Třetí kolo pro Kovaříka

Třetí kolo pro Kovaříka
Uherské Hradiště Sport 26 / 08 / 2015

Lubomír Kovařík z Uh. Ostrohu zvítězil ve třetím kole Hamé Slovácké sedmy, když na své konto připsal jedenáct bodů.
11 L. Kovařík (UO).
9 Z. Rýc (Svárov), L. Mikulík (Kudlovice).
8 J. Mazurková (UH), R. Měrka (Mařatice), O. Adamík (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), M. Kotásková (UH), M. Plundrák (Mor. Písek).
7 Z. Borýsek (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), F. Rýc (Svárov), K. Kopeček (UB), Z. Mahdalík (Korytná), A. Pauřík (Kněžpole), R. Dvouletý (Nedakonice), J. Medek (Topolná), F. Botek (Kudlovice), M. Hlavinková (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), F. Šupka (Kun.), M. Weintrittová (Míkovice), M. Krsičková (Sušice).
6 J. Mikulková (Spytihněv), M. Janůšek (UH), K. Blaha (Huštěnovice), M. Bělovský (Kněžpole), J. Horký (Nedakonice), J. Koželuha (Zlechov), M. Brožová (Jar.), L. Svoboda (Podolí), J. Omelka (Bánov), M. Měrka (Mistřice), J. Jakšík (Topolná), L. Omelková (Bánov), A. Kolaja (Svárov), S. Gajdošík (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Krsička (Sušice), J. Čech (UH), F. Lukeš (Nivnice), M. Doležalová (UH), O. Hlavinka (Jar.).
5 A. Zpěvák (Sady), V. Remeš (Kněžpole), L. Hanáček (UB), P. Salvet (Bojkovice), M. Schön (Mistřice), Z. Brož (Jar.), L. Remeš (Kněžpole), M. Anger (Jar.), M. Kadlčík (Topolná), A. Ševčíková (UB), A. Trávníčková (Traplice), D. Hykl (Jar.), V. Horká (Buchlovice), M. Juřík (UH), J. Zemek (UB), J. Mazůrek ml. (Kun.).
4 Z. Jančová (D.Němčí), J. Schön (Mistřice), A. Bánovský (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole), I. Mařák (UH), J. Kazík (Sušice), M. Vaškových (UH), M. Šurmánek (Jar.), A. Kolaja ml. (Svárov), V. Volčík (UH), F. Vaverka (Huštěnovice), F. Kozelek (Topolná), J. Červenka (Tupesy).
3 P. Ševčík (UB), L. Kalinová (UB), J. Hřib (Šumice), I. Pavolová (Traplice), L. Zichová (Traplice), V. Měrková (Mistřice), R. Kouřil (UH), V. Tomáštík (UH), J. Matulka (UH), L. Mikulka (Spytihněv), J. Srnec (UB).
2 I. Štefko (UB), T. Doležal (UH), M. Jančová (D. Němčí), V. Melichárek (Jar.), L. Kalina (UB), M. Rozsypálek (Jar.), M. Kundera (SM), M. Hyklová (Jar.), J. Šurmánek (Jar.), J. Gazdík (UB), P. Večeřa (UH), F. Piňos (Hluk).
1 J. Javor (Vlčnov), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), J. Mazůrek st. (Kun.), P. Jančová (D. Němčí), P. Hanáček (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), F. Kocáb (Nedachlebice), R. Dvouletá (Nedakonice), J. Ludvíček (Boršice), M. Schönová (Mistřice), I. Kučík (Jankovice), Š. Kret (D. Němčí), P. Zelinka (D. Němčí), P. Hlavinka (Jar.).

Průběžné pořadí
29 R. Dvouletý (Nedakonice), Z. Mahdalík (Korytná).
28 M. Hlavinková (Jar.).
27 M. Zapletal (Kudlovice), L. Kovařík (UO).
26 O. Adamík (Huštěnovice), A. Pauřík (Kněžpole), J. Horký (Nedakonice).
25 J. Schön (Mistřice), P. Krsička (Sušice), J. Omelka (Bánov), J. Koželuha (Zlechov).
24 V. Kadlčíková (Popovice), Z. Rýc (Svárov), M. Plundrák (Mor. Písek).
23 M. Janůšek (UH), M. Brožová (Jar.), L. Svoboda (Podolí), M. Krsičková (Sušice), M. Rozsypálek (Jar.), L. Omelková (Bánov).
22 S. Gajdošík (UH), L. Mikulík (Kudlovice), M. Šurmánek (Jar.), J. Medek (Topolná), J. Červenka (Tupesy), F. Lukeš (Nivnice), K. Blaha (Huštěnovice), A. Kolaja (Svárov).
21 F. Kozelek (Topolná), J. Mazurková (UH), Z. Brož (Jar.), J. Zemek (UB), J. Jakšík (Topolná), P. Večeřa (UH), J. Matulka (UH), M. Weintrittová (Míkovice), Z. Borýsek (UH).
20 L. Hanáček (UB), V. Volčík (UH), M. Anger (Jar.), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Hřib (Šumice), R. Měrka (Mařatice), F. Šupka (Kun.), J. Čech (UH), M. Schön (Mistřice).
19 P. Zelinka (D. Němčí), M. Doležalová (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), F. Rýc (Svárov), M. Kadlčík (Topolná), P. Ševčík (UB), L. Zichová (Traplice), P. Svoboda (Mor. Písek), I. Mařák (UH), F. Vaverka (Huštěnovice).
18 R. Kouřil (UH), J. Gazdík (UB), L. Kalina (UB), M. Jančová (D. Němčí).
17 J. Srnec (UB), L. Mikulka (Spytihněv), M. Schönová (Mistřice), D. Hykl (Jar.), F. Botek (Kudlovice), Z. Jančová (D.Němčí), A. Trávníčková (Traplice).
16 M. Měrka (Mistřice), V. Melichárek (Jar.), O. Hlavinka (Jar.), P. Jančová (D. Němčí), M. Čech (Kudlovice), R. Dvouletá (Nedakonice), V. Měrková (Mistřice), K. Kopeček (UB), Š. Kret (D. Němčí), M. Hyklová (Jar.), Z. Brázdil (UH), L. Kalinová (UB), J. Kazík (Sušice), M. Vaškových (UH).
15 I. Štefko (UB), J. Pauřík (Kun.), A. Zpěvák (Sady), I. Pavolová (Traplice).
14 P. Salvet (Bojkovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), J. Javor (Vlčnov), P. Hlavinka (Jar.), M. Kundera (SM), T. Doležal (UH).
13 F. Kocáb (Nedachlebice), M. Bělovský (Kněžpole), V. Remeš (Kněžpole).
12 R. Holásek (UH), J. Hrubošová (Kněžpole), P. Hanáček (Jar.), V. Horká (Buchlovice).
11 V. Tomáštík (UH), A. Bánovský (Kněžpole), J. Šurmánek (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Katrňák (Kudlovice).
10 I. Kučík (Jankovice), J. Ludvíček (Boršice), V. Jančík (Jar.), J. Mikulková (Spytihněv).
9 A. Kolaja ml. (Svárov), L. Remeš (Kněžpole).
8 M. Kotásková (UH), J. Bělovská (Kněžpole), J. Kalus (UH).
6 O. Prokeš (Kun.), P. Kalina (UB).
5 A. Ševčíková (UB), P. Štefaník (Vlčnov), M. Juřík (UH).
4 A. Krpal (Stříbrnice), L. Salvet (Bojkovice).
3 P. Janošek (Kudlovice).
2 F. Piňos (Hluk).
1 T. Mikulka (Topolná).

VÝSLEDKY 3. KOLA
1. 1:2   2. 1:1   3. 5:0   4. 1:1   5. 3:4   6. 4:5   7. 1:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace