Třetí kolo pro Doležala

Třetí kolo pro Doležala
Uherské Hradiště Sport 21 / 04 / 2016

V pořadí třetím vítězem Aquapark Slovácké sedmy se stal Tomáš Doležal, který získal jedenáct bodů a vyšvihl se spolu s Věrou Šipkovou do čela průběžného pořadí.

11 T. Doležal (UH).
10 D. Hykl (Jar.), L. Mikulík (Kudlovice).
9 J. Zemek (UB).
8 V. Šipková (Jar.), A. Kolaja (Svárov), I. Mařák (UH), J. Janíček (Bojkovice), J. Jakšík (Topolná), Z. Brož (Jar.), J. Medek (Topolná), M. Bělovský (Kněžpole), R. Dvouletý (Nedakonice).
7 E. Ebner (SM), M. Doležalová (UH), L. Kalina (UB), P. Svoboda (Mor. Písek).
6 M. Janůšek (UH), Z. Borýsek (UH), M. Anger (Jar.), J. Mazurková (UH), M. Zapletal (Kudlovice), J. Červenka (Tupesy), R. Dvouletá (Nedakonice), O. Hlavinka (Jar.), L. Mikulka (Spytihněv).
5 M. Kotásková (UH), L. Lekeš (Bánov), L. Kovařík (UO), M. Kundera (SM), I. Štefko (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Hanáček (UB), F. Kozelek (Topolná), R. Kouřil (UH), J. Čech (UH), B. Kraváček (Kudlovice), L. Kalinová (UB), K. Šturma (Jar.), P. Krsička (Sušice), J. Omelka (Bánov), V. Volčík (UH), C. Zach (Boršice), V. Kieryk (Mařatice), M. Jančová (D. Němčí), Z. Rýc (Svárov).
4 J. Schön (Mistřice), P. Vanda (SM), I. Kučík (Jankovice), V. Melichárek (Jar.), M. Měrka (Mistřice), J. Javor (Vlčnov), O. Adamík (Huštěnovice), F. Rýc (Svárov), M. Mikliš ml. (Těšov), M. Weintrittová (Míkovice), P. Zelinka (D. Němčí), A. Pauřík (Kněžpole), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazůrek st. (Kun.), F. Šupka (Kun.), M. Brožová (Jar.), S. Gajdošík (UH), Z. Mahdalík (Korytná), P. Večeřa (UH), L. Omelková (Bánov), R. Měrka (Mařatice), V. Remeš (Kněžpole), A. Krpal (Stříbrnice), J. Matulka (UH), M. Krsičková (Sušice), J. Horký (Nedakonice), L. Zichová (Traplice), V. Tomáštík (UH).
3 M. Schön (Mistřice), P. Škrášek (UH), V. Měrková (Mistřice), A. Trávníčková (Traplice), R. Holásek (UH), K. Kopeček (UB).
2 L. Svoboda (Podolí), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Křiklavová (Osvětimany), J. Hřib (Šumice), M. Rozsypálek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), A. Zpěvák (Sady), J. Bělovská (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole), M. Mikliš st. (Těšov), P. Hlavinka (Jar.), P. Ševčík (UB), F. Kocáb (Nedachlebice).
1 Z. Křiklava (Osvětimany), M. Hyklová (Jar.), Z. Brázdil (UH), M. Hlavinková (Jar.), F. Botek (Kudlovice), M. Vaškových (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Jančová (D. Němčí), M. Čech (Kudlovice), Z. Jančová (Ostrava), J. Nikl (UH), J. Pauřík (Kun.), J. Koželuha (Zlechov).

Průběžné pořadí

26 T. Doležal (UH), V. Šipková (Jar.).
25 J. Červenka (Tupesy).
24 I. Štefko (UB).
23 M. Janůšek (UH).
22 P. Škrášek (UH).
21 M. Brožová (Jar.), A. Kolaja (Svárov), D. Hykl (Jar.).
20 M. Doležalová (UH), M. Zapletal (Kudlovice), L. Kalina (UB).
19 J. Jakšík (Topolná), P. Krsička (Sušice), M. Plundrák (Mor. Písek), B. Kraváček (Kudlovice), R. Dvouletý (Nedakonice).
18 P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Brož (Jar.), M. Hlavinková (Jar.), S. Gajdošík (UH), L. Mikulík (Kudlovice), M. Jančová (D. Němčí), R. Dvouletá (Nedakonice), V. Kadlčíková (Popovice), L. Mikulka (Spytihněv).
17 M. Kundera (SM), F. Rýc (Svárov), Z. Borýsek (UH), J. Medek (Topolná), O. Adamík (Huštěnovice), J. Zemek (UB), O. Hlavinka (Jar.).
16 M. Anger (Jar.), F. Kozelek (Topolná), A. Pauřík (Kněžpole), L. Kalinová (UB), I. Mařák (UH), V. Tomáštík (UH), F. Kocáb (Nedachlebice), F. Botek (Kudlovice), R. Kouřil (UH), L. Zichová (Traplice).
15 K. Kopeček (UB), J. Janíček (Bojkovice), J. Čech (UH), M. Mikliš st. (Těšov), P. Zelinka (D. Němčí), J. Schön (Mistřice), J. Omelka (Bánov), E. Ebner (SM), A. Trávníčková (Traplice), M. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), V. Volčík (UH), K. Blaha (Huštěnovice), P. Večeřa (UH).
14 J. Hřib (Šumice), I. Kučík (Jankovice), J. Horký (Nedakonice), L. Hanáček (UB), J. Mazurková (UH), K. Šturma (Jar.), M. Krsičková (Sušice).
13 V. Melichárek (Jar.), M. Kotásková (UH), P. Ševčík (UB), M. Weintrittová (Míkovice), P. Hlavinka (Jar.), L. Kovařík (UO), M. Rozsypálek (Jar.).
12 J. Koželuha (Zlechov), Z. Rýc (Svárov), J. Javor (Vlčnov), Z. Brázdil (UH), F. Šupka (Kun.), A. Krpal (Stříbrnice).
11 V. Kieryk (Mařatice), L. Omelková (Bánov), M. Křiklavová (Osvětimany), Z. Mahdalík (Korytná), C. Zach (Boršice), M. Vaškových (UH), R. Holásek (UH).
10 A. Kolaja ml. (Svárov), P. Jančová (D. Němčí), A. Zpěvák (Sady), J. Mazůrek st. (Kun.), L. Svoboda (Podolí).
9 Z. Bělovský (Kněžpole), M. Čech (Kudlovice), M. Schön (Mistřice).
8 J. Nikl (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Hyklová (Jar.), A. Bánovský (Kněžpole).
7 V. Remeš (Kněžpole), P. Vanda (SM), J. Pauřík (Kun.), J. Mazůrek ml. (Kun.).
6 J. Bělovská (Kněžpole), L. Lekeš (Bánov).
5 P. Hanáček (Jar.).
4 R. Měrka (Mařatice), M. Mikliš ml. (Těšov), Š. Kret (D. Němčí), M. Měrka (Mistřice).
3 V. Měrková (Mistřice).
2 J. Mikulková (Spytihněv), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
1 Z. Jančová (Ostrava).

VÝSLEDKY 3. KOLA
1. 0:2   2. 2:1   3. 0:2   4. 1:1   5. 4:4   6. 1:1   7. 4:0


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace