Tentokrát bez bodu

Slovácko Sport 05 / 04 / 2010

Regionální zástupci v Krajském přeboru příliš nezářili. Prohrál Hluk i Ostrožská Nová Ves.
Provodov - Hluk 2:0 (0:0)
Souboj dvou zkušených mužstev skončil nakonec lépe pro domácí. Hosté nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, chyběli Botek, Hlaváček a Zalubil. První půle se obešla bez branek. Po přestávce měli optickou převahu hosté, ale vážněji ohrozil branku jen O. Machala, jehož „padáček“ skončil na břevně Máčalovy branky. Průběžný stav se měnil až po hodině hry, kdy se prosadil Slončík, který zpečetil výsledek na 2:0 proměněním penalty za ruku obrany.
Rozhodčí Valčík, 150 diváků
Hluk: Fojtík - Miroš, Machala A., Machala J., Dufka, Zalubil O., Rybnikář, Jurásek, Machala O., Radoch, Šimčík. Střídali: Bachánek, Hanák.
Luhačovice - O.N.Ves 4:0 (2:0)
V první půli měl rej domácí Bernátek, který vstřelil oba góly Luhačovic. Novoveští se v první půli k ničemu nedostali. Ve druhé půli měli hosté mírně navrch, ale k ohrožení brankáře Kuchaře se nedostali. V 86. min. se po rohovém kopu prosadil domácí Rejda, který střelou zvoleje nedal hostujícímu gólmanovi šanci. V nastaveném čase ještě faulovala hostující obrana Košárka a nařízenou penaltu proměnil Lukáš. Rozhodčí Vrána, 150 diváků.
O. N. Ves: Boček - Kadaš, Franta, Kreisl, Čápek, Silnica, Straka, Šálek, Galuška, Pokorný M., Máčala. Střídali: Píštěk, Pokorný L., Voráč.
Chropyně - Vel. Karlovice 4:1 (3:0), FC Vsetín - Morkovice 1:2 (1:1), Slušovice - 1.Valašský FC 2:0 (1:0), Spytihněv - Kateřince 0:1 (0:0), Bystřice p/H. - Holešov 2:0 (2:0), Nedašov - Vigantice 4:0 (1:0)