Svitáková zářila, má dvě medaile!

Svitáková zářila, má dvě medaile!
Nivnice Sport 01 / 11 / 2019

Osmnáctiletá Julie Svitáková z Nivnice potvrdila, že má před listopadovým mistrovstvím světa juniorů v kulturistice a fitness v Maďarsku formu jako hrom! Na pohárové soutěži Grand Prix Brno nenašla v nabité konkurenci juniorek přemožitelku a v kategorii žen do 170 centimetrů brala stříbrnou medaili.
„Od konce září se intenzivně připravuju na světový šampionát, ve fitku trávím dvě hodiny denně pět šest dnů v týdnu. V Brně jsem si ověřila, jak na tom jsem a na čem ještě musím zapracovat. Samotný výsledek nebyl až tak důležitý, ale samozřejmě potěšil,“ usmívá se Svitáková, která aktuálně studuje čtvrtým rokem na gymnáziu v Uherském Brodě. Kromě tréninku tak řeší i blížící se maturitu. „Je docela složité skloubit všechno dohromady, ale snažím se a věřím, že to zvládnu,“ uvedla sympatická dívka.
Na prvním místě je aktuálně mistrovství světa, maturita ji totiž čeká až za půl roku. „Ještě musím doladit detaily, drobné nedostatky. Do Maďarska každopádně jedu hlavně sbírat zkušenosti. A kdyby se podařilo probojovat do finále, byla by to paráda. Jelikož vím, jaká mě čeká konkurence, stojím nohama pevně na zemi,“ nemá hlavu v oblacích Svitáková. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace