Třetí kolo pro Krsičkovou

Třetí kolo pro Krsičkovou
Uherské Hradiště Sport 16 / 04 / 2015

Martina Krsičková ze Sušic se stala s jedenácti body vítězkou třetího kola Aquapark Slovácké sedmy.
11 M. Krsičková (Sušice).
10 L. Kalina (UB).
9 T. Doležal (UH), R. Kouřil (UH), P. Hlavinka (Jar.).
8 P. Krsička (Sušice), J. Jakšík (Topolná), I. Mařák (UH), A. Pauřík (Kněžpole).
7 Z. Bělovský (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Jančová (D. Němčí), F. Botek (Kudlovice), V. Volčík (UH), J. Omelka (Bánov), M. Weintrittová (Míkovice), M. Zapletal (Kudlovice), L. Kalinová (UB).
6 J. Bělovská (Kněžpole), K. Blaha (Huštěnovice), P. Janošek (Kudlovice), P. Ševčík (UB), Z. Brož (Jar.), F. Šupka (Kun.), L. Mikulka (Spytihněv), M. Schönová (Mistřice), K. Šturma (Jar.), M. Rozsypálek (Jar.).
5 L. Hanáček (UB), M. Hyklová (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice), M. Doležalová (UH), K. Kopeček (UB), J. Schön (Mistřice), J. Medek (Topolná), J. Javor (Vlčnov), L. Mikulík (Kudlovice), J. Koželuha (Zlechov), M. Hlavinková (Jar.), M. Schön (Mistřice), M. Janůšek (UH), F. Rýc (Svárov), V. Remeš ml. (Kněžpole), L. Omelková (Bánov), Z. Mahdalík (Korytná), Z. Borýsek (UH), F. Vaverka (Huštěnovice), O. Hlavinka (Jar.), J. Hřib (Šumice), A. Trávníčková (Traplice), Z. Křiklava (Osvětimany), P. Salvet (Bojkovice), J. Matulka (UH), L. Zichová (Traplice), V. Měrková (Mistřice).
4 I. Kučík (Jankovice), Z. Rýc (Svárov), J. Červenka (Tupesy), K. Slováček (UH), A. Kolaja (Svárov), V. Melichárek (Jar.), J. Mikulková (Spytihněv), P. Kovařík (Boršice), M. Kundera (SM), V. Remeš (Kněžpole), M. Kabát (Podolí), P. Zelinka (D. Němčí), V. Kadlčíková (Popovice), J. Horký (Nedakonice), D. Hykl (Jar.), A. Zpěvák (Sady), A. Kolaja ml. (Svárov).
3 A. Bánovský (Kněžpole), R. Holásek (UH), S. Gajdošík (UH), M. Brožová (Jar.), L. Svoboda (Podolí), D. Slováček (Brno), M. Bělovský (Kněžpole), L. Remeš (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Srnec (UB), F. Kozelek (Topolná), J. Pauřík (Kun.), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Čech (Kudlovice), M. Hruboš (Kněžpole), R. Měrka (Mařatice), I. Štefko (UB).
2 Š. Kret (D. Němčí), J. Hrubošová (Kněžpole), M. Vaškových (UH), M. Měrka (Mistřice), B. Kraváček (Kudlovice), L. Kovařík (UO), P. Večeřa (UH).
1 J. Zemek (UB), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Brázdil (UH).

Průběžné pořadí
18 M. Krsičková (Sušice).
17 T. Doležal (UH).
16 L. Kalina (UB).
15 P. Janošek (Kudlovice), M. Schönová (Mistřice), M. Zapletal (Kudlovice), M. Doležalová (UH), I. Mařák (UH).
14 M. Brožová (Jar.), Z. Mahdalík (Korytná), L. Omelková (Bánov), J. Jakšík (Topolná), P. Hlavinka (Jar.), R. Kouřil (UH), Z. Borýsek (UH).
13 F. Šupka (Kun.), M. Jančová (D. Němčí), P. Krsička (Sušice), A. Pauřík (Kněžpole), P. Salvet (Bojkovice).
12 Z. Bělovský (Kněžpole), V. Volčík (UH), M. Rozsypálek (Jar.), J. Medek (Topolná), L. Kalinová (UB), A. Kolaja (Svárov), L. Mikulka (Spytihněv).
11 K. Blaha (Huštěnovice), V. Měrková (Mistřice), L. Hanáček (UB), J. Omelka (Bánov), Z. Křiklava (Osvětimany), K. Šturma (Jar.).
10 D. Hykl (Jar.), J. Schön (Mistřice), Z. Rýc (Svárov), M. Janůšek (UH), V. Kadlčíková (Popovice), A. Trávníčková (Traplice), Z. Brož (Jar.), K. Kopeček (UB), J. Javor (Vlčnov), P. Ševčík (UB), M. Schön (Mistřice), L. Remeš (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole), F. Botek (Kudlovice), J. Matulka (UH).
9 J. Koželuha (Zlechov), M. Weintrittová (Míkovice), J. Srnec (UB), V. Remeš ml. (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole), I. Štefko (UB), P. Zelinka (D. Němčí), F. Rýc (Svárov), R. Holásek (UH), V. Melichárek (Jar.), J. Horký (Nedakonice).
8 O. Adamík (Huštěnovice), D. Slováček (Brno), J. Mikulková (Spytihněv), J. Zemek (UB), B. Kraváček (Kudlovice), L. Kovařík (UO), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Svoboda (Mor. Písek), O. Hlavinka (Jar.), L. Zichová (Traplice), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Hlavinková (Jar.).
7 J. Mazůrek ml. (Kun.), F. Vaverka (Huštěnovice), A. Zpěvák (Sady), I. Kučík (Jankovice), J. Červenka (Tupesy), Š. Kret (D. Němčí), K. Slováček (UH), P. Večeřa (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Mikulík (Kudlovice), J. Hřib (Šumice).
6 A. Kolaja ml. (Svárov), J. Ludvíček (Boršice), P. Kovařík (Boršice), V. Remeš (Kněžpole), Z. Brázdil (UH).
5 L. Zelinková (D. Němčí), J. Pauřík (Kun.), M. Měrka (Mistřice), L. Svoboda (Podolí), M. Hyklová (Jar.), F. Kozelek (Topolná), A. Bánovský (Kněžpole).
4 M. Kabát (Podolí), M. Kundera (SM), M. Čech (Kudlovice), M. Vaškových (UH).
3 S. Gajdošík (UH), R. Měrka (Mařatice), M. Hruboš (Kněžpole).
2 B. Zelinka (D. Němčí), V. Jančík (Jar.), P. Jančová (D. Němčí), J. Hrubošová (Kněžpole).

VÝSLEDKY 3. KOLA
1. 1:3   2. 2:4   3. 0:3   4. 1:4   5. 1:2   6. 1:3   7. 2:0


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace