Tango si zatančil Janečka

Uherské Hradiště Sport 15 / 12 / 2017

Prvoligoví futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště doslova šokovali exligové Tango Hodonín. Tým, který je nabitý zvučnými jmény, včetně nejnovější posily reprezentanta Patrika Levčíka, pyšnícího se titulem nejlepšího futsalisty v republice, si na Švancaru a spol. nepřišel.

Hodonín - Uh. Hradiště 3:4
I přesto, že je v druhé polovině tabulky, stále se netají postupovými ambicemi. Hosté přijeli do Hodonína také v nejsilnější sestavě, a když přežili rychlý nástup domácích, začali trestat. Ze dvou akcí rázem vedli 2:0. Domácí sice dokázali snížit, ale hosté si stále udržovali jednobrankové vedení. Ve druhé půli po spolupráci Švancary a Bartoše druhý jmenovaný skóroval počtvrté. Ve 12. minutě domácí opět snížili, poté odvolali gólmana a osm minut hráli přesilovku, kterou mají dokonale sehranou. Ale tentokrát na výborně chytajícího Janečku recept nenašli. „Klukům patří velký dík za bojovný a koncentrovaný výkon. Pro nás to byl doslova svátek, protože hrát proti tak silnému týmu s mnoha reprezentanty je opravdu událost. Poctivá příprava na toto utkání se opravdu vyplatila. Hodně nás podržel gólman Janečka,“ nešetřil chválou po zápase trenér Jaroslav Hastík.
Branky: J. Bartoš 2, Silný, Ohnutek. Poločas 2:3.
UH. HRADIŠTĚ: Janečka - Mikulica, Svízela, Bartoš, Švancara - Filipský, Skřivan, Ohnutek, Křivánek - Malý, Šipka, Slaný, Silný - Rozkydal.
1. VŠB Ostrava    6    1    1    43: 32    19
2. Uh. Hradiště    6    0    3    53: 38    18
3. Hombres Brno    5    1    2    40: 37    16
4. Baník Ostrava    5    0    2    29: 20    15
5. Vyškov    4    1    4    49: 37    13
6. Zlín    4    1    3    34: 28    13