Třetí kolo pro Gabriela

Třetí kolo pro Gabriela
Uherské Hradiště Sport 22 / 08 / 2011

Z vítězství ve třetím kole Slovácké sedmy se může radovat Petr Gabriel z Uh. Hradiště se čtrnácti body.
14 Gabriel P. (UH).
12 Plundrák M. (M. Písek).
11 Zpěvák A. (Sady), Procházka J. (Tupesy), Svoboda P. (M. Písek), Měrková V. (Jar.), Křiklava Z. (Osvětimany), Kalina L. (UB), Vaculová L. (UB), Hykl D. (Jar.), Kyncl J. (SM), Kadlčíková V. (Popovice).
10 Bukvald A. (SM), Zichová L. (UH), Zemek J. (UB), Kovařík Z. (Sady), Kolařík R. (Sady), Salvet P. (Bojkovice), Doležal T. (UH), Hruboš L. (Kněžpole), Vaškových M. (UH), Boček D. (UH), Kozelek O. (Kněžpole).
9 Kret Š. (UO), Brázdil Z. (UH), Mazurková J. (UH), Botek F. (Kudlovice), Šumíček I. (Kudlovice), Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Kozelek F. (Topolná), Vávra J. (Tupesy), Kučík I. (Jankovice), Schnürmacher F. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole), Šťasta J. (Huštěnovice), Kundera M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Jelínek L. (UH), Šupka F. (Kun.), Dohnal T. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Knot T. (UH), Mahdal T. (Bánov), Kromsián V. (UH).
8 Hladiš L. (Šumice), Volařík R. (Nivnice), Šašinka J. (Záhorovice), Hřib J. (Šumice), Schön J. (Mistřice), Trávníčková A. (Traplice), Remeš V. (Kněžpole), Hanák K. (Drslavice), Pokorák V. (Ořechov), Bělovská J. (Kněžpole), Pavelka S. (Kudlovice), Janík M. (UO), Bukvald P. (SM), Rozsypálek M. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Doležalová M. (UH), Kadlčík M. (Topolná), Vacula P. (UB), Horká V. (Buchlovice), Omelka M. (Bánov), Bartošíková L. (UH).
7 Volaříková L. (Nivnice), Brulíková A. (Šumice), Janůšek M. (UH), Vaverka F. (Huštěnovice), Blaha K. (Huštěnovice), Ebner E. (SM), Omelka J. (Bánov), Slováček K. (UH), Borýsek Z. (UH), Jahodová M. (Nivnice), Ševčík P. (UB), Večeřa P. (UH), Podškubková H. (Vlčnov), Weintrittová M. (Míkovice), Nepraš P. (Jar.), Bureš J. (Sady), Hrubošová J. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Volčík V. (UH), Blažek A. (Kun.), Krsička P. (Sušice), Rýc F. (Svárov), Slováčková M. (SM), Abrhámová M. (Mařatice), Remeš L. (Kněžpole), Janošek P. (Kudlovice).
6 Hubáček A. (Kun.), Kopeček K. (UB), Bublík E. (SM), Michalcio Z. (UH), Španiel O. (M. Písek), Křůmalová M. (Březolupy), Mikliš st. M. (Těšov), Medek J. (Topolná), Vacula L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Haluza M. (Těšov), Garžík K. (UH), Vlachynský M. (Sady), Mikulčíková Z. (Popovice), Křůmal P. (Březolupy), Schön M. (Mistřice), Pospíšil A. (Bílovice), Bartoň P. (Buchlovice), Kaňovský M. (Bílovice), Hoferek O. (UH), David T. (Sady).
5 Pauřík J. (Kun.), Křůmal F. (Březolupy), Šimík V. (Nedakonice), Javor J. (Vlčnov), Bánovský A. (Kněžpole), Kolaja A. (Svárov), Kaňovský T. (Bílovice), Stehlík P. (UB), Zapletalová M. (Vlčnov), Rozsypálek Z. (Javorovec), Kozelek V. (Kněžpole), Mikulka L. (Topolná), Dvořáčková M. (Třebíč), Glac J. (ONV).
4 Gajdošík S. (UH), Fiala L. (UH), Kužela M. (Vlčnov), Matulka J. (UH), Měrka M. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Řihák M. (UB), Surma J. (Sady), Horký J. (Nedakonice), Hanáček P. (Jar.), Tomáštík P. (Záhorovice), Mazůrek st. J. (Kun.), Holásek R. (UH), Pospíšil R. (Bílovice), Melichárek V. (Jar.), Mikliš M. (Těšov), Stehlíková M. (UB), Vávra M. (Kostelany n/M), Princová M. (Kun.), Vacula P. (UB), Vaškových R. (Ořechov), Dufka M. (H. Němčí), Bělovský M. (Kněžpole).
3 Ludvíček J. (Boršice), Koudela A. (Bojkovice), Neděla J. (Popovice), Dobeš A. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Mařák I. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Blahuš I. (Sady), Blažková R. (UH), Slováček D. (Brno), Měrka R. (Mařatice), Zemek R. (UB).
2 Srnec J. (UB), Krpal A. (Stříbrnice), Zemková M. (UB), Mazůrek ml. J. (Kun.).
1 Hejda V. (SM), Lekeš L. (UB), Kazík J. (Mařatice), Mikulka T. (Topolná).

Průběžné pořadí
31 Hanák K. (Drslavice), Bělovský Z. (Kněžpole).
29 Brázdil Z. (UH), Kundera M. (SM), Gabriel P. (UH), Salvet P. (Bojkovice), Kadlčíková V. (Popovice).
28 Gajdošík F. (Jar.), Vaculová L. (UB), Mahdal T. (Bánov).
27 Svoboda P. (M. Písek), Medek J. (Topolná), Zichová L. (UH), Rýc Z. (Svárov), Kyncl J. (SM).
26 Kret Š. (UO), Pauřík A. (Kněžpole), Měrková V. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Mikulčíková Z. (Popovice), Boček D. (UH).
25 Šašinka J. (Záhorovice), Mazurková J. (UH), Rozsypálek Z. (Javorovec), Vaškových M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Janošek P. (Kudlovice), Dvořáčková M. (Třebíč).
24 Botek F. (Kudlovice), Mikliš st. M. (Těšov), Hykl D. (Jar.), Jelínek L. (UH), Doležal T. (UH), Blažek A. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Doležalová M. (UH), Knot T. (UH).
23 Janůšek M. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Plundrák M. (M. Písek), Rozsypálek M. (Jar.), Podškubková H. (Vlčnov), Šupka F. (Kun.), Dohnal T. (Topolná), Vacula P. (UB), Omelka M. (Bánov).
22 Volařík R. (Nivnice), Zpěvák A. (Sady), Kozelek F. (Topolná), Mařák I. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Bukvald P. (SM), Večeřa P. (UH), Nepraš P. (Jar.), Vávra M. (Kostelany n/M), Kadlčík M. (Topolná), Kaňovský M. (Bílovice), Schnürmacher F. (UB), Kromsián V. (UH), Kozelek O. (Kněžpole), Bartošíková L. (UH).
21 Javor J. (Vlčnov), Kalina L. (UB), Borýsek Z. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Zemek J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Janík M. (UO), Bečica M. (Mařatice), Krsička P. (Sušice).
20 Šumíček I. (Kudlovice), Schön J. (Mistřice), Křiklava Z. (Osvětimany), Garžík K. (UH), Kolaja A. (Svárov), Kovařík Z. (Sady), Zapletalová M. (Vlčnov), Měrka R. (Mařatice), David T. (Sady), Bělovský M. (Kněžpole), Mazůrek ml. J. (Kun.).
19 Křůmal F. (Březolupy), Ebner E. (SM), Trávníčková A. (Traplice), Vacula L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Horký J. (Nedakonice), Kaňovský T. (Bílovice), Volčík V. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Hoferek O. (UH), Horká V. (Buchlovice).
18 Hladiš L. (Šumice), Michalcio Z. (UH), Vaverka F. (Huštěnovice), Omelka J. (Bánov), Salvet L. (Bojkovice), Řihák M. (UB), Slováček K. (UH), Šťasta J. (Huštěnovice), Pospíšil R. (Bílovice), Kostková M. (UB), Slováčková M. (SM), Zemek R. (UB).
17 Volaříková L. (Nivnice), Španiel O. (M. Písek), Kučík I. (Jankovice), Schnürmacher F. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Mazůrek st. J. (Kun.), Ševčík P. (UB), Bureš J. (Sady), Pipal V. (Sady), Stehlíková M. (UB), Bartoň P. (Buchlovice), Vacula P. (UB), Abrhámová M. (Mařatice).
16 Bukvald A. (SM), Bánovský A. (Kněžpole), Jahodová M. (Nivnice), Pavelka S. (Kudlovice), Stehlík P. (UB), Hrubošová J. (Kněžpole), Mikliš M. (Těšov), Pospíšil A. (Bílovice).
15 Hejda V. (SM), Hřib J. (Šumice), Thomayerová J. (UB), Surma J. (Sady), Haluza M. (Těšov), Zemková M. (UB), Dufka M. (H. Němčí), Glac J. (ONV).
14 Brulíková A. (Šumice), Ludvíček J. (Boršice), Tomáštík P. (Záhorovice), Zelinka P. (D. Němčí), Blahuš I. (Sady), Vaškových R. (Ořechov), Procházka J. (Tupesy), Remeš V. (Kněžpole), Holásek R. (UH), Schön M. (Mistřice).
13 Hubáček A. (Kun.), Gajdošík S. (UH), Měrka M. (Jar.), Neděla J. (Popovice), Dobeš A. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Princová M. (Kun.).
12 Matulka J. (UH), Šrámek P. (UH), Kolařík R. (Sady), Vlachynský M. (Sady).
11 Pauřík J. (Kun.), Krpal A. (Stříbrnice), Melichárek V. (Jar.), Jančová P. (D. Němčí), Bublík E. (SM).
10 Srnec J. (UB), Dvouletý R. (Nedakonice), Jančová Z. (D. Němčí), Blažková R. (UH), Křůmal P. (Březolupy), Hruboš L. (Kněžpole).
9 Koudela A. (Bojkovice), Hanáček P. (Jar.), Michalec R. (UH), Šimík V. (Nedakonice).
8 Svoboda L. (Podolí), Kraváček B. (Kudlovice).
7 Mikulka T. (Topolná), Mikulka L. (Topolná), Fiala L. (UH).
6 Štěpaník M. (Babice), Kazík J. (Mařatice), Kužela M. (Vlčnov), Kopeček K. (UB), Křůmalová M. (Březolupy).
5 Křiklavová M. (Osvětimany), Dvouletá R. (Nedakonice), Mikulík L. (Kudlovice).
4 Červenka J. (Tupesy), Prokeš M. (SM).
3 Jančík M. (Jar.), Kloček K. (Traplice), Slováček D. (Brno).
2 Máčala J. (Vážany).
1 Lekeš L. (UB).
0 Kovařík L. (UH).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 3. KOLA
1. 1:1   2. 1:3   3. 5:1   4. 1:0   5. 3:4   6. 4:3   7. 1:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace