Trefa pro senátora

Uherské Hradiště Sport 22 / 10 / 2014

Brankou, která může směle kandidovat na gól měsíce, otevřel skóre Veliče Šumulikoski, který z ní měl velkou radost.
Míč mi odskočil proti levačce a řekl jsem si, že to zkusím. Samozřejmě že jsem s takovou trefou spokojený.
Na cestě je přírůstek do rodiny, takže takhle povedená branka bude patřit jemu?
Bude to holčička, takže spíš bych ji věnoval synovi. Dnes bych ji ale věnoval rád za celé Slovácko i našemu novému senátorovi. Pana Valentu jsem podporoval a jsem rád, že dnes vyhrál. Posílám mu gratulaci.
S výsledkem utkání ale asi tak úplně spokojený být nemůžete.
No, tak to zklamaný jsem. Mohli jsme vyhrát. I za stavu 2:2 jsme měli šanci na vítěznou branku. Bod ale nakonec bereme.
Spokojený nakonec mohl být především divák. Takový fotbal se musí líbit.
To se nedivím. I my můžeme být spokojeni s ofenzívou, ale v defenzívě bylo pár chyb a z nich jsme dostali branky. Na defenzívě musíme zapracovat.
Nepovolili jste podvědomě v kabině? Přece jen dvoubrankové vedení...
Určitě ne. Tak, jak se povedly dva góly v první půli nám, tak se povedly ve druhé půli zase domácím. Remíza je nakonec asi spravedlivá.
Takový výkon před zápasem s Plzní, to musí zvednout po prohře s Baníkem sebevědomí?
S Baníkem to byla nespravedlivá prohra. I v deseti jsme nehráli zle a spíš by tomu zápasu slušela remíza. Ten gól z 93. minuty nás srazil, ale Baníku jsme to vrátili v poháru a na Plzeň si nemáme proč nevěřit.