Branky: 8., 17., 60. Šipka J., 84. Omelka Martin
ŽK: 22. Omelka Martin - 65. Miroš J., 78. Straka J. Diváci: 130.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Radek Omelka (laik), Karel Vaculík (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J. (86. Šurmánek J.), Stojaspal M. (70. Abrhám Roman), Omelka Martin (84. Snopek A.), Omelka Marek, Laga D. (84. Výkovič Petr), Krejčiřík Z., Kolaja L. (60. Pitr Lukáš ), Jančík M., Bobčík P., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Hluk B: Bachan L. - Vagai T. (65. Kostelanský Jiří), Tinka T., Straka J., Miroš J., Minařík M., Chytil R., Hrdina I., Dufka J., Bachánek O., Abrhám R.
Trenér: Vlastimil Marek.
V Jarošově se hrál technický fotbal z obou stran. V 8. minutě utekl obráncům rychlý Šipka a skóre se měnilo, 1:0. V 17. minutě střelou k tyči měnil skóre opět kanonýr Šipka, 2:0. Ve 38. minutě měl možnost přímého volného kopu z 18 metrů domácí kapitán Bobčík, ale neproměnil. Druhý poločas začal převahou domácích, kteří v 60. minutě zvýšili opět Šipkou na 3:0 a ten mohl slavit čistý hattrick. Domácí po této brance si vzali oddechový čas, v 84. minutě po hezké spolupráci domácí zvýšili na 4:0 Martinem Omelkou a tím uzavřeli brankový účet.
Nejlepší hráči: Jan Šipka - Robin Chytil

Košíky - Os. Lhota 0:4 (0:1)
Branky: 51. Kuban V., 55. Pešík E., 6. Kusák M., 70. Radoch P.
ŽK: 26. Pól R., 70. Poháněl K. (Košíky). Diváci: 100.
Rozhodčí: Jan Houdek - Dušan Viktora (laik), Miroslav Čagánek (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M. (60. Silný P.), Přílučík L., Pól R. (62. Janováč Z.), Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich D., Šimčík M., Pešík E., Pešík D. (70. Žajdlík M.), Kusák M., Kuban V., Kopeček M. (74. Machala J.), Horák K., Fantura T., Radoch P.
Trenér: Jan Šimčík.
Hned v 1. minutě mohli skórovat domácí, nicméně branku přestřelili. V 6. minutě zahrávali hosté přímý volný kop a Kusák vymetl pavučiny domácí šibenici, 0:1. Ihned po rozehrání mohli domácí odpovědět, když prázdnou branku přestřelil Přílučík, skóre tak zůstalo nezměněno. Domácí se i nadále tlačili dopředu a hosté spoléhali na brejky. V 51. minutě se nepovedeným centrem prosadil hostující Kuban, který zaskočil domácího brankáře, 0:2. V 55. minutě po brejku zvýšil již na 0:3 krásnou střelou Pešík. Na 0:4 v 70. minutě zvýšil Radoch a zápas se jen prakticky dohrával.
Nejlepší hráči: Lukáš Přílučík - Erik Pešík

Nezdenice - Drslavice 1:1 (1:0)

Branky: 20. Šašinka O. - 63. Vidrman T.
ŽK: 76. Machálek J., 87. Pijáček L. (Drslavice). Diváci: 80.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Petr Vápeník (laik), Jiří Barčík (laik).
Nezdenice: Popelka A. - Vystrčil J., Voda M., Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Martinec R. (60. Kandrnál P.), Kociňák J., Kalina P., Jurásek L., Gabrhel R. (68. Kociňák T.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vidrman T., Pijáček L., Orlovský M., Machálek J., Machálek I. (29. Přecechtěl P. ml.), Máčala R., Kňazeje T., Hroch V., Brulík P. (81. Věrný R.).
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Hned po sobotní poledni se hrál vyrovnaný fotbal, který nakonec skončil dělbou bodů. Hned v 8. minutě domácí obránce fauloval drslavického útočníka, rozhodčí nařídil pokutový kop, který hostí neproměnili. Ve 20. minutě zahrávali domácí přímý kop, Šašinkova střela si našla cestu kolem zdi a skončila těsně vedle levé tyče a míč poprvé rozvlnil síť 1:0. Ve 36. minutě běžel sám na gólmana z půlky hřiště Brulík, ale jaho pokus Popelka konečky prstů výtáhl na rohový kop. O tři minuty později Brulík centroval na Vidrmana a ten hlavou srovnal na 1:1.
Nejlepší hráči: Antonín Popelka - Tomáš Vidrman

Slavkov - Bílovice 1:1 (0:1)
Branky: 65. Habarta J. - 38. Vyorálek J. ŽK: 39. Kovačovič M., 51. Mančík M., 58. Šimek P. - 29. Bernatík P., 35. Zlámal Z., 51. Kováč Pe., 60. Řešetka T. Diváci: 40.
Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Martin Sípek, Libor Šimek (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Šimek P., Stojaspal R., Sedlář A. (74. Švardala Z.), Polášek B., Plšek J., Pištěk M. (56. Salát J.), Mančík M., Kovačovič M., Habarta J.
Trenér: Karel Kopeček ml.
Bílovice: Řešetka T. - Zlámal Z. (88. Strapina R.), Zlámal J., Vyorálek J., Kováč Pe., Kaštánek M., Hlaváček P., Hanák M. (60. Mikulka P.), Gajdošík E., Čechmánek O., Bernatík P.
Trenér: Pavol Hýža.
Domácí si už na začátku utkání dokázali vytvořit tlak a bylo jen otázkou času, kdy se jim podaří vsítit branku. Hosté vsázeli především na rychlé brejky, protože obrana domácích nepůsobila zrovna dvakrát jistě. To se potvrdilo ve 38. minutě, kdy bílovičtí hráči doslova rozebrali domácí obranu a Vyorálek dával ze dvou metrů do prázdné brány 0:1. Slavkovským se přece jenom podařilo vyrovnat a to v 65. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil hlavou Habarta 1:1. Oba týmy se do konce utkání snažili zvrátit remízový stav ve svůj prospěch, ale bez úspěchu.
Nejlepší hráči: Petr Zimčík - Jakub Vyorálek

Traplice - Slovácko C 4:1 (1:1)
Branky: 27. (p), 86. (p), 70. Čevela O., 72. Kolínský T. - 3. Zemánek J.
ŽK: 59. Kolínský T. - 59. Heger D., 68. Remeš M. Diváci: 76.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Roman Obdržálek (laik), Antonín Vašek (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Václav, Trávníček A. (60. Michalec T.), Štefka P., Kolínský T. (81. Blecha L. ml.), Huťka L., Gelien R., Čevela O. (89. Bičan M.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Slovácko C: Sedláček L. - Zemánek J. (66. Paška L.), Vašek O., Šišák V., Remeš M., Mareček M., Králík V. (75. Abrhám F.), Huráb J., Heger D., David T., Bučák M. (61. Sánchez F.).
Trenér: Ladislav Pochylý.
Ve 3. minutě se hlavou prosadil Zemánek 0:1. Ve 26. minutě se kopala penalta i na druhé straně, Čevela ji se štěstím proměnil 1:1. Ve druhém poločase se domácí dočkali druhé branky opět Čevelou, který v 70. minutě změnil směr míče. Už předtím se domácí diváci i hráči vehementně dožadovali penalty, ale hostující obránce si nastřelil ruku sám, takže se penalta v souladu s pravidly fotbalu nekopala. V 72. minutě vyrobila hostující obrana chybu, Kolínský 3:1. V 86. minutě zahrál Šišák rukou a z nařízené penalty uazvřel gólový účet Čevela 4:1.
Nejlepší hráči: Ondřej Čevela - neuveden

Šumice - D. Němčí B nehráno
Hosté se nedostavili k utkání ani po uplynutí čekací doby. Dle kuloárních informací měl trenér pět hráčů zraněných, a tak nedokázal sestavit mužstvo pro utkání v Šumicích.

Kudlovice - Zlámanec 7:4 (4:3)
Branky: 17., 55., 66. Maňásek M., 40., 42. Forro M., 20. Blaha K., 89. Turoň T. - 2., 53. Šurmánek M., 22. Duda R., 43. Smolka F. ŽK: 54. Dujka J. - 37. Váňa M., 54. Štefka Z.
Diváci: 58. Rozhodčí: Martin Fišera - Martin Zelený, Karel Andrýsek (laik).
Kudlovice: Benedikt M. - Turoň T., Štulíř M. (89. Hruška M.), Pekárek R., Maňásek M. (79. Mikulica A.), Koutník P., Ježek P., Chmelař P., Forro M. (86. Bohun P.), Dujka J., Blaha K.
Trenér: Tomáš Turoň.
Zlámanec: Sadil L. - Váňa M., Válek L., Šurmánek M., Štefka Z., Smolka F., Jirsák P., Chmela J., Hubáček A. (46. Svízela P.), Duda R. (66. Nimránek M.), Damborský M.
Trenér: Afonso Maquete.
Ve 2. minutě otevřel skóre Šurmánek a poslal hosty do vedení. V 17. minutě Maňásek snížil, 1:1. Ve 20. minutě domácí Blaha zvýšil na 2:1. Hosté se snažili také prosadit, Duda 2:2. Domácí se prosadili po poločase ještě dvakrát, když zvyšoval Forro a tentýž hráč i ve 42. minutě na 4:2. Hosté se nechtěli vzdát a tak Smolka ihned po rozehrání snížil na 4:3. ve druhém poločase první těžili hosté, kdy snížili na 4:4. Zbytek zápasu patřil domácím, kteří se ještě 3 golové prosadili. Gólovou tečku udělal Turoň, 7:4.
Nejlepší hráči: Tomáš Turoň - Martin Šurmánek

Košíky - Šumice 2:0 (2:0)
Branky: 13. Kaštánek J., 40. Ovsík J.
ŽK: 47. Poháněl J., 80. Večeřa M. - 80. Mach M. Diváci: 60.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Lukáš Mikulka, Petr Mařák (laik).
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík L., Pól R. (80. Janováč Z.), Poháněl K., Poháněl J. (90. Vojtek P.), Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z. (60. Večeřa M.).
Trenér: Vítěslav Kaštánek.
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Valášek P. (83. Zálešák F.), Pilka S., Pilka I., Pančocha J., Ondřej T., Marek V., Mach M., Kúdela R. (80. Kreisel J.), Jančařík M. (46. Ondřej V.).
Trenér: Josef Janíček.
Začátek dohrávky 16. kola byl svižný z obou stran, ale více štěstí při první útočné akci měli domácí. Ve 13. minutě centroval Kaštánek do pokutového území tak šťastně, že trefil tyč a od ní se míč odrazil do hostujícho gólmana a za brankovou čáru - 1:0. Ve 40. minutě Ovsík přešel po pravé straně celou hostující obranou a střelou k tyči zvýšil na 2:0. Druhý poločas byl spíše dobýváním domácí branky. V 70. minutě nastřelil břevno z 25 m Žampach. Šumice tlačily do poslední minuty, ale bez gólového efektu.
Nejlepší hráči: Adam Ondruch - Josef Pančocha