Trápení Hluku pokračuje

Slovácko Sport 13 / 09 / 2011

Hluk zůstává u dna tabulky, naplno bodovaly Dolní Němčí a Uherský Brod

Dol. Němčí - Bystřice p/H. 3:0 (1:0)
Jako první zahrozili domácí rychlým brejkem T. Stojaspala, který přihrál Šmehlíkovi a ten umístěnou střelou dal vedoucí gól. Další průběh utkání byl jen slabým fotbalovým odvarem, hrálo se většinou mezi šestnáctkami bez vážnějšího ohrožení branky soupeře. Až ve 40. min. se dostal do šance M. Krchňáček, přehodil gólmana, ale míč skončil těsně mimo branku. Po přestávce domácí T. Stojaspal postupoval sám na gólmana, ale neprosadil se. V 66. min. utekl zadákům Bystřice a jeho přihrávku zužitkoval střídající Škařupa. Tentýž hráč pak v 77. min. pečetil zaslouženou výhru. Rozhodčí Doležal, 150 diváků
Dol. Němčí: Hájek - Šmehlík, Kadlček L., Zimčík, Krchňaček P., Pochylý, Bída, Stojaspal T., Stojaspal M., Krchňaček M., Jančář. Střídali: Škařupa, Tinka P., Světinský A.
Boršice - Uh. Brod 1:3 (0:2)
 Domácím se hra v první půli nedařila, chyběl pohyb, vázla kombinace a z toho pramenily i chyby. Hosté vsadili na pozornou a důslednou obranu, rychlými brejky zaměstnávali domácí obranu. Ve 13. min. se po standardní situaci prosadil M. David a ve 21. min. potrestal chybu domácích zadáků Josefík a hosté vedli 0:2. Domácí se snažili o vstřelení branky, ale když se k šanci propracovali, tak v bráně stál výborný Ondrůšek, který zmařil šance Zacha a Vlčka. Domácí se po přestávce zvedli a v 56. min. po akci Konráda vstřelil kontaktní gól Činčala. Radost domácích trvala ale jen dvě minuty, další hrubku obrany potrestal třetím gólem Daněk. Hosté si ve zbylém čase zkušeně náskok pohlídali. Rozhodčí Štěpánek, 250 diváků.
Boršice: Remeš - Vojtěšek, Kopčil, Čtvrtníček, A.Brzica, Zach, Dufek M., Vlček, Hromada, Činčala, Konrád. Střídali: S. Brzica, Náplava,
Uh. Brod: Ondrůšek - Kolařík, M. David, Bičan, Kudela, Masařík, Daněk, R. David, Dvořák, Josefík, Hruboš. Střídali: Uherek, Polák, Janča.
Provodov - Hluk 3:0 (1:0)
 Hosté v první půli hráli pod stálým tlakem a v ofenzivě si žádnou šanci nepřipravili. V 16. min. se po rohovém kopu hlavou prosadil Hellebrand. Svěřenci trenéra Raka dominovali na hrací ploše a další šance měli ještě Hlavňovský a po něm Burša. Stejný obraz hry přinesla i druhá půle, domácí diváci se branek dočkali až v závěrečné dvacetiminutovce: v 70. min. potrestal chybu obránců Malaník a v 85. min. vystřihl ukázkové nůžky Hellebrand a upravil na 3:0.
Hluk: Motyčka - Říha, Zelinka, Miroš, Machala J., Masařík, Dufka, Hlaváček, Minařík, Zalubil Martin, Machala A., Střídali: Botek, Machala O., Šimčík
Kateřinice - FC Vsetín 2:2 (2:1), 1.Valašský FC - Slušovice 2:1 (0:1), Luhačovice - Holešov 5:2 (1:0), Morkovice - Vigantice 3:0 (2:0), Vel. Karlovice - Val. Meziříčí B 2:4 (1:1)