Třetí kolo, pětice výherců

Třetí kolo, pětice výherců
Uherské Hradiště Sport 24 / 04 / 2014

Ani třetí kolo Senzasport Slovácké sedmy nepřineslo vítěze přímo. Tentokrát se štěstí usmálo hned na pětici tipujících, mezi kterými se rozhodne v telefonickém rozstřelu. O vítězi kola druhého také rozhodoval telefon a přesnější mušku měl Miroslav Plundrák, který odpověděl na otázku, kolik branek padne v OS sk. A, 25 branek. Celkem padlo 18 branek, jeho soupeř Lukáš Hruboš tipoval 30 branek.

11 J. Koželuha (Zlechov), P. Hlavinka (Jar.), Z. Brož (Jar.), Z. Brázdil (UH), Z. Kovařík (Sady).
10 F. Šupka (Kun.), M. Brožová (Jar.), K. Šturma (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), L. Mikulka (Spytihněv), R. Holásek (UH), M. Krsičková (Sušice), Z. Borýsek (UH), M. Měrka (Mistřice), P. Salvet (Bojkovice).
9 L. Svoboda (Podolí), M. Jančová (D. Němčí), K. Slováček (UH), R. Svoboda (Sady), A. Zpěvák (Sady), K. Kopeček (UB), L. Jelínek (UH), V. Měrková (Mistřice), J. Horký (Nedakonice), J. Hřib (Šumice), R. Dvouletý (Nedakonice), M. Řihák (UB), F. Gajdošík (Tupesy).
8 M. Janůšek (UH), F. Botek (Kudlovice), R. Kouřil (UH), J. Šurmánek (Jar.), L. Kalinová (UB), L. Bartoňová (Buchlovice), A. Bánovský (Kněžpole), F. Kozelek (Topolná), S. Tinka (D. Němčí), S. Pavelka (Kudlovice), Z. Blaha (Korytná), J. Matulka (UH), R. Měrka (Mařatice), A. Kolaja (Svárov), V. Melichárek (Jar.), J. Červenka (Tupesy), D. Jakšík (Jar.), M. Schön (Mistřice), J. Svobodová (Jar.), S. Gajdošík (UH), P. Ševčík (UB).
7 J. Mazůrek ml. (Kun.), L. Hruboš (Kněžpole), B. Kraváček (Kudlovice), J. Pauřík (Kun.), M. Zapletal (Kudlovice), P. Škrášek (UH), L. Zichová (Traplice), I. Mařák (UH), M. Macela (Mařatice), M. Kovařík (Sady), V. Pipal (Sady), V. Kadlčíková (Popovice), J. Bělovská (Kněžpole), I. Kučík (Jankovice), J. Ludvíček (Boršice), M. Janošek (Kudlovice), F. Vaverka (Huštěnovice), L. Remeš (Kněžpole), J. Kalus (UH), L. Kalina (UB), P. Svoboda (Mor. Písek), L. Kovařík (UO), F. Křůmal (Březolupy), V. Jančík (Jar.).
6 F. Rýc (Svárov), M. Kundera (SM), M. Weintrittová (Míkovice), I. Štefko (UB), Z. Rýc (Svárov), J. Hrubošová (Kněžpole), P. Zelinka (D. Němčí), J. Doležal (UH), M. Šurmánek (Jar.), Z. Jančová (D.Němčí), A. Janošková (Kudlovice), C. Zach (Boršice), A. Kolaja ml. (Svárov), P. Krsička (Sušice), A. Jašová (Veletiny), K. Blaha (Huštěnovice), A. Pauřík (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Schön (Mistřice), V. Šimík (Nedakonice), L. Němeček (Košíky).
5 M. Páchová (Polešovice), J. Srnec (UB), K. Blaha ml. (Huštěnovice), V. Volčík (UH), P. Jančová (D. Němčí), J. Mikulková (Spytihněv), V. Remeš (Kněžpole), J. Zemek (UB), M. Zapletalová (Vlčnov), V. Kieryk (Mařatice), V. Horká (Buchlovice), P. Janošek (Kudlovice), A. Trávníčková (Traplice), Z. Kršek (Jalubí), M. Rozsypálek (Jar.), R. Barkovsi (Kudlovice).
4 M. Dlapa (UB), D. Hykl (Jar.), P. Večeřa (UH), V. Remeš ml. (Kněžpole), T. Doležal (UH), J. Omelka (Bánov), M. Čech (Kudlovice), J. Mazurková (UH).
3 M. Vaškových (UH), M. Hruboš (Kněžpole), R. Dvouletá (Nedakonice), D. Slováček (Brno), M. Kučera (UH), O. Hlavinka (Jar.), A. Janošek (Kudlovice), Z. Křiklava (Osvětimany).
2 L. Mikulík (Kudlovice), J. Šašinka (Záhorovice), O. Blaha (Mistřice), L. Salvet (Bojkovice), T. Janošek (Kudlovice), P. Gabriel (UH), M. Bělovský (Kněžpole), P. Křůmal (Březolupy), J. Medek (Topolná).

Průběžné  pořadí
27 S. Pavelka (Kudlovice).
26 M. Krsičková (Sušice).
25 L. Hruboš (Kněžpole).
22 P. Salvet (Bojkovice).
21 V. Měrková (Mistřice), K. Šturma (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice).
20 F. Gajdošík (Tupesy), J. Doležal (UH), J. Kalus (UH), K. Kopeček (UB).
19 P. Zelinka (D. Němčí), P. Hlavinka (Jar.), F. Šupka (Kun.), L. Remeš (Kněžpole), Z. Brož (Jar.).
18 M. Jančová (D. Němčí), Z. Borýsek (UH), Z. Rýc (Svárov), J. Horký (Nedakonice), P. Škrášek (UH), I. Kučík (Jankovice), J. Šurmánek (Jar.), M. Plundrák (Mor. Písek), R. Měrka (Mařatice).
17 A. Zpěvák (Sady), I. Mařák (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Šurmánek (Jar.), M. Kučera (UH), R. Barkovsi (Kudlovice), L. Kalinová (UB).
16 M. Schön (Mistřice), M. Rozsypálek (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), J. Červenka (Tupesy), J. Zemek (UB), R. Svoboda (Sady), M. Janůšek (UH), F. Kozelek (Topolná), J. Koželuha (Zlechov), L. Zichová (Traplice), L. Jelínek (UH), V. Kadlčíková (Popovice), F. Botek (Kudlovice), J. Srnec (UB).
15 Z. Jančová (D.Němčí), L. Kalina (UB), T. Doležal (UH), S. Gajdošík (UH), Z. Brázdil (UH), Z. Kovařík (Sady), P. Krsička (Sušice), P. Ševčík (UB), T. Janošek (Kudlovice), J. Svobodová (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Kolaja (Svárov), V. Volčík (UH), K. Blaha ml. (Huštěnovice), A. Kolaja ml. (Svárov).
14 F. Rýc (Svárov), L. Bartoňová (Buchlovice), J. Matulka (UH), V. Kieryk (Mařatice), P. Janošek (Kudlovice), M. Macela (Mařatice), J. Schön (Mistřice), A. Janošek (Kudlovice), M. Řihák (UB).
13 R. Kouřil (UH), J. Medek (Topolná), A. Bánovský (Kněžpole), Z. Kršek (Jalubí), M. Měrka (Mistřice), L. Svoboda (Podolí), V. Remeš (Kněžpole), J. Mazůrek st. (Kun.), A. Janošková (Kudlovice), J. Hřib (Šumice), O. Hlavinka (Jar.), L. Mikulka (Spytihněv), V. Jančík (Jar.), V. Melichárek (Jar.), K. Slováček (UH), V. Horká (Buchlovice), F. Vaverka (Huštěnovice), P. Křůmal (Březolupy), J. Ludvíček (Boršice).
12 F. Křůmal (Březolupy), M. Kundera (SM), V. Remeš ml. (Kněžpole), B. Kraváček (Kudlovice), L. Kovařík (UO), R. Holásek (UH), J. Pauřík (Kun.), P. Svoboda (Mor. Písek), D. Jakšík (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), M. Kovařík (Sady), Z. Křiklava (Osvětimany), S. Tinka (D. Němčí), R. Dvouletý (Nedakonice), Z. Blaha (Korytná).
11 M. Bělovský (Kněžpole), J. Mazurková (UH), M. Janošek (Kudlovice), D. Slováček (Brno), L. Mikulík (Kudlovice), D. Hykl (Jar.).
10 A. Pauřík (Kněžpole), K. Blaha (Huštěnovice), M. Čech (Kudlovice), J. Hrubošová (Kněžpole), J. Šašinka (Záhorovice), M. Brožová (Jar.), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Mikulková (Spytihněv).
9 P. Jančová (D. Němčí), V. Pipal (Sady), J. Omelka (Bánov), P. Gabriel (UH), A. Trávníčková (Traplice).
8 O. Blaha (Mistřice), M. Dlapa (UB), R. Dvouletá (Nedakonice), I. Štefko (UB), P. Večeřa (UH).
7 C. Zach (Boršice), V. Šimík (Nedakonice).
6 L. Salvet (Bojkovice), A. Jašová (Veletiny), O. Adamík (Huštěnovice), L. Němeček (Košíky), M. Vaškových (UH), M. Páchová (Polešovice).
5 M. Pipalová (Sady), Š. Kret (D. Němčí).
4 R. Lux (UB), M. Hruboš (Kněžpole), M. Doležalová (UH).
2 O. Kozelek (Kněžpole), K. Beneš (Kun.), R. Pospíšil (Bílovice).
1 B. Zelinka (D. Němčí), A. Krpal (Stříbrnice).
VÝSLEDKY 3. KOLA
1. 2:1   2. 4:0   3. x:x   4. 3:2   5. 0:3   6. 3:2  7. 4:2


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace