Branky: 41. Skočovský D., 74. Bobek P. - 53. Vašťák R.
Rozhodčí: Martin Zelený - Pavel Moravanský, Břetislav Polanský (laik).
Bánov: Goroš P. - Velecký R. (85. Franc L.), Suchánek P., Skočovský D., Polanský T. (91. Polášek M.), Mahdalíček P., Mahdal D., Horňák P. (26. Bobek P., 89. Kejkrt D.), Guryča R., Čaňo L. (38. Polanský L.), Bortel L.
Trenér: Karel Kopeček.
Topolná: Rosík T. - Zelinka D., Válek A., Mikoška J., Lapčík A., Hoferek P., Hoferek J., Gajdošík P. (38. Vašťák R.), Foltýn J., Foltýn J., Elfmark A.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Za krásného počasí se na vynikajícím hřišti utkal domácí Bánov, který bojuje o setrvání v okresním přeboru s hostující Topolnou, která by se ráda dostala na vyšší příčky. Od začátku utkání byli na míči více hráči Topolné, ale chyběla jim lepší koncovka. Ve 41. minutě se prosadil domácí Skočovský, který se po zaváhání hostujícího gólmana dostal k jednoduché hlavičce a přesně ji zakončil. Druhý poločas začal v nátlaku hostujícího týmu, který těžil z kvalit Jana Foltýna a Hoferka. Po rohu na zadní tyči se v 53. minutě prosadil hostující Vašťák, 1:1. Hosté byli nadále lepší, ale opět udeřili domácí. V 74. minutě zvýšil Pavel Bobek. Hosté si více příležitostí nevypracovali a utkání skončilo vítězstvím domácích 2:1.
Nejlepší hráči: Radim Velecký - Jan Foltýn

Bílovice - D. Němčí B 9:1 (4:0)
Branky: 22., 50., 57. Věrný R., 8., 36. (p), 65. (p) Kaňovský M., 55., 75. Heger D., 30. Semela P. - 85. Hlaváček J. ŽK: 80. Žůrek A. - 30. Pastorek P., 80. Stojaspal M., 87. Hlaváček J. Diváci: 122.
Rozhodčí: Roman Vitásek - Zbyněk Vlčnovský, Denis Fridrich.
Bílovice: Kročil J. - Zlámal Z. (52. Žák J.), Věrný R. (63. Žůrek A.), Semela P., Semela E., Sedlář A., Kaňovský M., Heger D., Gajdošík E., Čechmánek O. (53. Hanák M.), Dujka J. (63. Otáhal L.).
Trenér: Radek Pekárek.
D. Němčí B: Kolísek A. - Zimčík V. (41. Talský J.), Škařupa P., Světinský L. (50. Talský J.), Stojaspal M., Stojaspal D., Salát J., Pastorek P. (70. Bršlica Z.), Mahdal A., Hlaváček J., Daněk K.
Trenér: Marek Pochylý.
První branka zápasu padla v 8. minutě a dal ji z penalty Kaňovský. O čtrnáct minut později Věrný dává na 2:0. Ve 30. minutě z vápna zvyšuje Semela. Ve 36. minutě opět Kaňovský a opět z penalty zvýšil na poločasových 4:0. Pět minut po půli se opět prosadil Věrný a v 55. minutě přidal šestou branku Heger. Věrný se prosadil i o dvě minuty později a zkompletoval hattrick. V 65. minutě zkompletoval hattrick i Kaňovský a upravil na 8:0. Heger dal v 75. minutě svoji druhou branku a devátou domácí. Hosté korigovali z penalty Hlaváčkem v 85. minutě.
Nejlepší hráči: Marek Kaňovský - Jan Hlaváček

Březová - Sušice 1:0 (0:0)
Branky: 71. Janků D.
ŽK: 89. Čaňo D. - 80. Jurča A., 89. Hejda A. Diváci: 141.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Josef Zámečník, Josef Janků (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík P. (85. Matějíček P.), Smítal Josef, Pomajbík D., Janků D. (73. Čaňo P.), Frühauf P. (90. Majer J.), Čaňo T., Čaňo D.
Trenér: David Jurásek.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šlechta J. (63. Rozum R.), Novák M. (58. Omachlík D.), Mikulík M., Mikulík M., Ludvíček M., Hejda M., Hejda A., Fojtášek V., Buřil Z. (46. Jurča A.).
Trenér: Stanislav Šlechta.
Utkání hrané za pěkného počasí na hrbolatém terénu bylo vyrovnané, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, za zmínku stojí 26. minuta, kdy domácí Čaňo po pěkné akci nastřelil horní tyč. V 58. minutě hostující Šur zahodil velkou šanci. O pět minut později hostující Rozum prokličkoval obranou a domácí gólman byl opět na místě. Rozhodnutí utkání přinesla 72. minuta, kdy domácí zahrávali trestný kop. Pomajbík našel krásně Dominika Janků a ten dal jedinou a vítěznou branku zápasu. Hosté se snažili o vyrovnání, ale jejich snaha k brance nevedla.
Nejlepší hráči: Dominik Janků - Vjačeslav Šur

Havřice - Jarošov 5:1 (1:1)
Branky: 10., 56., 82., 89. Rachůnek T., 75. Rachůnek M. - 9. Omelka M.
ŽK: 60. Rachůnek T. - 55. Kamočai L. Diváci: 135.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Martin Tokoš, Volodymyr Korolovych.
Havřice: Rachůnek T. I. - Slavětínský R., Řezníček K. (67. Janíček T.), Rachůnek T., Rachůnek M., Moštěk M., Masařík P., Maršálek M., Klusák M. (80. Bania J.), Doležálek R., Havier D.
Trenér: Václav Zámečník.
Jarošov: Gajarský M. - Stojaspal M., Penner M., Omelka M., Omelka M., Němec M., Laga D. (84. Jurča T.), Kamočai L., Jančík M., Mařák R. (82. Běťák M.), Hromada P.
Trenér: Radek Vyoral.
Po vyrovnaném začátku se dostali k první gólové šanci hosté už v 9. minutě, kdy si na centr naběhl Omelka a přízemní střelou otevřel skóre, 0:1. O minutu později domácí vyrovnali na 1:1, když si na centr naběhl Tomáš Rachůnek. Ve druhém poločase domácí zatlačili hosty a už v 56. minutě si opět Rachůnek naběhl na centr a střelou k tyči zvýšil na 2:1. Domácí byli při chuti a v 75. minutě Rachůnek střelou k tyčce zvyšoval na 3:1. V 82. minutě opět Tomáš vybojoval míč, potáhl střelu k tyči, 4:1. A v 89. minutě završil tentýž hráč střelou k tyči na 5:1. Jednoznačně to byl zápas jednoho hráče, a to Tomáše Rachůnka.
Nejlepší hráči: Tomáš Rachůnek - Petr Hromada

Hluk B - Uh. Ostroh 1:4 (0:3)
Branky: 73. Straka J. - 2. Ondroušek M., 7. Pavlas Z., 26. Čápek J., 80. Lahola I.
ŽK: 34. Pavlas Z. (Uh. Ostroh). Diváci: 101.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Lukáš Mikulka, Martin Sípek.
Hluk B: Janča P. - Žajdlík O. (46. Frühauf Z.), Štipčák R., Straka J., Sabo J., Masařík M., Loutocký E., Kryl P., Klabačka J. (77. Soviš T.), Engler I., Dekrét D.
Trenér: Luděk Loutocký.
Uh. Ostroh: Hudeček J. (33. Žaludek P.) - Větříšek A., Uřičář J. (51. Stránský F.), Šálek R., Pavlas Z. (83. Mojžíšek O.), Ondroušek M. (74. Lahola I.), Nováček T., Kovařík F., Horák M., Durna M., Čápek J.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Uherský Ostroh překvapil domácí hned ve 2. minutě, kdy se z rohu prosadil Ondroušek. V 7. minutě po individuální akci zvýšil na 0:2 Pavlas. Ve 26. minutě hlavou přehodil gólmana a zvýšil na 0:3 Čápek. Druhý poločas připomínal spíše přátelské utkání, ve kterém o nic nejde. Hrálo se převážně ve středu hřiště a šance nepřicházely. V 73. minutě všechny překvapil domácí hráč Straka, který z velké dálky vyslal nepovedený centr, jenž nakonec skončil až za zády hostujícího gólmana, 1:3. Skóre utkání pečetil v 80. minutě Lahola, který dorážel do prázdné branky domácích a stanovil tak výsledek utkání na 1:4.
Nejlepší hráči: Jiří Straka - Josef Čápek

Jalubí - Šumice 1:2 (0:0)
Branky: 60. Trefilík Z. - 15. Floreš L., 43. Pančocha J.
ŽK: 30. Botek J., 93. Klajn P. - 68. Pilka I. Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Bednář - Bronislav Krpal, Michael Bartoň.
Jalubí: Mlčák P. - Žaluda J., Ulman T., Trefilík Z., Nosek D., Klajn P., Gajdošík J. (46. Jungman M.), Gajdorus T., Gajdorus L. (46. Doseděl P.), Botek J., Andrýsek M. (46. Dobiáš T.).
Trenér: Marek Burian.
Šumice: Jiřík M. - Žampach J., Pilka S., Pilka I., Pančocha J. (85. Hřib J.), Ondřej V., Ondřej T., Kunovský R., Kelíšek M., Jahoda D., Floreš L. (76. Marek V.).
Trenér: Martin Zicha.
Za krásného počasí a před slušnou návštěvou začali utkání lépe domácí. Paradoxně do vedení šli v 15. minutě hosté, když zahrávali rohový kop a z voleje se trefil Floreš. Ve 43. minutě šel sám na bránu Ondřej Václav, ale Mlčák perfektně vyrazil na roh, ze kterého se přímo trefil Pančocha, a tak šli hosté do kabin s dvoubrankovým vedením. Druhý poločas se domácí zlepšili, byli lepším týmem a v Šumicích v podstatě jen bránili výsledek. V 60. minutě po přímém volném kopu hlavou snižoval Trefilík. O sedm minut později v domácím pokutovém území byl podražen útočící hráč, byl nařízen pokutový kop, ale Pilka neproměnil. Domácí se i nadále snažili s výsledkem něco udělat, ale hosté si nakonec odvezli tři body. Utkání by spíše slušela remíza.
Nejlepší hráči: Petr Mlčák - Josef Pančocha

Kněžpole - Slavkov 4:0 (2:0)
Branky: 54., 80. Hančík D., 6. Uherek R., 44. Hruboš P. (p).
ŽK: 44. Jankůj M. (Slavkov). Diváci: 82.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - David Večeřa, Petr Kašný (laik).
Kněžpole: Brázdil O. - Uherek R. (73. Grebeníček P.), Šopík R., Remeš V., Maršálek A., Kozelek M., Hruboš P. (76. Palčík R.), Hančík D., Flíbor D., Brázdil J., Zubalík J. (35. Kozelek O., 84. Mazůrek A.).
Trenér: Radim Palčík.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A., Polášek B., Polák V. (84. Mikláš J.), Plšek J., Peter O., Miroš J., Jankůj M., Šustek R. (38. Chovanec M.).
Trenér: Miroslav Mančík.
Domácímu mužstvu vyšel začátek utkání, již v 6. minutě vstřelil vedoucí branku Uherek. Ve 44. minutě byl v pokutovém území faulován domácí hráč Šopík a pokutový kop bezpečně proměnil Hruboš. Domácí šli do šatny s dvougólovým náskokem. V 54. minutě prošel celou polovinou hostí domácí Hančík a vstřelil třetí gól domácího celku. V 80. minutě se opět prosadil Hančík, který pečetil skóre zápasu na 4:0. Hosté byli vyrovnaným týmem, ovšem střelecky se neprosadili.
Nejlepší hráči: Dominik Hančík - Roman Stojaspal.