Těsné vítězství Broďanů

Slovácko Sport 23 / 05 / 2013

Uh. Brod - Vlachovice 1:0 (1:0)
Zajímavé a dramatické utkání, ve kterém nebylo znát, že hraje vedoucí celek s mužstvem, který se zachraňuje. Broďané začali náporem a dobré šance měli Pochylý a F. Hruboš. Po úvodní čtvrthodině dali o sobě vědět i hosté a během pěti minut se dostali do tří vážných šancí. Po půlhodině hry byly k vidění dramatické situace před bránou hostí; nejdříve hlavičku M. Davida zachraňoval na brankové čáře Plšek. Ve 36. min. se už domácí fanoušci branky dočkali, F. Hruboš po rychlé akci postupoval sám na brankáře, místo střely přihrál volnému Vojtkovi a ten dal vedoucí a jak se později ukázalo i vítězný gól. Hosté do konce půle měli ještě dvě šance. Po přestávce domácí pozorně bránili, ale každou vhodnou příležitost využili k rychlým brejkům. V závěru, kdy už hosté hráli vabank, tak se do šancí dostali domácí, Dvořák a po něm F. Hruboš, navýšit náskok se jim ale nepodařilo. Rozhodčí Havlín, 150 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek - David M., Solařík, Zemánek, David R., Vojtek, Dvořák, Pochylý, Kudela, Hruboš F., Mančík. Střídali: Plšek, Hruboš, Josefík
Boršice - Chropyně 3:0 (1:0)
Domácí začali náporem, ale k vážnějšímu ohrožení golmana Večeři se nedostali. Hra se postupem času vyrovnala a ve 36. min. dal první branku Konrád. V samém začátku druhé půle vyrobili hostující zadáci hrubku, kterou domácí potrestali. V dalším průběhu se hosté snažili utkání zvrátit, ale Prešnajder a Odstrčilík se ve slibných pozicích nedokázali prosadit. Boršičtí hrozili hlavně ze standardních situací a v závěru z rychlých brejků a přidali dvě branky. Rozhodčí Zpěvák, 200 diváků.
Boršice: Kučík - Vlček, Mušálek, Martinec, Šustr, Konrád, Kopčil, Hromada, Dufek, Klvaňa D., Činčala
Vigantice - 1.Valašský FC 6:1 (2:1), Vsetín - Luhačovice 1:2 (0:0), Kateřinice - Provodov 1:6 (1:3), Vel. Karlovice - Holešov 2:0 (1:0), Bystřice p/H. - Slušovice 3:1 (1:0)