Třetí kolo opět bez vítěze

Třetí kolo opět bez vítěze
Slovácko Sport 23 / 08 / 2010

Ani třetí kolo Slovácké sedmy neurčilo vítěze přímo. Tentokrát se třem tipujícím podařilo uhrát po třinácti bodech. Rozhodovat se tak bude opět po telefonu.
O vítězi druhého kola, kterým se stal Libor Jelínek, také rozhodovala tipovací otázka, kolik diváků navštíví utkání Slovácko - Ústí. Tip vítěze byl 5759. Utkání navštívilo 5562 diváků. Tipy ostatních soutěžících: Koudela 7850, Rachůnek 6450, Šurmánková 5060, Mahdal 6100.

13 Hubáček A. (Kun.), Kostková M. (Kroměříž), Hoferek O. (Topolná).

12 Kovařík L. (UO), Mikulka J. (Topolná), Schnürmacherová J. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Kirchner M. (Kun.), Mikulka T. (Topolná).
11 Bukvald A. (SM), Michalcio Z. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Neděla J. (Popovice), Schnürmacher F. (UB), Pokorák V. (Ořechov), Michalec R. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Dvořáčková M. (Třebíč), Vacula P. (UB).
10 Kopeček K. (UB), Gášek J. (UH), Hanák K. (Drslavice), Slováček K. (UH), Mařák I. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Kraváček B. (Kudlovice), Slováček D. (Brno), Gottvald J. (Kudlovice), Pipal V. (Sady), Doležal T. (UH), Rozsypálek O. (Javorovec), Skopal L. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Brhel M. (SM), Remeš L. (Kněžpole), Gajdošík P. (Topolná).
9 Fiala L. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Pongo Ľ. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Pauřík A. (Kněžpole), Červenka J. (Tupesy), Trávníčková A. (Traplice), Kalina L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Horký J. (Nedakonice), Hanáček P. (Jar.), Mazůrek J. (Kun.), Podškubka L. (Vlčnov), Jahoda P. (Nivnice), Kyncl J. (SM), Maňásková M. (Nedakonice), Šupka F. (Kun.), Kozelek V. (Topolná), Kadlčík M. (Popovice).
8 Gajdošík S. (UH), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Hřib J. (Šumice), Gajdošík F. (Jar.), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Mikulec F. (UH), Měrková V. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Thomayerová J. (UB), Křiklavová M. (Osvětimany), Zichová L. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Šťasta J. (Huštěnovice), Jelínek L. (UH), Stehlík P. (UB), Pospíšil A. (Bílovice), Stehlíková M. (UB), Bartoň P. (Buchlovice), Andrlíková A. (Záhorovice), Brož M. (Jar.), Janošek T. (Kudlovice), Kloček K. (Traplice), Bělovský M. (Kněžpole).
7 Šašinka J. (Záhorovice), Ludvíček J. (Boršice), Měrka M. (Jar.), Medek J. (Topolná), Omelka J. (Bánov), Salvet L. (Bojkovice), Maroňák V. (UH), Javor J. (Vlčnov), Vaculová L. (UB), Lekeš L. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Zemek J. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Rozsypálek M. (Jar.), Večeřa P. (UH), Gabriel P. (UH), Jančík M. (Jar.), Šurmánek M. (Jar.), Krsička P. (Sušice), Sklenka D. (Ořechov), Slováčková M. (SM), Dohnal T. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Horká J. (UH), Mahdal T. (Bánov), David T. (UH).
6 Mazůrek J. (Boršice), Pauřík J. (Kun.), Beneš F. (ONV), Trávníček V. (Nedakonice), Blaha K. (Huštěnovice), Šrámek P. (UH), Kolaja A. (Svárov), Štěpaník M. (Babice), Pavelka S. (Kudlovice), Macela M. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Hubáček P. (Březolupy), Bureš J. (Sady), Krsičková M. (Sušice), Jančová Z. (D. Němčí), Bilavčík J. (Mistřice).
5 Berec L. (Bystřice p/L), Brázdil Z. (UH), Brož Z. (Jar.), Procházka J. (Tupesy), Šumíček I. (Kudlovice), Schön J. (Mistřice), Řihák M. (UB), Vacula L. (UB), Kučík I. (Jankovice), Prokeš M. (SM), Borýsek Z. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Rachůnek P. (Havřice), Kundera M. (SM), Křůmal P. (Březolupy), Šurmánková A. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Rýc F. (Svárov), Machalová J. (Záhorovice), Abrhámová M. (UH), Vaškových M. (UH), Jančová P. (D. Němčí), Boček D. (UH), Balaštík A. (Sady).
4 Hladiš L. (Šumice), Svoboda L. (Podolí), Koudela A. (Bojkovice), Remeš V. (Kněžpole), Bělovská J. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Ševčík P. (UB), Hykl D. (Jar.), Mikulka L. (Topolná), Máčala J. (Vážany), Šenk P. (UH).
3 Hejda V. (SM), Mazurková J. (UH), Bukvald P. (SM), Zemková M. (UB), Rýc Z. (Svárov), Kaňovská M. (Bílovice).
2 Berecka V. (Březolupy).

Průběžné pořadí
33 Kostková M. (Kroměříž).
29 Svoboda P. (M. Písek), Schnürmacherová J. (UB).
28 Gášek J. (UH), Skopal L. (Kudlovice).
27 Fiala L. (UH), Slováček D. (Brno).
26 Hubáček A. (Kun.), Šimík V. (Nedakonice), Tomáštík P. (Záhorovice), Kirchner M. (Kun.).
25 Gajdošík S. (UH), Bukvald A. (SM), Slováček K. (UH), Pospíšil R. (Bílovice), Doležal T. (UH), Rozsypálek O. (Javorovec).
24 Mikulka J. (Topolná), Hanák K. (Drslavice), Michalec R. (UH), Bartoň P. (Buchlovice), Mahdal T. (Bánov).
23 Ludvíček J. (Boršice), Blaha K. (Huštěnovice), Thomayerová J. (UB), Zichová L. (UH), Krsička P. (Sušice), Kozelek V. (Topolná), Dohnal T. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Brhel M. (SM), Vacula P. (UB), Jančová P. (D. Němčí).
22 Kovařík L. (UO), Brázdil Z. (UH), Michalcio Z. (UH), Javor J. (Vlčnov), Horký J. (Nedakonice), Šťasta J. (Huštěnovice), Mikulka T. (Topolná), Kadlčík M. (Popovice), Vacula P. (UB), Brož M. (Jar.), David T. (UH).
21 Křůmal F. (Březolupy), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Borýsek Z. (UH), Neděla J. (Popovice), Mařák I. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Mazůrek J. (Kun.), Šupka F. (Kun.), Pipal V. (Sady), Kaňovský M. (Bílovice), Jančová Z. (D. Němčí), Dvořáčková M. (Třebíč), Bělovský M. (Kněžpole).
20 Šašinka J. (Záhorovice), Hřib J. (Šumice), Mikulec F. (UH), Omelka J. (Bánov), Kalina L. (UB), Schnürmacher F. (UB), Podškubka L. (Vlčnov), Rachůnek P. (Havřice), Bukvald P. (SM), Jelínek L. (UH), Jančík M. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.), Andrlíková A. (Záhorovice).
19 Mazůrek J. (Boršice), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Gajdošík F. (Jar.), Měrka M. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Salvet L. (Bojkovice), Koudela A. (Bojkovice), Vaculová L. (UB), Zemek J. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Kraváček B. (Kudlovice), Večeřa P. (UH), Gabriel P. (UH), Stehlík P. (UB), Hrubošová J. (Kněžpole), Bureš J. (Sady), Krsičková M. (Sušice).
18 Trávníčková A. (Traplice), Zelinka P. (D. Němčí), Kundera M. (SM), Slováčková M. (SM), Schnürmacher F. (UB).
17 Pauřík A. (Kněžpole), Křiklavová M. (Osvětimany), Křiklava Z. (Osvětimany), Bánovský A. (Kněžpole), Kolaja A. (Svárov), Pavelka S. (Kudlovice), Machalová J. (Záhorovice), Abrhámová M. (UH), Remeš L. (Kněžpole).
16 Berec L. (Bystřice p/L), Brož Z. (Jar.), Mazurková J. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Schön J. (Mistřice), Medek J. (Topolná), Řihák M. (UB), Svoboda L. (Podolí), Kučík I. (Jankovice), Šrámek P. (UH), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Macela M. (UH), Kyncl J. (SM), Křůmal P. (Březolupy), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Hubáček P. (Březolupy), Pospíšil A. (Bílovice), Sklenka D. (Ořechov), Gajdošík P. (Topolná).
15 Pauřík J. (Kun.), Beneš F. (ONV), Pongo Ľ. (UH), Procházka J. (Tupesy), Prokeš M. (SM), Jančová M. (D. Němčí), Bělovská J. (Kněžpole), Bělovský Z. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Jahoda P. (Nivnice), Rýc Z. (Svárov), Hykl D. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Šurmánek M. (Jar.), Stehlíková M. (UB), Šenk P. (UH), Horká J. (UH), Balaštík A. (Sady).
14 Vacula L. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Rosík V. (Kudlovice), Hanáček P. (Jar.), Kovařík Z. (Sady), Rýc F. (Svárov), Mikulka L. (Topolná), Janošek T. (Kudlovice).
13 Hladiš L. (Šumice), Maroňák V. (UH), Červenka J. (Tupesy), Maňásková M. (Nedakonice), Boček D. (UH), Kloček K. (Traplice).
12 Kopeček K. (UB), Dvouletý R. (Nedakonice), Kaňovská M. (Bílovice), Vaškových M. (UH).
11 Srnec J. (UB), Krpal A. (Stříbrnice), Volčík V. (UH).
10 Hejda V. (SM), Lekeš L. (UB), Garžík K. (UH), Vlk V. (Jalubí), Doležalová M. (UH), Kozelek O. (Kněžpole), Gottvald J. (Kudlovice).
9 Berecka V. (Březolupy), Janík M. (UO), Máčala J. (Vážany).
8 Blahová B. (SM).
7 Melichárek V. (Jar.).
6 Dobeš A. (UH), Trávníček V. (Nedakonice), Bilavčík J. (Mistřice).
5 Zemková M. (UB), Tomáštík J. (Záhorovice).
4 Tomešek Z. (Velká n/V.).
3 Hruboš L. (Kněžpole).

Správné výsledky 3. kola
1.3:1    2. 1:1    3. 1:0    4. 2:1    5. 3:1    6. 2:0    7. 1:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace