Branky: 23., 93. Doseděl K., 15. Forro M. - 16. Krchňavý D.
ŽK: 3. Forro M., 42. Doseděl K. - 15. Grebeníček O. Diváci: 145.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Aleš Havlíček (laik), Radoslav Axmann (laik).
Babice: Harásek M. - Škrabal M. (90. Lahola T.), Maňásek Z., Horsák D., Horsák A., Horníček E., Horníček K., Harásek Mi. (76. Zelený M.), Forro M., Doseděl K., Daťko J.
Trenér: neuveden.
Velehrad: Badin F. (60. Křivák J.) - Uředníček A., Ševčík K., Novák M., Novák J., Krchňavý D. (82. Matějka M.), Korvas L., Kolomazník J., Grebeníček O., Gavenda J., Daněk T.
Trenér: Zdeněk Sonntag.
V sobotním hodovém odpoledni se za pěkného počasí hrál krásný fotbal. Hned ve 14. minutě hlavní rozhodčí nechal výhodu, když Horsák mířil sám na branku, ale jeho střela skončila vedle levé tyče. O minutu později zahrával Horsák rohový kop a hlavou se přesně trefil Forró. V 16. minutě z levé strany centroval Daněk a pěknou střelou srovnal na 1:1 Krchňavý. Ve 23. minutě opět zahrával rohový kop Horsák a na 2:1 zvýšil hlavou Doseděl. Ve druhém poločase domácí měli mírnou převahu a prosadili se až v 93. minutě a dočkali se i třetí branky, když nádherná střela od Doseděla skončila pod břevnem. Tři body skončily zaslouženě doma.
Nejlepší hráči: Michael Forró - Dominik Krchňavý

Jankovice - Jalubí 4:2 (3:1)
Branky: 4., 45+1. Brázdil R., 36., 74. Šustr V. - 28. (p) Ulman T., 55. Klajn P. ŽK: 33. Brázdil R., 61. Hruška M., 85. Šustr V. - 42. Niessner V., 60. Klajn P. ČK: 85. Dobiáš T. (Jalubí). Diváci: 250.
Rozhodčí: Milan Fury - Zdeněk Grossert (laik), Michal Dobiáš (laik).
Jankovice: Remeš  P. - Zapletal M., Večeřa M., Šustr V., Šilc M. (46. Silný V.), Silný Z. (90. Lipták M.), Panáček M., Němec K. (79. Mach A.), Hruška M. (89. Gahura F.), Hruška L., Brázdil R.
Trenér: Miroslav Zapletal.
Jalubí: Melichárek J. (5. Habarta A.) - Žaluda J., Ulman T. (89. Horák T.), Nosek D., Niessner V. (46. Dobiáš D.), Kříž J. (46. Dobiáš A.), Kolář T., Klajn P., Dobiáš T., Botek J. (28. Gajdorus L.), Dobiáš K.
Trenér: Jiří Daněk.
Utkání Jankovice - Jalubí bylo v napjatém stavu již od začátku, kdy lépe do hry vstoupili domácí. Už ve 4. minutě vstřelil první branku Brázdil, 1:0. Poté zasáhlo Jalubí, kdy po proměněném pokutovém kopu ve 28. minutě Ulman srovnal na 1:1. Poté se do hry zase dostali domácí, kdy ve 36. minutě zvýšil stav utkání Šustr, 2:1. Na konci první půle se ještě trefil domácí Brázdil, poločasové skóre 3:1. Do druhé půlky nastoupili lépe hosté, kdy snížil stav v 55. minutě Klajn, 3:2. Hosté se dostávali více do dalších šancí, ale nedokázali je proměnit, a tak využil zaváhání hostující obrany Šustr a v 74. minutě to bylo už 4:2. Do konce utkání se skóre nezměnilo, a tak tři body zůstaly doma.
Nejlepší hráči: Radim Brázdil - Tomáš Ulman

Tupesy - Vážany 4:2 (2:0)

Branky: 10. Grebeň R., 12. Ehrlich F., 73., 89. Šmatelka J. - 47. Bartoš M., 49. Pavlíček M.
ŽK: 32. Mikula F., 71. Polášek J., 82. Drška M. - 65. Pavlíček M. Diváci: 55.
Rozhodčí: František Chaloupka - Jiří Vávra (laik), Hynek Pavlíček (laik).
Tupesy: Hrdina D. - Šmatelka J., Mikula F. (46. Bílka J.), Kura P. (69. Polášek J.), Kovács T., Komínek J., Grebeň R., Fránek M., Ehrlich F., Drška M., Bergauer M.
Trenér: Libor Matoušek.
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A., Šlechta M., Pavlíček R., Pavlíček M., Omelka M., Jordán T. (88. Šmít R.), Jordán L. (70. Panasko K.), Hlaváček M. (82. Bereznaj P.), Bilík M., Bartoš M.
Trenér: Antonín Vaculík.
Zajímavé utkání a zároveň pohledné, kdy útoky se střídaly na obou stranách. Domácí byli v první půli aktivnější a v 10. a 12. minutě dali dvě branky, napřed střílel Roman Grebeň a potom František Ehrlich. I nadále se fotbal líbil, možnosti ke vstřelení branky byly na obou stranách. Hosté hrozili zejména z rychlých brejků. Začátek druhé půle domácí zaspali a inkasovali ve 47. minutě po úniku a slalomu Martina Bartoše. O dvě minuty později srovnal křížnou střelou Marek Pavlíček. Domácí vypadli z tempa a hosté převzali otěže utkání. Ale přišla 73. minuta, hrubka stoperů hostí, kterou využil Jakub Šmatelka, 3:2. Hosté opět chtěli srovnat, ale minutu před koncem utkání přišla pojistka domácích a opět Jakub Šmatelka dává branku na konečných 4:2.
Nejlepší hráči: Jakub Šmatelka - Martin Bartoš

Traplice - Sušice 4:1 (3:0)
Branky: 11., 62. Urbanovský M., 15. Stodůlka Š., 30. Blaha D. - 88. Jurča A.
ŽK: 70. Blaha D. - 70. Hejda M. Diváci: 150.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Roman Obdržálek (laik), Aleš Hejda (laik).
Traplice: Vávra J. - Verbík T. (70. Polách O.), Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P., Stodůlka Š. (65. Dostál D.), Kolínský T. (79. Kotyza R.), Čevela O. (74. Blecha L.), Blaha R., Blaha D.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Sušice: Ondruch A. - Šlechta J. (46. Brády T.), Stojaník F. (82. Kutálek D.), Rozum R., Novák M. (60. Lahola L.), Mikulík Mi., Mikulík Ma., Ludvíček M., Jurča A., Hejda M., Buřil Z.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Domácí začali lépe a již v první minutě Urbanovský utekl obraně a podél brankáře dal úvodní branku, 1:0. I nadále byli domácí lepší a potvrdili to v 15. minutě, kdy domácí Stodůlka po kopu z rohu ze skrumáže dal druhou branku. Hosté byli neškodní a domácí dali třetí branku ve 30. minutě Davidem Blahou. Ve druhém poločase byli i nadále domácí jasně lepší, ale ze spousty šancí se ujala jen jedna, a to v 62. minutě, kdy opět Urbanovský zvyšuje na 4:0. Hosté odpověděli až dvě minuty před koncem, Adam Jurča utekl domácí obraně a čestným gólem snížil na konečných 4:1. Zasloužené vítězství domácích.
Nejlepší hráči: Michal Urbanovský - Michal Mikulík

Kudlovice - Huštěnovice 0:5 (0:2)
Branky: 21., 58. Střítecký M., 35., 85. Silný F., 60. Melichárek J.
Diváci: 99.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Karel Andrýsek (laik), Pavel Čechmánek (laik).
Kudlovice: Frank T. - Vlček T., Vlček D., Stuchlík J., Mai Hoang Huy, Kraváček L., Býček P., Buš V., Bohun P., Bičan O., Bachratý M.
Trenér: Jiří Stuchlík.
Huštěnovice: Vaverka A. - Zlámalík R., Střítecký M., Silný J. (60. Tománek D.), Silný F., Puškáč L. (34. Melichárek J.), Petrželka J., Kanyza P. (62. Křivák T.), Grebeň L. (46. Zambal J.), Černý P. (46. Čevora Z.), Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Ve 13. minutě hostující Silný střílí nad domácí branku. Ve 21. minutě své sólo z půlky hřiště zakončil Marek Střítecký střelou z velkého vápna. Ve 35. minutě zahrával přímý volný kop Silný a jeho míč skončil v síti, 0:2. V 58. minutě neudržel Frank míč v rukou, dorážku zařídil Střítecký. Po hodině hry zahrával roh Silný a hlavou zvyšoval Melichárek. Pět minut před koncem utkání střelou z dvaceti pěti metrů dává Silný poslední branku utkání.
Nejlepší hráči: Tomáš Frank - Marek Střítecký