Tentokrát vyšly na prázdno

Slovácko Sport 16 / 05 / 2013

Slušovice - Boršice 3:2 (1:0)
V úvodu měly Boršice převahu, několikrát zahrozily nebezpečnými centry, ale do větší šance se nedostaly. Ve 23. min. centrovali domácí míč před bránu hostí a po zpětné přihrávce na velké vápno střílel Vlachynský po zemi k tyči - 1:0. Ve 34. min. šel Jaška z boku sám na gólmana, ten jeho střelu vyrazil. V téže minutě hostující Šustr sám před gólmanem Jelínkem přestřelil bránu. Ve 40. min. gólman hostí vyběhl na centr až na velké vápno, ale odražený míč netrefil do prázdné brány Vlachynský. Po přestávce začali aktivněji hosté; ve 48. min. hostující Šustr prošel přes tři hráče před bránu a domácí obránce Burša ho dle rozhodčího zastavil nedovoleně. Z penalty vyrovnal na 1:1 Činčala. V 56. min. zvýšil na 1:2 do prázdné brány po chybě obrany hostující Dušan Klvaňa. S domácími ale tento vývoj neotřásl a v 59. min. po kombinaci Fojtů vyrovnal. V 77. min. centr do vápna prodloužil hlavou k tyči domácí Šimek - 3:2. Hosté se v závěru snažili o vyrovnání, v 87. min. střílel hostující Mušálek z 25 metrů do šibenice, gólman Jelínek vyrazil na roh. Rozhodčí Vacula, 80 diváků
Boršice: Kučík - Vašek, Zach, Šustr, Konrád, Vlček, Hromada, Dufek, Klvaňa D., Činčala. Střídali: Kuzma, Kopčil, Klvaňa T.

Provodov - Uh. Brod 4:3 (1:1)
 Duel dvou mužstev ze špice tabulky přinesl velmi kvalitní hru. Aktivněji začali hosté a ve 24. min. z dorážky Mančíka vedli 0:1. Domácí inkasovaná branka probudila a ve 29. min. se ve skrumáži nejlépe zorientoval Hlavňovský a vyrovnal na 1:1. Ve 48. min. byl ve vápně faulován Hlavňovský a z nařízené penalty se nemýlil Ulman. Hosté byli více než zdatným soupeřem a v 52. min. se sám před Zámorským objevil F. Hruboš a bylo vyrovnáno. V 70. min. strhl vedení na stanu Provodova Hlavňovský a o tři minuty později se hlavou se štěstím trefil Ulman. V závěru hosté ještě zdramatizovali zápas, když v 86. min. Mančík dal kontaktní branku. Závěrečné minuty si domácí už těsné vedení pohlídali. Rozhodčí Štěpánek, 100 diváků
Uh. Brod: Ondrůšek - David M., David R., Solařík, Zemánek, Vojtek, Josefík, Dvořák, Pochylý, Hruboš F., Mančík, Střídali: Indra, Plšek, Odstrčil
Luhačovice - Kateřinice 3:5 (2:1), 1.Valašský FC - Vsetín 4:0 (2:0), Chropyně - Vigantice 3:1 (0:1), Holešov - Bystřice p/H. 0:0, Vlachovice - Vel. Karlovice 5:1 (1:1)