Tonoucí Bánov a Slavkov zvítězily

Slovácko Sport 15 / 05 / 2014

Okresní přebor 21. kolo

Šumice - Jarošov 8:3 (4:1)
Branky: 1., 25. Šmíd L., 41., 73. Kelíšek M., 44. Žampach Jan, 50. Žampach V., 51. Kunovský R., 85. Janíček J. - 41. Bobčík P., 51. Staroba R., 71. Vaculík L.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Roman Horčica (laik), Jaroslav Smetka (laik).
Šumice: Šidlo M. - Žampach V. (50. Mach M.), Žampach Jos. (68. Ondřej T.), Žampach Jan, Vykydal M. (46. Pančocha J.), Šojdr R., Šmíd L. (77. Janíček J.), Pilka I. (62. Juřeník M.), Kunovský R., Kelíšek M., Kandrnál M.
Trenér: Josef Janíček.
Jarošov: Gajarský M. (46. Šurmánek J.) - Zedek J. (66. Kováč O.), Šipka J. (56. Vaculík L.), Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Kolaja L., Kaštánek M., Jančík V., Jančík M., Bobčík P. (68. Malina L.).
Trenér: Radek Vyoral.
Domácí hned v 1. minutě spustili brankostroj, když si potáhl míč Šmíd a trefil se do branky - 1:0. Domácí se dočkali navýšení v 25. minutě, kdy si Šmíd naběhl na centrovaný mič a upravil skóre na 2:0. Ve 41. minutě si Kelíšek naběhl na centr - 3:0. V téže minutě Bobčík hned po rozehrání snížil na 3:1. Ve 44. minutě domácí opět skórovali, Žampach dával branku hlavou. Druhý poločas se hrál opět v režii domácích, kteří v 50. a 51. minutě navýšili na - 6:1. Hosté ve stejné minutě snížili na 6:2. V 73. minutě Kelíšek přízemní střelou k tyči upravil na 7:2. Hosté se nevzdávali, opět zaútočili, domácí obrana ve špatném počasí špatně odkopla míč, k tomu se dostal Vaculík a přízemní střelou snížil na 7:3. Domácí byli při chuti a v 85. minutě Janíček navršil hokejový výsledek na 8:3 pro domácí. Za velmi špatného počasí hráli obě mužstva fair play.
Nejlepší hráči: Libor Šmíd - Martin Jančík

St. Město - Nezdenice 3:1 (2:0)
Branky: 14., 24. Hastík O., 66. Vlček P. - 83. Martinec R.
ŽK: 61. Trubačík M. (St. Město).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Martin Fišera - Ondřej Piža, Jiří Stuchlík (laik).
St. Město: Adamík T. - Vlček P. (81. Kovács T.), Trubačík V., Trubačík M. (71. Žajdlík J.), Šopík R. (77. Josiek M.), Svoboda O., Smělík M., Juráň R., Hastík O., Doseděl K., Daťko J.
Trenér: Roman Haša.
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J., Voda M., Uličník J., Sviták P. (74. Jančařík J.), Mikliš M., Martinec R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Holík L.
Trenér: neuveden.
Za vytrvalého deště a na hodně těžkém povrchu lépe rozehráli utkání domácí, když už ve 14. minutě otevřel skóre Hastík. Tentýž hráč stál na konci akce ve 24. minutě. Po prokličování obranou vedli domácí 2:0. Do konce poločasu se již stav neměnil. Druhý poločase se hosté zlepšili, kdy hlavou zahrozil Martinec, ale zatím bezvýsledně. Domácí zvýšili v 66. minutě na 3:0, kdy dostal míč do brejku Vlček. Hosté se též dočkali, když se v 83. minutě trefil Martinec, a tak utkání skončilo - 3:1.
Nejlepší hráči: Milan Smělík - Libor Kolínek

Mařatice - Traplice 3:3 (1:1)
Branky: 38. (p) Kroča M., 70. vlastní, 81. Šenk P. - 45. Trávníček V., 75. Čevela O., 85. Kolínský T.
ŽK: 17. Tyl V., 70. Vyorálek D. - 18. Čevela O., 60. Růžička J. st., 90. Trávníček V.
Diváci: 20.
Rozhodčí: Jan Houdek - Dalibor Jirásek (laik), Roman Obdržálek (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Vyorálek D., Tyl V., Širůčka M., Šenk P., Prekop D., Michalec T., Kroča M., Janků A., Husařík M., Dočkal O.
Trenér: Václav Chvojka.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Švejcar L., Skopal M., Růžička J. st., Růžička J. (71. Blecha L. st.), Kotyza R., Kolínský T., Huťka L., Čevela O., Bemer Z.
Trenér: Ladislav Blecha.
Utkání příliš nepomohlo počasí, kdy se hráči kromě míče vypořádávali i s kalužemi. V 18. minutě došlo k ošetřování hostujícího brankáře a pět minut se nehrálo. Ve 38. minutě došlo k podražení domácího hráče, rozhodčí nařídil pokutový kop, který Kroča proměnil - 1:0. Těsně před přestávkou se hostům podařilo srovnat zásluhou Trávníčka. Druhý poločas byl na šance ještě bohatší. V 70. minutě dokázal oklamat vlastního brankáře Růžička - 2:1. Díky podkluznutí domácího obránce se podařilo hostům jít do přečíslení a krásnou střelou se v 75. minutě prosadil Čevela a srovnal na 2:2. Domácí se nevzdávali a výsledkem byl krásný lob Šenka v 81. minutě - 3:2. Vzápětí hosté opět po chybě domácí obrany dokázali srovnat na 3:3 Kolinským, který hlavičkou překonal domácího brankáře.
Nejlepší hráči: Adam Janků - Jan Růžička st.

Kudlovice - Slavkov 0:3 (0:1)
Branky: 26., 60. Stojaspal R., 84. Plšek J.
ŽK: 80. Dujka J., 82. Maňásek M. - 50. Jankůj M.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Karel Andrýsek (laik), Pavel Pochylý.
Kudlovice: Tomaštík M. - Štulíř M. (65. Hruška M.), Maňásek M., Kraváček L., Koutník P., Ježek P. ml., Chmelař P., Dujka J., Bořuta T., Bohun P., Bělíček K.
Trenér: Petr Ježek st.
Slavkov: Pochylý P. - Švardala L., Stojaspal R., Polášek B., Plšek J., Peter O. (50. Šimek P.), Kovačovič M., Jankůj M., Chovanec M., Halík J., Habarta J.
Za špatného počasí vstoupily oba týmy do zápasu opatrně. K prvnímu ohrožení branky došlo až v 16. minutě. Domací Bělíček ale mířil vysoko nad. Ve 26. minutě se hosté osmělili a byla z toho vedoucí branka, když se dokázal prosadit Stojaspal - 0:1. I nadále se hrál opatrný fotbal a obě mužstva spíše čekala na chybu soupeře. V úvodu druhé půle si mírnou převahu snažili vytvořit domácí, ale hostující obrana byla pozorná a dokázala odvrátit míče do bezpečí. V 60. minutě zahrávali hosté rohový kop a nabíhající Stojaspal trefil hlavou míč a ten skončil v bráně - 0:2. Domácí si začali vytvářet mírný tlak a hosté čekali pouze na rychlé brejky. Jeden z nich v 84. minutě využil Šimek, když ve sprinterském souboji pokořil domácí obranu a nahrál míč volnému Plškovi, který stanovil konečné skóre na 0:3.
Nejlepší hráči: Milan Maňásek - Roman Stojaspal

Drslavice - Košíky 4:2 (3:2)
Branky: 17. Věrný R., 29. (p) Mikulinec R., 33. Vidrman T., 64. Vystrčil M. - 4. Bémer Z., 45. Kaštánek J.
ŽK: 60. Kňazeje T. - 23. Pól R.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - Pavel Řihák, Jiří Dolinský.
Drslavice: Kočica J. - Vystrčil M., Vidrman T., Věrný R. (62. Pijáček L.), Šobáň J. (77. Hroch M.), Přecechtěl P. ml. (86. Ševčík P.), Mikulinec R., Machálek J., Machálek I. (56. Vacula P.), Kňazeje T., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Šlechta Z., Přílučík M., Pól R., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Kaštánek J. (79. Němeček L.), Fedor J., Bémer Z.
V první půli se hrál rychlý a technický fotbal, který se musel divákům líbit. V prvních minutách si domácí koledovali o trest a ten přišel hned ve 4. minutě, kdy po rohu stačil domácí gólman první střelu vyrazit, ale na dorážku Bémera byl krátký - 0:1. V 17. minutě po rohu hlavou k pravé tyči vyrovnal Věrný - 1:1. Ve 29. minutě kopali domácí penaltu za podražení, kterou Mikulinec bezpečně proměnil - 2:1. O čtyři minuty později po levém křídle utekl Vidrman a zvýšil na 3:1. Hosté nesložili zbraně a po nádherné akci na jeden dotyk je ve 45. minutě vrátil do hry Kaštánek. Druhá půle již nebyla tak atraktivní. V 50. minutě mohl vyrovnat Přílučík, ale jeho střelu z pěti metrů obránce zblokoval na roh. Za zmínku už stojí pouze čtvrtá branka domácích v 64. minutě, kteří nastřelili břevno, míč se odrazil k Vystrčilovi a pro něho nebyl problém skórovat.
Nejlepší hráči: Tomáš Vidrman - Marek Přílučík

Buchlovice - Slovácko C 6:1 (3:1)
Branky: 15., 72. Tomešek Z., 57., 71. Mikula J., 4. Hostínek D., 31. Křiva D. - 27. Bučák M.
ŽK: 24. Abrhám F., 49. Remeš M. (Slovácko C).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Zdeněk Tomešek (laik), Čeněk Milar (laik).
Buchlovice: Valeš P. - Vrtal N., Tomešek Z. (83. Vojtěšek A.), Procházka J., Mrkus J., Mikula J., Křiva D., Kořínek M. (73. Šarata R.), Hostínek D. (81. Kamočai L.), Dvořák J. (68. Jurča A.), Belant L.
Trenér: Josef Křiva.
Slovácko C: Hodan Š. - Žůrek A. (61. Salajka L.), Šišák V., Remeš M., Paška O., Huráb J., Heger D. (64. Blažek T.), David T., Bučák M., Balaštík A., Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Domácím se povedlo vstřelit první branku již ve 4. minutě, když Hostínek vystřelil zpoza šestnáctky a míč skončil v síti. Za 11 minut se domácí radovali podruhé, kdy druhou branku vstřelil Tomešek - 2:0. Snížení se Slovácko dočkalo ve 27. minutě, když se k volnému kopu postavil Bučák a prostřelil zeď i gólmana. Třetí branku přidali domácí v 31. minutě, když nejprve střelu jednoho z domácích hráčů vyrazil gólman Hodan před sebe, avšak na střelu kapitána Křivy již nedosáhl - 3:1. V 57. minutě se prosadil Mikula, když po samostatném úniku nedal Hodanovi šanci. Tentýž hráč se radoval v 71. minutě znovu, když se prosadil do prázdné branky po krásném centru od Belanta - 5:1. Na konečných 6:1 završil svým sólem Tomešek ranou k pravé tyči.
Nejlepší hráči: David Křiva - Jan Huráb

Bánov - Hluk B 3:2 (1:1)
Branky: 52., 60. Suchánek P., 39. Mahdalíček P. - 32. Tinka Z., 55. Bachánek O.
ŽK: 15. Kotil R., 36. Lux R. (Bánov).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Dalibor Hanák - Pavel Šupina (laik), Karel Vaculík (laik).
Bánov: Polanský T. - Velecký R., Vaňhara J., Šopík J. (61. Mandík M.), Suchánek P., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Lux R., Kotil R., Gorčík L., Drábek L.
Trenér: Břetislav Polanský.
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Tinka T., Šuránek D., Minařík M. (46. Vagai T.), Loutocký E., Jurčík D. (63. Marek V.), Chytil R., Chytil M., Bachánek O., Kuchař T.
Trenér: Vlastimil Marek.
Za neustálého deště měli hosté od začátku převahu, z čehož pramenily i šance, jenže s jejich zakončením byli na štíru. Podařilo se jim to ve 35. minutě Tinkou, který zakončil střelou z voleje rychlou akcí hostí. Od tohoto momentu domácí hru vyrovnali a do poločasu srovnali po fatální hrubce Bachana, který se pustil do kliček s domácími útočníky, kteří jej o míč obrali a dali do prázdné branky. V 52. minutě Suchánek dal na 2:1. O tři minuty sice srovnal Bachánek z přímého kopu na 2:2, ale poslední slovo měl Suchánek, který po brejku do otevřené obrany rozhodl o tom, že tři body zůstanou v Bánově. Nutno dodat, že domácí podržel v závěru gólman, který předvedl tři skvělé zákroky proti střelám hostí.
Nejlepší hráči: Jan Vaňhara - Ondřej Bachánek

24. kolo
Slovácko C - Bánov 6:0 (2:0)

Branky: 25., 36. Zemánek J., 47. David T., 59. Bučák M., 76. Salajka L., 85. Horák Z.
ŽK: 53. Šišák V. - 22. Velecký R., 27. Mahdal D., 53. Mahdalíček P.
Diváci: 88.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Lukáš Mikulka, Tomáš Polášek.
Slovácko C: Červinka M. - Zemánek J. (84. Horák Z.), Šišák V., Mikulášek R. (69. Blažek T.), Králík V., Huráb J., Heger D., David T. (60. Paška O.), Bučák M. (61. Salajka L.), Balaštík A., Abrhám F.
Bánov: Polanský T. - Velecký R., Suchánek P., Polák V. (60. Kotil R.), Mahdalíček P., Mahdal D., Lux R., Horňák P., Gorčík L., Drábek L., Dalajka M.
V předehrávaném utkání si domácí vytvořili několik gólových šancí, poprvé však skórovali až ve 25. minutě Zemánkem. Stejný hráč přidal ve 36. minutě i druhý gól. Hned ve 47. minutě zvýšil David na 3:0 a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. V 59. minutě vstřelil čtvrtou branku Bučák. Domácím vyšlo i střídání, když nejprve v 76. minutě vstřelil Salajka pátý gól a v 85. minutě pečetil výsledek Horák. Hosté si za celý zápas vypracovali čtyři brankové příležitosti, ale s koncovkou byli na štíru. Nutno podotknout, že všechny branky vsítili domácí po pasech za hostující obranu.
Nejlepší hráči: Roman Mikulášek - Petr Mahdalíček