Trápení Sušic pokračuje

Sport 17 / 03 / 2010

Na turnaji ve St. Městě rozhodne až poslední kolo, Havřice už slaví vítězství

Zimní turnaje a přípravné zápasy finišují. Havřice zvítězily ve skupině B na Janáček Cupu. Kněžpole má na dosah vítězství na turnaji v Otrokovicích. Ve Starém Městě rozhodne až poslední kolo, blíže však k vítězství mají Koryčany, díky lepšímu skóre.

VTP Pelka Staré Město
St. Město - Medlovice 4:4 (2:1)
V utkání plném zvratů vedla Jiskra 4:1 už v 60. minutě, pak převzaly zápas Medlovice a mohly dokonce i zvítězit díky nedůslednosti hráčů Jiskry. Branky: Vlček 3, Svoboda - Gottwald 2, Machala 2.
Buchlovice - Kudlovice 3:6 (3:3)
V prvním poločase Buchlovice překvapily a vedly 3:1, do poločasu Kudlovice srovnaly a na konci zápasu rozhodly díky fyzické kondici o výsledku. Branky: Křiva, Vojtěšek, Strakoš - Hložný 4, Gabriel, Vaculík
Zlechov - Koryčany 1:3 (1:1)
Ve vyrovnaném a kvalitním zápase o výsledku rozhodly proměněné šance. Kvalitní utkání. Branky: Kedra -Koval, Posolda, Lisko.
Osvětimany - Nedachlebice 3:2 (2:1)
Ve vyrovnaném utkání podržel Osvětimany gólman Brázdil. Branky: Dobeš 2, Blecha - Šurmánek 2.
St. Město - Zlechov 2:4 (2:3)
V kvalitním zápase zvítězilo mužstvo, které dokázalo proměnit své šance, což se o domácí Jiskře nedá říct. Branky: Müller, Grebeň - Zajíc 3, Kremr.

Havřice - Bojkovice 5:2 (2:0)
Dobré utkání, ve kterém Havřice vedly už 5:1, poté trenér trochu zamíchal sestavou, čehož Bojkovice využily ke vstřelení druhé branky. Zasloužená výhra Havřic, které předčasně mohou slavit vítězství ve druhé skupině. Hattrickem se blýskl Rachůnek. Branky: Rachůnek 3, Masařík, Kadlčík - Floreš, Varga.

Zlámanec - Spytihněv B 5:2 (2:2)
V první půli vyrovnané utkání, po změně stran zlepšil Zlámanec svou hru a béčko Spytihněvi po zásluze porazil. Výsledek mohl být daleko vyšší, to by ale útočníci museli své šance proměňovat. Branky: Hubáček 3, Stašek, Damborský.
Louky - Částkov 1:2

BarumContinental Cup
Kněžpole - Vizovice 2:1 (1:0)
Kněžpole pomýšlí na celkové vítězství, proto chtělo i v tomto utkání zvítězit. Ale soupeř se nechtěl lehko vzdát, mladí kluci dobře kombinovali. Když po změně stran zvýšilo Kněžpole na 2:0, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto, ale sedm minut před koncem Vizovice snížily a utkání ještě zdramatizovaly, ale zkušené Kněžpole si závěr dokázalo pohlídat. Branky: Kowalík, Dujka.

Přípravné zápasy
Hluk - Březolupy 5:2
Bojovný zápas na těžkém terénu, který moc herní krásy nepobral.
Branky: Dufka 3, O. Zalubil 2.
Kunovice - Hradčovice 5:4
Divoké skóre, kdy Kunovice nejen branky dávají, ale hodně i inkasují. Do utkání musel trenér Franěk povolat šest dorostenců, kteří nezklamali. Rozhodující branka padla deset minut před koncem Branky: David 2, Remeš, Svoboda, Kolůch.
KEN Veselí - Polešovice 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání ovlivněno silným větrem. Šance si dokázala vytvořit obě mužstva, ale s proměňováním to už bylo horší. Branky Pol.: Svoboda, Černoch, Z. Korvas.
Kněždub - Ořechov 1:3
V přípravě chyběli trenéru Flašarovi čtyři hráči základní sestavy, příležitost tak dostali hráči širšího kádru. Proti slušně hrajícímu soupeři byla výhra Ořechova zasloužená. Branky: Huráb 2, Trlida.
Nivnice - Slavkov 2:3
Vyrovnané utkání, kdy Nivnice už prohrávala 1:3. Slavkov, i když v nekompletní sestavě, dokázal utkání i díky vlastní brance Nivnických dovést do vítězného konce. Za Nivnici se opět dvakrát střelecky prosadil Skočovský, který ale i pár tutovek zazdil. Branky: Skočovský 2 - Vyzváry, Švardala, vlastní.
Jarošov - Hluk B 0:5 (0:1)
První půle vyrovnaná, kdy Hluk se ujal vedení náhodným gólem, poté měl Jarošov půl hodiny územní převahu. Po změně stran Hluk zvýšil vedení a zlomil odpor Jarošova. Branky: Gál, Z. Horák, Bachánek 2, O. Machala.
Vážany - Huštěnovice 0:3 (0:2)
Za silného větru, který ovlivnil kvalitu utkání, nastoupili domácí v nekompletní sestavě. Huštěnovice byly produktivnější a po zásluze vyhrály. Branky: Puškáč, Černý, Umlauf.
Boršice - Nedakonice 3:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Boršice hrály bez pěti hráčů základní sestavy. Nedakonicím byl v 60. minutě za stavu 1:1 vyloučen Jakub Sklenář, čehož Boršice dokázaly využít ke vstřelení dvou branek. I za nepříznivého stavu měly Nedakonice šance na vyrovnání. Branky: F. Brzica 2, Novotný - Trubačík.
Sušice - Vlčnov 0:3 (0:3)
Úzký kádr Sušic opět poznamenal další přípravné utkání, ve kterém zaslouženě podlehly dobře hrajícímu Vlčnovu. Sušicím se navíc zranil Přemysl Hastík, který si přetrhl přední křížový vaz. Branky: Chmelina 2, Křapa.
Pitín - Rokytnice 1:1 (1:0)
První přípravný zápas Pitína s řadou nepřesností. V utkání diváci mnoho šancí neviděli. Branka: Krahula.

Nedachlebice dor. - Mladcová dor. 3:1, Tučapy - Boršice dor. 2:4, FC Matzen (Rakousko) - Dukla UH 2:4, Veselí ml. dor. - Dol. Němčí ml. dor. 2:0, Veselí st. dor. - Dol. Němčí st. dor. 10:1, Veselí - Hroznová Lhota 0:6_(sal, hor)