí, ale nedokáží je proměnit. V hledáčku slováckých manažerů byl i český reprezentant Lukáš Magera, ale ten dal nakonec přednost vyčkávání na zahraniční nabídku, a tak vedení klubu zaseklo udici v Teplicích. Na háček se mu podařilo nalákat třiatřicetiletého Libora Doška, který má ve svém deníčku třiasedmdesát ligových gólů. Informace o jeho příchodu se už dostala na veřejnost, a tak ji chtíc nechtíc musel potvrdit i trenér Slovácka Miroslav Soukup. Informace o Liboru Doškovi je skutečně pravdivá. V pondělí se zapojí do přípravy a ten samý den by měl podepsat i dvouletou smlouvu. V úterním zápase s Ružomberkem by jej diváci už mohli vidět, láká Soukup na zítřejší zápas, který se odehraje od tří hodin na kunovické Bělince. 
Jestliže se spekulovalo, že příchod vysokého útočníka bude červenou pro další působení Radka Szmeka, tak pravda je jen poloviční. Na Radka Szmeka jsme uplatnili opci a stal se naším hráčem. Zájem však o něj projevil Třinec, a tak ho uvolníme na roční hostování. Věříme, že se tam prosadí do základní sestavy a fotbalově ještě vyroste, přeje si Miroslav Soukup. Szmek by se tedy měl stát perspektivní alternativou právě k Doškovi.
Vypadá to však, že Doškův příchod nebude poslední ulovenou rybou. Slovácko se rozhlíží i nadále. Tentokrát by měl uvíznout v sítích kvalitní záložník. Potvrzují to i Soukupova slova. Do záložní řady bychom chtěli přivést jednoho kvalitního hráče, abychom měli alternativu, potvrzuje trenér a sportovní ředitel v jedné osobě s tím, že jméno vytipované posily prozradit nemíní. Nám se však podařilo zjistit, že by se jí mohl stát Bassirou Dembelé, o kterého pražská Slavia nestojí a který momentálně zkoušel štěstí ve Viktorii Žižkov.
Vedle příchodů chce sportovní ředitel najít větší možnost uplatnění pro některé hráče, což by mohlo znamenat odchody na hostování. Uvidíme, jak se situace vyvine v následujícím týdnu. Především mladším hráčům bychom chtěli najít možnost většího herního zatížení, než by měli u nás, říká na závěr Miroslav Soukup.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace