Branky: 13., 44. Vidrman T., 53. Orlovský M., 84. Vystrčil M.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Patrik Blažek, Tomáš Polášek.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T. (56. Indra T.), Věrný R. (85. Hamada D.), Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Kostelany n. M.: Hrabec V. - Vávra V., Šimík D., Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Mikulčík P. (54. Dvouletý R.), Marek D. (81. Vávra M.), Chmelař D., Facalka R., Vávra J. Trenér: Martin Vávra.
Utkání bylo hrané za pěkného počasí a obě mužstva se snažila hrát kombinační hru. Domácí se mohli v prvních minutách ujmout vedení, když zpoza šestnáctky střílel Vidrman těsně vedle. Ten samý hráč už ve 13. minutě se nemýlil a ze standardní situace otevřel skóre - 1:0. Kopaná se pak odehrávala od šestnáctky po šestnáctku až do 44. minuty, kdy po levém křídle utekl znovu Vidrman a zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase byl ten samý obraz hry až do 53. minuty, kdy po standardní situaci Šobáně, Hrabec vyrazil míč před sebe a kapitán Orlovský doklepával na 3:0. Hostující tým si nevytvořil žádnou brankovou příležitost, a tak domácí v 84. mintuě vstřelili Vystrčilem na zasloužených a konečných 4:0.
Nejlepší hráči: Jan Šobáň - Julius Mojžíš

H. Němčí - Břestek 2:2 (1:0)
Branky: 19., 71. Svadbík J. - 80. Frühauf  R., 86. Slavík Z.
ŽK: 5. Bahula L., 55. Velecký D. (H. Němčí).
Diváci: 130.
Rozhodčí: Martin Fišera - Bohumil Čikl, Roman Macalík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (75. Bobčík D.), Zámečník Ji., Velecký D., Tureček M., Svadbík J., Srnec D., Kadlček V., Jančařík F. (81. Tinka A.), Cmol M. (66. Tureček P.), Bahula L. Trenér: Petr Rybníkář.
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Vojtěšek J., Vojtek Z., Slavík Z., Plevák L., Martinák R., Lahola I., Hotař M., Frühauf  R., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
V 10. minutě dostali míč do sítě hosté, ale radost Zelinky překazil praporek pomezního sudího. Branka brzy padla na druhé straně, kdy v 19. minutě Svadbík prokličkoval obranou a vstřelil jesle hostujícímu brankáři - 1:0. Do konce první půle se již stav nezměnil. Druhý poločas začali lépe domácí, kdy hostům nevyšel osfside systém a Svadbík postupoval sám na brankáře, kterému nedal šanci - 2:0. Tři minuty po této akci mohl stejný hráč přidat svoji třetí branku, ale z velkého úhlu netrefil bránu. Hosté se nevzdali a v 80. minutě po skrumáži v malém vápně docílili na třetí pokus branky a proto se měnil výsledek - 2:1. V 86. minutě se opřel do míče Slavík a nechytatelnou střelou k tyči nedal brankáři šanci - 2:2. Oba týmu si zaslouženě rozdělily body.
Nejlepší hráči: Jakub Svadbík - Petr Čagánek

Nezdenice - Uh. Ostroh 3:2 (2:1)
Branky: 40. Sviták P., 42. Skočovský D., 70. Bušo J. - 14. Herák K., 64. Vlk M.
ŽK: 76. Sviták P. - 29. Herák K., 58. Kočiš P., 61. Čápek J., 86. Knotek Ant.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Jiří Dolinský, Adam Mikulášek.
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Uličník J., Šašinka O. (69. Bušo J.), Sviták P., Skočovský D., Mikliš M., Kukuča L. (85. Krčma L.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Lubomír Valtr.
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Raštica M., Kunovjánek M., Kočiš P., Knotek Ant., Horák M., Hlůšek Š., Herák K., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Utkání začala obě mužstva hodně nepřesně, kdy si hráči nedokázali ani nahrát. Ve 14. minutě zahrávali hosté rohový kop, nejlépe se zorientoval Herák a hosté se ujali vedení - 0:1. Domácí se pokoušeli vyrovnat, měli hodně příležitostí, ale netrefovali bránu. Ve 40. minutě střílel z voleje Valtr, trefil hostujícího obránce a míč se odrazil ke Svitákovi, který nezaváhal - 1:1. O dvě minuty později se domácí ujali vedení, kdy se prosadil Skočovský, a tak šli domácí do kabin za stavu 2:1. Po přestávce se domácí pokoušeli navýšit svůj náskok, ale opět je trápila koncovka. V 64. minutě srovnal Vlk. V 69. minutě naskočil do hry Bušo a jeho první kontakt s míčem znamenal vítěznou branku. Domácí si vedení hlídali, ale mohli o něho v 87. minutě přijít, kdy Čápek trefil břevno Malaskovy branky a dorážkou posléze přestřelil.
Nejlepší hráči: Jiří Bušo - Michal Horák

Nivnice - Košíky 5:2 (3:1)
Branky: 18., 30. Lukeš P., 24. (p), 46. Ligas L., 72. Bartoš A. - 27. Přílučík M., 74. Ovsík J.
Diváci: 180.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Dalibor Hanák, Václav Tomanec (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Straňák R., Michalec J., Lukeš P., Ligas P., Ligas L. (83. Borýsek V.), Krajčovič Z., Holboj M. (61. Bartoš A.), Bortel L. (72. Ryšávka F.), Boďa M. Trenér: Ladislav Kalina.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z. (46. Ovsík M.), Šlechta Z. (78. Konečný K.), Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (46. Mucha P.), Poháněl J., Ovsík J., Fedor J., Bémer Z. Trenér: neuveden.
Domácí hráči byli celý zápas fotbalovější a důraznější v osobních soubojích a už ve 13. minutě mohl otevřít skóre domácí Holboj, ale přestřelil branku. Gólu se domácí dočkali v 18. minutě z kopačky Lukeše, který využil ideální přihrávku a přeloboval Ondrucha - 1:0. Ve 24. minutě nevyužil šanci domácích Lukeš, k odraženému míči se dostal Holboj, jeho průnik zastavil nedovoleně Bémer a pokutový kop s přehledem proměnil Libor Ligas - 2:0. Ve 27. snížil Přílučík střelou pod břevno - 2:1. Ve 30. minutě se otočil v pokutovém území Lukeš - 3:1. Ve 46. minutě kopal přímý kop Straňák, míč se dostal na hlavičku Libora Ligase - 4:1. V 72. minutě gól vystřelil k tyči Bartoš - 5:1. V 74. minutě hostující Ovsík snížil po narážečce Přílučíkem na 5:2.
Nejlepší hráči: Petr Lukeš - Marek Přílučík

Os. Lhota - Traplice 3:1 (1:0)
Branky: 25. Doležal M., 55. Radoch P., 87. Jurčeka J. - 70. Kolínský T.
ŽK: 67. Štefka P. (Traplice).
Diváci: 220.
Rozhodčí: Tomáš Mlček (8,2) - Jindřich Popelka (7,8), Petr Hanáček (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich D. (65. Radoch J.), Pešík E., Kusák M. (85. Krátký E.), Kotačka O., Jurčeka J., Horák K., Doležal M., Bachan O., Radoch P. Trenér: Josef Dominik.
Traplice: Kloček K. - Štefka P., Slavík J., Pekárek R., Kotyza R., Kolínský T., Kamarád J., Gelien R., Býček L. (85. Blecha L. st.), Kolařík L. (46. Vávra J.), Trávníček L. Trenér: Ladislav Blecha.
Utkání se hrálo na velmi suché trávě, která hodně ovlivnila utkání, protože hráčům to hodně podkluzovalo a skákal jim míč. Domácí se ujali vedení ve 25. minutě, kdy se po cetru trefil hlavou Doležal, 1:0. Ve 30. minutě mohl navýšit skóre Pešík na 2:0, ale z malého vápna branku přestřelil. Tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí. Druhý poločas opět začali lépe domácí, kdy na 2:0 zvýšil Radoch. Hosté se pokoušeli zkorigovat výsledek utkaní a to se jim podařilo v 70. minutě, kdy celou obranu krásně prošel Štefka a předložil gól Kolínskému - 2:1. Hosté se pokoušeli i vyrovnat, ale jejich šance parádně likvidoval Šicha. V 78. minutě tak udeřilo na druhé straně, kdy se po centru k tyči trefil Jurčeka.
Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Petr Štefka

Polešovice - Hluk B 1:2 (0:0)
Branky: 61. Janík Z. - 47. Hlaváček M., 57. Janča P.
ŽK: 89. Březina P. - 37. Konečný R., 83. Janča P., 89. Miroš J.
Diváci: 75.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Igor Ševčík, Jiří Běhávka (laik).
Polešovice: Andrýsek J. - Tringela J. (83. Náplava M.), Šišák O. (18. Korvas R.), Pavela M., Martykán M., Kotek Z. (46. Hasoň D.), Kordula T., Janík Z., Dvouletý L., Březina P., Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Miroš J., Konečný R. (89. Tinka T.), Klabačka J., Janča P., Chytil R., Horák T., Hanák R. (90. Chytil M.), Dufka J., Hlaváček M. (77. Loutocký E.).
Trenér: Zdeněk Horák.
Celých devadesát minut se hrál podprůměrný fotbal, kde se diváci spíše nudili. V 6. minutě vytřelil Březina z pětadvaceti metrů, Kovařík vyrazil na rohový kop. V 16. minutě Mirošovu střelu Andrýsek chytil, ve 28. minutě opět Březina vystřelil prudký míč, Kovařík vyrazil na břevno a na roh. Ve druhé půli po akci Konečného ve 47. minutě se trefil střelou k tyči Hlaváček - 0:1. V 57. minutě zvýšil na 0:2 Petr Janča, hlavnímu rozhodčímu pomohl signalizací jeden z pomezních sudí. O čtyři minuty později ze třiceti metrů vypálil dělovku domácí Janík, míč se odrazil od tyče a rozvlnil síť - 1:2. Utkání by slušela remíza, ale hosté už výsledek zkušeně ubránili.
Nejlepší hráči: Zdeněk Janík - Filip Kovařík

Vlčnov - Mařatice 5:3 (2:1)
Branky: 32., 85. Velecký J., 18. Kameník Jak., 55. (p) Palinek J., 67. Bída I. - 35., 47. Mařák R., 71. Širůčka M.
ŽK: 59. Surový E., 62. Širůčka M. (Mařatice).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Dušan Klvaňa - Volodymyr Korolovych, Josef Podškubka (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Velecký J., Podškubka V., Palinek J., Mikulec M. (70. Mikulec K.), Kameník Jak., Hořejší P., Hlahůlek M., Fibichr J. (65. Maňásek J.), Bída I., Bartošek J. Trenér: Vít Bělohlávek.
Mařatice: Matoušek O. - Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Širůčka M., Surový E., Prekop D., Mařák R., Kuchař R. (25. Kubíček P.), Janků A., Andrýsek M. Trenér: Václav Chvojka.
Domácí od prvních minut zatlačili hosty do defenzivy a vytvářeli si jednu šanci za druhou. První branka padla v 18. minutě po dorážce Kameníka. Další minuty byly v režii domácích a ve 32. minutě po pěkné akci Veleckého to bylo 2:0. Hosté ve 35. minutě z ojedinělé akce snížili na 2:1. Druhý poločas začal v režii hostů a ve 47. minutě Mařák srovnal na 2:2. Tento nápor hostů odrazili domácí v 55. minutě, kdy dal Palinek z pokutového kopu na 3:2. V 67. minutě Bída zvýšil na 4:2. V 71. minutě po krásném sólu Širůčka se hosté dotáhli na rozdíl jedné branky - 4:3. Hosté zatlačili domácí, ale vyrovnávací branku nedali, naopak Velecký ze sólového úniku uzavřel konečné skóre pro domácí na 5:3.
Nejlepší hráči: Jakub Kameník - Erik Surový