Trenéra stále zaskakuje Štěrbová

Trenéra stále zaskakuje Štěrbová
Foto: sal
Kunovice Sport 19 / 07 / 2011

Vedení klubu z Kunovic nepanikaří, času je stále dost

Házenkářky Kunovic jsou stále bez trenéra! Snaha vedení klubu o angažování nástupce velezkušené Věry Tománkové, která opustila kormidla po oslavách prvoligového postupu, zatím nepadla na úrodnou půdu. „Stále jednáme, ale není to vůbec jednoduché. Trenéři jsou nedostatkové zboží,“ posteskla si Helena Lahodná, předsedkyně klubu z Bělinky.
V táboře nováčka prvoligové scény ale nepanikaří, času je stále dost. „Soutěž zvedá oponu až na sklonku září a navíc tým zatím poctivě trénuje pod vedením jedné z nejzkušenějších hráček v kádru Jarmily Štěrbové, která v minulé sezoně byla na střídavém startu v kádru českého šampiona z Veselí nad Moravou,“ prozradila Lahodná. Když klub nesežene trenéra do konce července, pojede na plánované týdenní soustředění do Radějova bez něj. „Určitě ale nenecháme trénování jen na Jarce, kouče chceme. Jen musíme být trpěliví,“ říká šéfka klubu. Štěrbové navíc s ordinováním tréninkových jednotek pomáhá Peter Sabadka, kouč Veselí. „Je jí po ruce radou, je jakýmsi konzultantem při sestavování kondičního tréninku,“ dodává Lahodná.
Kunovjanky si aktuálně dopřávají sluníčka a letního „nicnedělání“, začátkem srpna je však čeká už zmíněné soustředění v Radějově a po něm už se rozjede série turnajů a přátelských zápasů. „V itineráři máme turnaj v Senici od dvacátého srpna a pak bychom rádi ještě na tradiční turnaj do Otrokovic. Čekáme jen na potvrzení pozvánky od organizátorů,“ uvedla předsedkyně klubu.
Jeho staronovými tvářemi jsou brankářka Ivana Polášková, která se vrátila z hostování v Bánově, a Eva Romanová, sestra šéfky klubu. Není však vyloučené, že její služby tým nakonec nevyužije... „Hrozí, že pojede pracovně do Anglie. Ale ještě není nic hotové. Uvidíme,“ podotkla Lahodná.

autor: PETR ČECH

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace